Autorius Tema: 2011.12.18 Sekmadienis  (Skaityta 11376 kartus)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 18, 2011, 12:44 »
xems gal ketvirtas?

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 18, 2011, 18:57 »
Xemas DOOM'o dar ilgai nelosh, nes praeita karta, kai jis buvo evil masteris, mes ji taip suedem, kad nejuokais sutraumavo jaunuolio psichika.
Taigi, ivyko change of plans, ir mes irgi nezaidem Doom snd ir labai gerai, nes kai atejom i klaba, 4-as Doom zmogus, taip ir nepasirode, nebutu buve is ko rinktis, tad mes apdairiai tai ir numatem, todel net nenesiau Doom, uztat atsinesiau Red Dragon Inn, kursai buvo tikra bonba snd, drasiai sakau. Kompanija - as, Xem, Mariukas ir Bralis. Iskart pasigirsiu - nei karto nepralosiau ir du kartus laimejau (cia is viso buvo trys sugerimai), ten kur nepralosiau, likom su Mariuku kartu dejom vienas kitam i galva ir abu nugriuvom abudu po stalu. Gerkis (Mariux) vienoj partijoj buvo uzdauzytas pirmas ir dar labai tureji tendencija mirt Gog'as...kazkodel :) Kazkaip dominavo fighteriai , nes pirma partija laimejo dwarfas Dimlis (as), antra - lygios su Mariuku (as turejau Ieva), paskutiniame raunde nerealiai pasirode, kaip manot kas ? Ogi, Aikstingoji Fiona ! Labai smagus charas, pasakysiu jums, jei zaidi protingai.
Dar biecinom Pandemic, pradziai Mutation expansiona, kas baigesi tragedija pasauliui, nes mes juodai failinom, bet paskui pasikurem Virulent Strain, iskart geltonas virusas tapo shtamu, tai mes ji iskart isnaikinom visai ir labai paskui dailiai surinkom kitus vaistus, nors ta riba tarp Europos ir Azijos jau vienu metu gerai juodavo ir raudonavo. Buvo nerealus teamwork'as.
Paskui dar atsineses buvau Small World, bet negalejom lost, bo uzmirasau namie expansionus, o ten rases persimaisiusios su base game, taip kad neimanoma buvo...jau antras kartas kai taip issiduriu, ech. Nu nieko, SW partija labai kompensavo RDI isgertuves !

O likus kompanija labai ilgai kankino Earth Reborn , dar ilgaiu nei mes Doom losdavom, bet manau Simas valanda taisykles aiskino, tad pati partija nebuvo ilga , nes pabaigoj, kai ejom namo, jie dar biechino Dominion.

Dar buvo atejes UN, bet jam nebuvo vietu zaisti , tai jis pabuchtielino ir isejo namo.

Sekmadieni labai uzskaitau, kadangi tai buvo mano paskutinis kartas siais metais klube, jis buvo OSOM !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 18, 2011, 19:26 »
Su gerkiu turėjau max 34 Goldo iš 40 galimų :D
Aišku už tai gavau daug dūdon ir nuėjau pas mergų  8)
Dimlis tai tikrai gers veikėjas  :drinks: su gogu tai visiem nesekas, reik atrast dar taktika su juo :}

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 18, 2011, 19:35 »
Citata iš: "Nostromo"
O likus kompanija labai ilgai kankino Earth Reborn , dar ilgaiu nei mes Doom losdavom, bet manau Simas valanda taisykles aiskino, tad pati partija nebuvo ilga , nes pabaigoj, kai ejom namo, jie dar biechino Dominion.
Jūs Doomą irgi po >3 valandas lošdavot, todėl taip jau nespręsk pagal save. Užtruko mapo dėliojimas, taisykles aiškinau gal kokį 20 min, o lošėm tikrai ilgai, bet iš esmės dėl to, kad buvo custom scenarijus ir daug galimybių žaidėjams, todėl tekdavo nemažai pagalvot.
Lošėm Prison Break, kur geriečiai turėjo išlaisvint vieną bičą ir padėt jam pabėgt. Blogieji laimėjo, nors pripažinsiu, kad sunkiai. Ant galo tik jau pasidarė lengviau.  Nepaistant ilgos partijos, ji manau buvo superinė :) Vien jau ko verti keli momentai, pvz. Tomas šovė į mane su Granade Launcher iš vieno langelio atstumo ir pats susisprogdino, nevisai suprasdamas kaip :) O pagrindinis veikėjas Cherokee Bill ilgai laiką stovėjo už kampo, dažė sienas ir žaidė tetrį :D Galų gale Jessica Hollister jį padarė su... kas žaidė, žino su kuo :D Ir dar daug gerų momentų. Beje, Tomui tiesiog stebuklingai krito kaulai, nes mano Jack Saw taip buvo apspardytas, kad vos paėjo ir jo rankinis pjūklas jau žeme vilkosi. Bet vistiek išgyveno iki galo vos ant 1 life.
Paskui sulošėm tokią pusiau evil Dominion partiją ir čia eilinį kartą Tomui lygių nebuvo ir pergalė buvo jo, su kuo aš jį visiškai nesveikinu :P
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodis 18, 2011, 20:04 »
Earth Reborn partija tikraj buvo superine  :Yahoo!:  nors ir pirma kart losiau gan greit pilnai isikirtau , gal del to kad sy kart pavalges buvau  :D , momentu partijoj labai dauk buva linksmu kuo nelabai tikejaus , galvojau bus panasu y doom, bet zaidimai tikraj labai skiriasi sis dauk ydomesnis bent jau man pasirode , ir nors buvo simas paemes gan primityvu scenariju zaidejai tikraj labai dauk galimybiu turi kas man labai patiko , sy zaidima as visados pasirsysiu losht  8)

