Autorius Tema: El Grande #1  (Skaityta 23997 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: El Grande #1
« Atsakymas #30 Įrašytas: Balandis 22, 2013, 21:29 »
Citata iš: "Simuck"
Simonas Kapučinskas, 7213567907
Mane įrašyk. Dabartinė data tinka.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: El Grande #1
« Atsakymas #31 Įrašytas: Balandis 29, 2013, 22:43 »
Tai kas dalivaujat pasakykit, nes kitaip atsaukiu sita dalyka.
ϕyrexian ϕanatic

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: El Grande #1
« Atsakymas #32 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 09:53 »
Turbūt aišku, kad turnyras nusikelia į tolimesnę datą. Nesuprantu, kur visi tie rašytojai "darom daugiau turnyrų"?
Peršasi išvada, kad tokių turnyrų planuoti ir gaišti laiko kortų paieškoms neverta...
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: El Grande #1
« Atsakymas #33 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 12:26 »
Nu ti aisku :) Reikia per pusmeti karta surengt theme deku turnyra ir bus gerai  :twisted:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: El Grande #1
« Atsakymas #34 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 12:42 »
kalbant apie theme turnyrus - Ramai? o kodel nera pasiulymo kokio theme turnyriuko? nemanau kad bus daug pries :P
del El Grande's asminskai man truputi netinka data (pries algas yra sudetinga :D ) todel as pass, o del turnyru idejos nesutinku, viena karta kazkas nesigavo ne pasaulio tragedija.....nu man taip atrodo, BETO kiek zinau yra 5 zmones ir dar yra kruva kurie nemato forumo arba nezino taip kad reiktu juos pakalbint :) o paskutiniu metu turnyru buvo daug ir bus dar daugiau ir nieko nematau blogo :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: El Grande #1
« Atsakymas #35 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 12:48 »
Citata iš: "Versetty"
kalbant apie theme turnyrus - Ramai? o kodel nera pasiulymo kokio theme turnyriuko?
Todėl, kad jis apsileidęs yra ir įgūdžiai surūdyję, plius bijo masiškai gaut nuo visų :D Nu o rašinėt tai aišku visi gudrūs.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: El Grande #1
« Atsakymas #36 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 13:48 »
data netinka ,nezinau kita savaitgali ar irgi tiks , ir be to litu nelabai turiu :(

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: El Grande #1
« Atsakymas #37 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 19:59 »
Visiškai teisingai - as voratinkliais esu apleides ta reikala, be to esu bailys  :twisted:
Ir dar - norisi dar kuri laika palaikyti Ravnikos theme dek turnyro chempiono dirza, kol koks nors piktas Simas neateme  :wink:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: El Grande #1
« Atsakymas #38 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 21:07 »
o gal jau laikas pameginti apginti cempiono titula ? :P gal padarom turnyriuka theme ar ravnicos ar time spiral (berods koreguoti buvo deckai ir nebebus sliver win in any way :) ) as manau drasiai zmones susirinktu :)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: El Grande #1
« Atsakymas #39 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 22:26 »
Tai siūlykit data kada galim visa sita reikala prasukt, kad dydziajai daliai tiktu, nes žinot, nei man path'ai reikalingi ir tiesiog bereikalingai jie tupi pas mane, o pinigus tai kainavo.
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: El Grande #1
« Atsakymas #40 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 22:27 »
bet kada po kitos savaites :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: El Grande #1
« Atsakymas #41 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 22:39 »
Aš siūlau gegužės 18-ą, 11-ą pats negaliu, bet čia kaip dauguma nuspręs :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: El Grande #1
« Atsakymas #42 Įrašytas: Balandis 30, 2013, 23:17 »
As norejau daugiau turnyru, visuose juose ir dalyvauju, tik va ant "Cube" formato visad pasuosiu. Nei cia principai nei cia kas, man tiesiog neidomus formatas. :)
Reading your mind is not cheating..

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: El Grande #1
« Atsakymas #43 Įrašytas: Gegužė 01, 2013, 00:31 »
Visumoj geguzes 18 man kaip ir laisva...
Hmm, pagal rotacija dabar butu Time Spiral tema. Po paskutinio sio turnyro buvo tikrai nemazai kas keista, balansuota, bet praktiskai netestuota. Nu, balansavima daryti man padejo tokie autoritetai kaip Xemas ir TomasKJ, nu ir pats dar kazkiek pamenu magija. Neturetu but i kaire. Bent jau sliverius padarem "rainbow" - 5 spalvu deka  :good:
Gaila, kad dabar dvi savaites nebus progos atvykt i kluba.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: El Grande #1
« Atsakymas #44 Įrašytas: Gegužė 01, 2013, 09:12 »
Nu ok, suprantu Cube'as daugeliui jusu bus kazkas keisto ir neįprasto. Tai į ką keisti siūlot? Jei turit kitą, non-Modern variantą - prašom :)
ϕyrexian ϕanatic