Autorius Tema: 2012.11.15 Sekmadienis  (Skaityta 11898 kartus)

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausis 13, 2012, 14:17 »
Citata iš: "Simuck"
Tai į ER kol kas:

1. Versetty
2. Hurris
3. -
4. -

Kas dar? Galėsiu užleist vietą, jei ką :)

I am in

Mindaugas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 82
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausis 13, 2012, 23:04 »
Citata iš: "ExLegendz"
Tai Factory Fun
1. Exlegends
2. Simuck
3. Maroom
4. Versetty
5. laisva

Nu lošimo ilgis priklauso nuo smegenų lago :D
Rašo apie 45 min, bet lošiant, mastant galima ir 2val užtrukti, galima bandyt ir per 30min sušaudyt :D

As I laisva vieta

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausis 14, 2012, 11:01 »
Nu va kaip grazu, kai visi susizymi ! As laikinu tai !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausis 14, 2012, 16:06 »
gerai, dabar tik su versety išsiaiškint, kad jis nesiklonuos ir nebus per abu sarašus

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausis 14, 2012, 17:47 »
nu o ka cia aiskintis, spesim abu :) nemanau kad factory losim 3 valandas, o su ER gali buti taip kad ten truks 30 min vietoj 4 val :D spesim!

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausis 14, 2012, 18:37 »
Galit mane i ER itraukt. ER ir FF man butu sociai per viena diena  :Yahoo!:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausis 14, 2012, 23:25 »
nu aš kadangi ER nelošiu po to reiktų ko nors kito?
Kas dar bus, mindaugas gal ką atsineš.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausis 15, 2012, 18:37 »
Taigi buvo Z-man'adienis :D
Palošėm Factory Fun, pirmą kart lošiant kaip sakiau chebrai sunkokai sekės. Tomas surinko net visą 0 bonus taškų ir liko su -1 galutiniam rezultate :D
Man pavyko paimt 69 taškus, nors griebt korteles nelabai sekės.
Po to kiti nuėjo lošt EB. O aš maroom ir Mindaugas sumetėm agricola. Lošiau pirmą kartą, tai nestresuodamas kad darau nesąmones, likau antras su 42 taškais :)

Kiti gali papasakot kaip sekės jiems statyt fabriką ;)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausis 15, 2012, 19:16 »
Kol visi loše fun factory, žaidžiau tikrą stalo žaidimą: surink stala, tai per tą laiką pavyko tai padaryt ir gan gerai  :D. Po to sėdom prie Earth Reborn, išpradžiu šiek tiek trūko veiksmo, o kai veiksmas pasipylė kauliukai nekrito nei man nei Simui, dėl ko viska ir pralošem :D. Žaidimas patiko, bet kauliukai per daug reiškia mano manymu, ypač kai mes su Simu viską misinom..

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausis 15, 2012, 20:20 »
Pridesiu ir as :)
Factory Fun man virto Disaster Sad :D nu ka as galiu pasakyt, turbut kad ne man tas zaidimas, nu nebus is manes pramones automatiko ir ne man su varikliais dirbt :D as moku tik tobulai juos lauzyt :) Nu jo likau giliai sub**** , bet pabandziau :) nu kita kart gal geriau sektus gal suprasciau kas ir su kuom valgoma :D kol kas Tomas vs Vamzdziai 0:1 ju naudai :D
Paskiau ejom ER - misija buvo idomi - paleisti atomines raketas, o kitiem sutrugdyti tai padaryti per 6 turnus :) Mes su Povke buvom blogieciai kurie norejo paleisti raketas :) Pradziai strategavom kaip kas, Simas truputi nugrudo viena zmogeliuka savo i kambari be isejimo ir sugaiso brangaus laiko kas mum dave privalumo.... matcho zvaigzde - mano mergicka Jessica :) nepramusama kaip tankas, pridare belekiek naudos mum ir zalos Simui ir Dovydui, veliau ant galu galo jin atgule ramaus poilsio po belenkiek Dovydo suviu bet jau buvo viskas aisku kaip kas baigsis kai tai ivyko :) Juokingiausias kaip visada buvo Indenas Bilis :D :D nu tas su paint zoom'u ant rankos, negana to, kad ji skriaude visi ir stumde, jis pasirode besantis geras mechanikas ir megino deti minas, nesigavo, nu niekaip jam jos neuzsiminuodavo :D nereikia ju i siena dauzyt Bili, nereikia! :D Siaip jo Simui ir Dovydui nekrito daisai,  nu labai nekrito, dvi granatos is metro atstumo i skyles kazkur niekur :D tai va, reziume paleidom raketas, mire puse pasaulio, zodziu happy endas  :friends:

Siaip ka galiu pasakyt bendrai, ER nesiliauja manes stebint ir kiekviena karta jis man patinka vis labiau :) superinis zaidimas is tikro, galimybiu ten tiek kad ujetau jetau :) as noriu ji losti DAR ir DAR ir DAR :) nu 10/10 ten :)

Aciu chebrai uz geras partijas  :drinks:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausis 15, 2012, 21:42 »
Factory Fun - superinis geimukas! Ir pamąstyt reikia, ir lucko yra. Smagus ir laikas neprailgsta. Tikrai pasirašysiu jį lošt :)
Na, apie ER galiu prisidėt prie Tomo komentarų, kad daisų metimas buvo super mega uber epic fail! :D Nu jau tas Bilis, kad jį kur erelio snapas... Bet visvien buvo smagu :)
Foto reportažas čia.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausis 16, 2012, 17:57 »
Factory Fun tai totaliai grybavau, bet nieko keisto, kai pirma karta zaidziamas zaidimas, dar tokio neiprasto stiliaus. Reiktu dar bent kelis kartus suzaisti, kad perprasti :smile:  primena kazkoki kompiuterini zaidimuka su vamzdziais, kur reikia kelia nutiesti  :D Jei gerai supratau taktika, tai reikia negaileti eiti i minusa, bet gauti tuos bonusinius taskus, kur zaidimo pabaigoje skaiciuojasi :)
Agricola, tai neiprastai lengvai susizaide ir per daug gerai mano galva. Visi surinkom daug tasku, lengvai daug ka prisistatem, nejau cia del to, kad suzaidem vienu raundu daugiau nei leidzia taisykles...hmmm... Kita savaitgali lauksim daugiau naujienu ir premjeru, kiek supratau bus ka veikti :good: