Autorius Tema: Senienu trash draft  (Skaityta 16654 kartus)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalis 12, 2012, 09:43 »
Tai nukeliam i kita sestadieni , gal unas su Tomu gales ,nes dabar 6 draftint neidomu :/

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #16 Įrašytas: Spalis 12, 2012, 09:57 »
wow, tai gal losiam ? koks skirtumas 6 irgi gali lost, o jei viskas gerai tai ir kita pasidarom kame problemos
?
:)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #17 Įrašytas: Spalis 12, 2012, 10:25 »
Citata iš: "goldenas"
Tai nukeliam i kita sestadieni , gal unas su Tomu gales ,nes dabar 6 draftint neidomu :/
Kitą šeštadienį, jei kalbama apie 20-ą dieną, aš negaliu. Bet visiems neįtiksi :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #18 Įrašytas: Spalis 12, 2012, 13:57 »
as ateiciau si sestadieni. I am in. :)
Reading your mind is not cheating..

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #19 Įrašytas: Spalis 12, 2012, 15:15 »
darom 13 val.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #20 Įrašytas: Spalis 12, 2012, 15:30 »
Man tinka. Šiaip goldenai, jei gali paruošk boosterių kokiems 8-9 žmonėms, nes gali dar keletas čia neužsirašiusių ateit.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalis 12, 2012, 15:37 »
Citata iš: "Simuck"
Man tinka. Šiaip goldenai, jei gali paruošk boosterių kokiems 8-9 žmonėms, nes gali dar keletas čia neužsirašiusių ateit.
as si savaitgali isvaziaves busiu is Siauliu ,tai as jum tuos boosterius perduot galiu jei norit ir padraftinsit , nes 6 jau minimum busit ,duosiu 10 komplektu.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #22 Įrašytas: Spalis 12, 2012, 16:16 »
boosteriai pas mane, visi 10 komplektu. 13 valanda losiam.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Senienu trash draft
« Atsakymas #23 Įrašytas: Spalis 13, 2012, 18:05 »
Gerai padarysiu trumpa review apie pirmaji trash drafta :)
susirinkom 13 valanda, buvom visi astuoni, pasiemam random boosterius ir pradejo ziuret....o ten margumynu margumyns, prizvengem is kortu kai kuriu siaip ne taip prisidraftinom kazka random, realiai visi praktiskai lose trim spalvom :)
patraukiau pora neblogu bombu drakoniuku tai susidejau trispalvi juoda, raudona ir balta decka ejau lost... :)

1 match vs Ruta - nu is esmes ten truputuka Ruta negerai padare susidejus 60 kortu decka ir megindama sukontroliuot 4 spalvas, per dvi partijas pamaciau tik du jos padarus kurie atejo ir isejo :D nera ka pasakot - win 1:0

2 match vs Simas - pirmoj partijoj vos vos per plauka issikapanoju nuo jo pingeriu ir uzskraidau su drakonais, antra partija truputi geriau ejos bet taip taskas i taska, o bet kad taciau spejau stabilizuotis ir laimeti - win 2:0

3 match vs TomasKj - joooo, pirma partija nera baltos manos mane sunesioja, antroj partijoj vel nera manos baltos ir mane kad ir leciau ale vis tiek sumaitoja :)

del laiko stokos ir meginant greiciau losti padarem 3 ratus ir top4 isejo TomasKj, Povke, As ir Karolis

pusfinalis vs Povke - pirma partija apylige bet issilaikau kol prikaupiu manos, pradeda lakstyt drakonai, pora neutralizuoja bet turiu vaistu nuo Povkes puolimu ir laimiu kad ir sunkiau. Antra partija povke mulliganina, jam nera manos, jis raunas plaukus nuo galvos, o man korta eina ir nunesa mane i finala.

finalas vs TomasKj - Tomas sunesiojo Karoli ir vel man tenka su juom kovoti :) deckai jau viens kita pazysta ir prognozes nekokios nuo praito sauso pralaimejimo :) sedam losti abu rizikuojam su kreivom rankom bet keepinam ir losiam man uzstringa puolimai ant jo ginybos, o jo puolimam nieko negaliu padaryti - pasikraunu pirma partija. Antra partija pagaliau pirma karta losiant pries toma ateina balta mana, susiboostina mana ir greita pradzia damusa ji. Trecia partija, ateina vel balta o rankoj juoda ir raudona, sedziu pakankamai saugiai su neblogom kortom rankoj ir po smagios kovos sugebu laimet :)

reziume - draftas trashinis praejo labai smagiai, prizvengem storai, prizu kaip ir nebuvo bet pats procesas buvo superinis :)
aciu visiems uz kovas ir iki kito karto prie stalo :)  :drinks: