Autorius Tema: Kompiuteriniai zaidimai  (Skaityta 140409 kartus)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #60 Įrašytas: Spalis 04, 2011, 18:35 »
Galbūt kas nors jau bandėte naująjį Dead Island?
http://www.youtube.com/watch?v=ialZcLaI17Y

Mano manymu, tai kol kas geriausias žaidimas apie zombius, left 4 dead tyliai slepiasi kamputyje, o kiti žaidimai net nebuvo žaidimai apie zombius.
Daug pačiupinėti nespėjau, tačiau pastebėjau kelis privalumus ir trūkumus grynai iš pačios idėjos pusės:
+ zombiai neatsiranda iš niekur (kaip left 4 dead, kai iš sienos išlenda 99 zombiai). Tai prisikeliantys lavonai ar zombiai bėgantys į triukšmą, ar tiesiog klaidžiojantys po teritoriją.
+ beveik neribojama personažo judėjimo laisvė.
+ neprasta grafika perteikia vaizdą, kaip sako pats personažas, primenantį fuckin atvirutę.
+ yra netgi šiokia tokia rpg sistema, kuri žaidėjui leidžia pasijusti ne kaip žaidžiant CS.
- zombiai prisikelia išvalytoje teritorijoje ir nors bandoma sukurti įspūdį apie klaidžiojančius zombius - to, deja, nėra. Todėl išvalyti teritoriją prieš užduoties įvykdymą nėra prasmės. O tai yra liūdna.
- zombiai mutantai ir super zombiai. Niekad nesupratau, kodėl jie privalo būti? Jei veiksmas vyksta laboratorijoje, valio, bet kodėl paprasti žmonės turi virsti paprastais zombiais, o kiti paprasti - super zombiais? Toks "siužeto taisyklių" nesilaikymas veda iš kantrybės.
- susidėvintys ginklai. Galbūt tai prideda tam tikro šarmo, tačiau netikiu, kad kirviu užkapojus 7-9 zombius, jis taps visiškai nenaudojamu.
- vis dar yra diskutuojama, zombiai turėtų bėgioti ar lėtai vaikščioti. Žaidime bėgiojantys zombiai nėra minusas, tokį principą pasirinko kūrėjai ir jis nėra neteisingas. Neteisingas požiūris yra zombių pagreitėjimas, kai jis priartėja prie aukos. Tai tiesiog fiziškai yra neteisinga.

Trumpai tariant - tai geriausias žaidimas, ką galima pažaisti šiame žanre. Bet tai, kad ir kaip bevartysi - arkadinė šaudyklė su rpg elementais. Vis dar laukiu tikro zombių žaidimo, bet netikiu, kad Fallout 2 ir Fallout: New Vegas imsis tokio projekto. O gaila...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #61 Įrašytas: Spalis 05, 2011, 23:21 »
Sako tas geimas yra bugu bugynas, tai as dar palauksiu patchu, o ir ar normaliai vesh mano rig'as - cia dar klausimas..
Nors savo laiku su rebiatom Left 4 Dead 2 biecinom gan intensyviai...

P.S. Dead Island tas treileris, kur atbulai suka viska priklonas...

P.P.S. Man vie tiek islieka toks trejetukas mano geimu ever iki siol :

1. Portal (ypach Portal 2)
2. Mirror's Edge
3. Stalker visos dalys (ypach trecia)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #62 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 11:58 »
Dėl bug'ų - perėjau 15 procentų žaidimo, nei vieno neužtikau, nebent mano išvardinti minusai yra bug'ai :D

Jei jau offtopinam, tai mano žaidimų top yra:
1. Fallout 2 (vienas iš nedaugelio žaidimų, kurį vis tik perėjau visą ir kelis kartus). Tai vienintelis žaidimas, kuris niekada nebuvo ištrintas iš mano kompiuterio.
2. Arcanum (vienas geriausių išbaigtų ir savitų pasaulių, kuriuos teko matyti. Fallouto nenugali tik dėl to, kad postnuclear laikotarpis yra labiau tru).
3. Fallout: New Vegas (ir tegul dezintegratorius iš Arcanum nutrenkia visus, kurie nieko neišmanydami rėkia, kad Fallout 3 buvo geresnė dalis. Neišmanėliai jūs...)

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #63 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 16:17 »
As pabandziau ta Dead island tai man toks vidutinioks, dabar žiauriai užkabino Dark Souls, neveltui pripažintas labiausiai hardcoriniu RPG, kažin ar turėsiu valios visą pereit :D (http://www.youtube.com/watch?v=GuG4FZNnuBA) ir dar Rage neblogas, Fallout tipo, tik kad visko daugiau ir su didesniom galimybėm :). Įdomu kaip skyrim pasirodys, jau nebedaug laukt beliko..

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #64 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 17:15 »
Dark Souls yra konsolinis žaidimas :P

Vidutiniškas ar ne - tai geriausia, kas yra padaryta apie zombius ;)

Ką reiškia, kad Rage yra Fallouto tipo? Nebent tik tuo, kad post laikotarpį vaizduoja, o lyginti šaudyklę su RPG tas pats, kas pokerį su MTG, nors abu yra kortų žaidimai...
Nebent Rage turi tikrai stiprų siužetą ir nenuvalkiotus questus, tada savo žodžius atsiimsiu ir du kart atsiprašysiu :D Bet iš trailerio - eilinė (graži, žinoma) šaudyklė...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #65 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 17:42 »
Citata iš: "Hornis"
Dark Souls yra konsolinis žaidimas :P

Vidutiniškas ar ne - tai geriausia, kas yra padaryta apie zombius ;)

Ką reiškia, kad Rage yra Fallouto tipo? Nebent tik tuo, kad post laikotarpį vaizduoja, o lyginti šaudyklę su RPG tas pats, kas pokerį su MTG, nors abu yra kortų žaidimai...
Nebent Rage turi tikrai stiprų siužetą ir nenuvalkiotus questus, tada savo žodžius atsiimsiu ir du kart atsiprašysiu :D Bet iš trailerio - eilinė (graži, žinoma) šaudyklė...

Geriau atsimk savo žodžius, nes neveltui tas žaidimas užema 80gb, istorija gerai užsukta ir nėra tik FPS. Nu  geriausia kas apie zombius tai nžn... Iki tokių žaidimų kaip Resident Evil 0 ar Code Veronica oj kaip toli, aišku ten third person survivor horror o ne fps, jei iš fps puses tai gal ir sutinku :)

Jop dark souls konsolinis žaidimas kaip ir didžioji dalis žaidimų  :smile:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #66 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 18:13 »
Žodžių neatsiimsiu, bet pasidomėsiu daugiau, jei jau sakai, kad siužetas ne tik egzistuoja, bet ir gerai užsuktas :)

Dėl zombių žaidimo - tobulas zombių žaidimas turėtų turėti atmosferą ir judėjimo laisvę, nesusaistytą siužeto. Resident evil ir Code Veronica truputėlį kitos tematikos žaidimai - ten zombiai net nėra būtini - tą patį galima buvo padaryti su pabaisom, mutantais, demonais, psichiniais ligoniais. Tai nesumažina jų indėlio į žaidimų istoriją, bet kai turiu omenyje "žaidimas apie zombius", norisi kažko panašaus kaip The walking dead komiksas. Kalbant apie falloutą - aš noriu fallouto, o ne elder scrolls kosmose, kaip bethesta išniekino šį ženklą su savo Fallout 3.

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #67 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 20:01 »
Citata iš: "Hornis"
Žodžių neatsiimsiu, bet pasidomėsiu daugiau, jei jau sakai, kad siužetas ne tik egzistuoja, bet ir gerai užsuktas :)

Dėl zombių žaidimo - tobulas zombių žaidimas turėtų turėti atmosferą ir judėjimo laisvę, nesusaistytą siužeto. Resident evil ir Code Veronica truputėlį kitos tematikos žaidimai - ten zombiai net nėra būtini - tą patį galima buvo padaryti su pabaisom, mutantais, demonais, psichiniais ligoniais. Tai nesumažina jų indėlio į žaidimų istoriją, bet kai turiu omenyje "žaidimas apie zombius", norisi kažko panašaus kaip The walking dead komiksas. Kalbant apie falloutą - aš noriu fallouto, o ne elder scrolls kosmose, kaip bethesta išniekino šį ženklą su savo Fallout 3.

Dėl zombių žaidimu tai čia kiekvieno skonis, kaip jį įsivaizduoja. O del Resident Evil tai tu labai klysti :D Zombiai dar ir kaip būtini, dėl ko RE 4 ir RE 5 visiskai nevertinami RE fanų todėl, kad ten zombių nebėra, zombiai ten esmė ir yra, vien tai jog RE 6 grįš prie zombių sukėlę milžinišką pasitenkinimo audrą :D
Bet šiaip aš aplamai nusivyles dabartiniais žaidimais, vien dėl to, kad pagrindas skirtas bukai USA rinkai, kuri sudaro didžiausią dalį pelno, iš visų žaidimų dingsta galvosūkiai, pvz Resident Evil, Silent Hill, dabar atsižvelgiama į grafiką ir kad būtų kuo daugiau holivudinio veiksmo.. Tie patys RPG irgi subukinti, pvz Gothic, paskutinio daly visi questai ant mapo sužymėti, visur šauktukus klaustukus rodo, kad tik kuo lengviau ir kuo mažiau galvot reiktu. Aišku yra išimčių, vieną neseniai neradau, bet čia tik vienetai.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #68 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 20:23 »
Citata iš: "Dowydas"
Aišku yra išimčių, vieną neseniai neradau, bet čia tik vienetai.

Tai pasidalink ta išimtimi :)

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #69 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 20:43 »
Citata iš: "Hornis"
Citata iš: "Dowydas"
Aišku yra išimčių, vieną neseniai neradau, bet čia tik vienetai.

Tai pasidalink ta išimtimi :)

Deadly premonition, bet čia vėl konsolinis žaidimas. Galiu dvejais žodžiai jį apibūdint: Twin Peaks.
Jei įdomu paskaityk: http://www.geimeris.com/2011/06/28/dead ... rip-offas/ tam straipsni mano komentaras yra

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #70 Įrašytas: Spalis 07, 2011, 16:13 »
Na, aš neturiu konsolės :D

Bet tai ką tu paminėjai - tu privalai pažaisti šitą žaidimą, jei dar nežaidei - grafika nėra nuostabi, prie valdymo reikia priprasti, bet siužetas yra kažkas įspūdingo.

http://www.gamespot.com/pc/adventure/fa ... index.html

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #71 Įrašytas: Spalis 07, 2011, 18:29 »
Citata iš: "Hornis"
Na, aš neturiu konsolės :D

Bet tai ką tu paminėjai - tu privalai pažaisti šitą žaidimą, jei dar nežaidei - grafika nėra nuostabi, prie valdymo reikia priprasti, bet siužetas yra kažkas įspūdingo.

http://www.gamespot.com/pc/adventure/fa ... index.html

Žaidžiau, perėjau, o prieš pora metu  išėjo Heavy Rain, tų pačių kūrėjų, realiai Indigo Prophecy kvadratu, tarsi būtų antra dalis tik su visai kita istorija, geresne grafika ir pats žaidimas žymiai ilgesnis  :smile:
http://www.youtube.com/watch?v=uZ3mSa2j ... ure=fvwrel

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #72 Įrašytas: Gruodis 15, 2011, 15:07 »
Gal butu norinciu Dead island co-op palosht nuo pradziu nes kazkada buvau loses apie 20% perejau daugiau nebuva laiko losht , daba vel parsisiunciau tai butu zyba is  kart co-op nuo pradziu , arba koki RE5  kazko uzsimaniau zombiu pasaudyt  :D

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #73 Įrašytas: Gruodis 15, 2011, 15:09 »
Nu as pass, su mana PC resursais man koki Mario nebent co-op dauzyt :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Kompiuteriniai zaidimai
« Atsakymas #74 Įrašytas: Gruodis 16, 2011, 08:08 »
mana kompas irgi ne zveris, bet "Dead Island" ant geros grafikos kazin ar pavilktu sklandziai. Be to girdejau, kad pirmi chakeriu bandymai lauzti ta geima gavosu bugu bugyne. Reiks palaukt gero releaso, ir aisku gero kompo.

As beje , ieskau coop partnerio Call of Duty: Modern Warfare 2 Special Ops misijoms. Susidomejot kas nors ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...