O apie dominion Buoze tomas vel laimejo :-x  , kit kart tomai prie laimedamas turi pasakyt "Viskas aisq kas laimetojas"  :D

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodis 18, 2011, 21:49 »
Pridesiu ir as....
Taigi, paskutini siu metu sekmadieni emem zemes atgimima uz ragu...emem emem ir paeme skaitau lb sekmingai :) partija buvo superine - Woo prigavo Simo valdoma Jack'a Pjukliaranki tarpduri uz nugaros ir neleisdamas judeti pleskino i kupra svina tik ta bedarydamas taip isijaute kad uzmirso kad pleskina is granatsvaidzio ir jei ne tai butu padejes jacka tam paciam tarpduri ir da neaisku kaip ten kas butu pasibaige is vis :) nu bet deja Woo issinesiojo po puse regiono dalimis savo kuno :P Bajeriu netruko tikrai, pilva jau skaudejo po tos partijos ir nors partija buvo ganetinai ilga taciau neprailgo nei man nei manau visiems kurie lose ir visi norejom dar dar dar :) superinis sastavas lose - aciu visiems  :drinks:  tikiuos dazniau taip palosi nes buvo super cool :)
Kadangi kai baigem dar buvo ankstoka eiti namo nusprendem dar ka nors paimti, zadejom Tobago bet butu ilgai uztruke, todel paeme Dominion :) oooo cia pradejau siautet :P pasirinkau nebloga strategija ir kol visi draskes kortikiu as pirkau auksa o po to buvo laiko klausimas kada susipirksiu zemes brangiausias kas garantuos man pergale :P taip va laimejau MUAHAHA, taip taip as pardaves siela velniui ir del to laimiu visada  :evil:  :drinks:  dar karta aciu visiems uz superine EB partija noriu da :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodis 19, 2011, 11:56 »
Na as kaip visad veluojantis su reportais :D Isbandziau didiji zaidima Earth Reborn. Buvo super, nes rimtos strategijos maisesi su juoko dozem, laikas labai greit praejo ir visai neprailgo, o tai tik pliusas  :good: Kiek supratau suzaidem tik minimaliom zaidimo galimybem, bet ir to jau pakako, kad galva uztu. Kitiems kartams imsim scenariju su dar daugiau leisianciu naudoti "pribambasu" :yes: Po partijos kazkaip pykau ant saves, kad taip ant galo naiviai suzaidziau. Reikejo eit va bank ir neleist Simui isiterpt i mano veiksma, o tada kas cia zino kaip butu viskas pasibaige, turejau nebloga orderi... Bet deja bilis mire, nebedazys jis sienu su paint zoom, nebezais spalvota tetri ir nebepasakos anekdotu uz kampo  :D Bet tikiuosi kitasyk zaisim scenariju, kazka panasaus i "Bill's Revenge"  :D Diena uzbaigem su Dominion lengvu scenarijum. Gaila, kad lankomumas apmazejes, galetume kada surengt dominiono turnyriuka nr. 2  :oops: Apmaudu, kad dabar teks ilgokai laukti kito zaidimu sekmadienio, na bet sventes yra sventes :smile:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodis 19, 2011, 13:01 »
O ką, per švenčių laikotarpį nenusimato jokio klubo susitikimo nebūtinai sekmadienį ar trečiadienį?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodis 19, 2011, 14:20 »
Citata iš: "Hornis"
O ką, per švenčių laikotarpį nenusimato jokio klubo susitikimo nebūtinai sekmadienį ar trečiadienį?
Nusimato dar du trečiadieniai.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.