Autorius Tema: 2011.12.26 Pirmadienis  (Skaityta 11970 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 26, 2011, 19:36 »
Citata iš: "Hornis"
Aha, tai aš kaip suprantu, EB tapo tam tikro sluoksnio uždaru žaidimu be naujų žaidėjų, ar ne?

ber tai, Arturai, cia gi visur taip yra, as pvz. noriu sukurti savo Doom (ir ant dienu Descent) sekta, kad rinktusi tie patys gezai, kurie gerai moka taisykles ir gerai zaidzia zaidima, kuriu kompanijoj gerai jauciuos ir pan, kad ateini i kluba ir zinai, kad su shaika gerai suzaisi, cia manau yra visai normalu ir nieko blogo. Man tikrai smagu, kad toks sunkus zaidimas kaip ER atrado savo zaidejus, tai tikrai yra puiku !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 26, 2011, 21:18 »
Nu kadangi nieks raportu neraso (nors butu idomu paskaityt, da turit laika pasitaisyt :D ) parasysiu trumpai as...
Atsinesiau Ghost stories kuris pagaliau isvydo dienos sviesa ir po ilgo laiko atsidure pas mane :) atejom 5iese, todel teko truputi pasikeciant losti bet kadangi ten toks uber co-op tai net ir 5 zaidejas patarinejo kaip ka daryt, taciau to nepakako.... :) Zaidimas parode ragus ir aisku gavom visas 3 partijas :) truputi islindo niuansu kuriuos issaiskinom dabar ir kita karta bus viskas pagal kaip turi buti, bet tas toli grazu nepalengvins zaidimo :) nzn ar kitiems patiko ar ne, bet man jis geras geimas, reikia super bendradarbiavimo kadangi losem ant easy jei ten taip vadint galima bet tarse mus kaip silta vilna... :) pasitaskem su vaiduokliais ejom palos isprotejusio mansono :) daugelis losem pirma karta, bet nebuvo problemu del supratimo kazko viskas daug maz aisku....truputi paklydom keliose vietose su rules'ais bet nu ka padarysi visko buna menka beda :P daug kas mire, daug kam sunkiai ejos, as is vis nupliumpinau bala zina kur po tunelius o paskiau reikejo begt atgal kas nelabai pavyko, Hurris parode visiems vidurini pirsta ir issigelbejo, Simas bande maldom sustabdyt zombius ne kazka gavos su rozancium poterius snekant, Mariu didziaja dali skriaude zombiai grupiniu :D bet siaip realiai buvo smagu  :friends:  pirmadieni uzskaitom :)  laukiam kitu ...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 26, 2011, 21:27 »
Nu jo, ghost stories dar reikia pakalt taktikas, nes nesekės kaimo gelbėt :D
O mansionus tai sukčiavo xems, pats taisykliu nemokėdamas, mum nepaaiškindamas :D geimas nėra sunkus suprast, zombiai per kieti. ant mėsos buvau visą geim :D su dinamitu tik išsitaškė visi, bet greit prisikėlė per nauja.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 26, 2011, 21:59 »
Šiek tiek gaila, kad susirinkom tik 5-iese, nors aišku suprantama, nes tarpušventis. Nepaistant to visvien šį bei tą pažaidėm.
Ghost Stories buvau lošęs porą kartų prieš daugiau nei metus. Tomui dar prieš įsigyjant jį sakiau, kad jis yra nerealiai sunkus. Manau visi žaidusieji tuo įsitikinino :) Čia reikia ne tik geros sėkmės, bet ir geležinio strateginio mąstymo bei komandos narių pasiaukojimo. Žaidimo pirmi keli turnai nuteikia, kad čia nebus ką veikt, tačiau tai oi kaip apgaulinga. Jau 4-5 turne gali nuspėt, kad ragas :D Pirmas dvi partijas žiūrėjau kaip kiti lošė, o trečią pakeičiau Xemą ir pats prisėdau (realios naudos iš to aišku buvo 0). Įdomu, kaip kiti klubiečiai susitvarkys su tuo žaidimu, nes iššūkis čia tikrai nemenkas.
Toliau. Mansion of Madness mane visada kažkiek domino, o čia dar pasitaikė pirma proga išbandyt. Visų pirma, kas patiko, - artas vos ne pats geriausias kokį yra tekę matyt, ypač kortų, daugelis žaidimų galėtų tikrai pavydėti. Antra, flavoras labai geras, tema gerai pasakojama, įtraukia į žaidimą ir supranti kad darai kažką su tikslu, o ne tik eini iš A į B tašką. Scenarijus man pasirodė sunkokas, gal dėl to, kad monstrai turi šiokį tokį privalumą (bent mano nuomone). Ir keista, kai žaidi ir žaidimo objective sužinai eigoje, o ne pradžioj :) Bet savotiškai įdomu. Nepaisant to, dar kartą tikrai norėčiau pabandyt. Ir Xemai, užmauk įmautes, nes buvo skaudu žiūrėt :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodis 27, 2011, 09:31 »
Aha, Xemai - jau ir nuo Simo gavai streliu, kad zaidi be imauciu, zalty tu - itariu man labiau rupi tavo geimu kondicija, nei tau paciam ! Davai perki imautes. Jei reikia Euro Games Premium - tokiu rasciau dar pas save, reikia tik pamatyti, uz savikaina atiduociau.
O Ghost Stories laikomas vienas is sunkiausiai laimimu coop mode geimu, dar pats Tomas Vaselas tai yra pripazines, bet neziurint i tai, jis yra neblogas, kiek domejaus, tad tai kad ten bus sunku, manes neatbaido, noresiu vis tiek pameginti kada, ir kada laimeti yra IMANOMA, tai isivaizduojat koks jausmas bus laimejus ?? Vien del to verta manau bandyti :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodis 27, 2011, 10:51 »
Citata iš: "Nostromo"
...tai isivaizduojat koks jausmas bus laimejus ?? Vien del to verta manau bandyti :)
Laimėjus ant normal beliks tik atsidūst, nes dar lauks du sunkumo leveliai (apie hell išvis patyliu).
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodis 27, 2011, 16:19 »
Citata iš: "Nostromo"
Citata iš: "Hornis"
Aha, tai aš kaip suprantu, EB tapo tam tikro sluoksnio uždaru žaidimu be naujų žaidėjų, ar ne?

ber tai, Arturai, cia gi visur taip yra, as pvz. noriu sukurti savo Doom (ir ant dienu Descent) sekta, kad rinktusi tie patys gezai, kurie gerai moka taisykles ir gerai zaidzia zaidima, kuriu kompanijoj gerai jauciuos ir pan, kad ateini i kluba ir zinai, kad su shaika gerai suzaisi, cia manau yra visai normalu ir nieko blogo. Man tikrai smagu, kad toks sunkus zaidimas kaip ER atrado savo zaidejus, tai tikrai yra puiku !

Tai naujiem žmonėm nėra prasmės eiti į klubą? Arba ateiti ir tenkintis kitais žaidimais, kurie yra kirmėliukai? Nusivažiavot, vyrai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodis 27, 2011, 16:54 »
Citata iš: "Hornis"
Tai naujiem žmonėm nėra prasmės eiti į klubą? Arba ateiti ir tenkintis kitais žaidimais, kurie yra kirmėliukai? Nusivažiavot, vyrai...
Artūrai, čia buvo joke!!!
Jokių sektų mes nekuriam ir net į galvą niekad neatėjo turėt savo žaidėjų komandą. Aš, beje, Ramo filosofijos irgi nepalaikau, nes prasidės klubo susiskaldymas. Nors, kažkuria prasme jis jau prasidėjo, dėja... Manau, ta tema reiktų padiskutuot plačiau, bet ne čia.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodis 27, 2011, 17:25 »
Ka jus snekat as cia galim sakyt naujas ir po kolkas visuose game losiau  :smile: o del EB sake kad noretu pabandyt sudetingesni scenariju o tam reik bent karta zmogus butu loses ir zinotu pagrindinius rules , tai niekas nesaka kad kitiem nebeduos loshti , o del to ka ramas  rase kad reik susirinkt team ir losht su juo pastoviai man atroda atimtu is zaidimu dauk fun nes kievienas zaidejas mano manymu kazka isskirtine atnesa y zaidima  ir taip tik linksmiau  :crazy:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.12.26 Pirmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodis 28, 2011, 09:52 »
Arturai, mes placiau diskutuojam apie tai kitoje temoje. Apie "sektas" cia buvo pabajeravimai, jokio uzdaro rato tikrai nebus, bet as matau, kad jie iskele daug dumblo is dugno - hell yea!
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...