Autorius Tema: 2014.09.14. Sekmadienis  (Skaityta 32510 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2014.09.14. Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugsėjis 15, 2014, 10:30 »
nu dadesiu ir as ispudziu truputi, tik jau kadangi pasisake dalis tu kur sedejo pas mus tai kazko labai naujo neprikursiu :)
zodziu atejom, susirinkom, pradziai Povilas su Zydre ismegino MTG, tai buvo pirmas ju krikstas tai gal labai neissigando :)
po to sedom Elderintis, man yra teke palosti Arkham Horror ir Mansion of Madnes ar kazkaip taip vadinas, tai mazdaug tema buvo matyta ir ragauta.....nu geimas is tikra man asmeniskai geriau negu pats Arkham Horror, vien del laiko trukmes, mes 5iese suzaidem per tiek, per kiek pati AH butume tik issidelioje :D taip kad cia skaitau pliusas.... pats gameplayus viskas faina, parideni, patrauki, panaudoji, simple ir ok, bet va kazkaip rimtai buvo keistai, kad taip ejom ejom ejom ir POKST sako bosas atejo irrrrrr visi miret  :o  what? nu bet ok mirem tai mirem :D tebunie kita karta jis geriau pasisaugo tas bosas, bo busim gudresni... reziume kaip fileris viskas faina :)
tai va zodziu, pralosem Elderius, sedom Dixit..nu cia kaip visada - sizofrenija graziausioj savo formoj :D deja deja niekaip nepavyko man to pink bunny pavyt nu bet nors tiek kad pradzioj kaip visada paaukojom triusiuka i vandeni (centrine dezes dali) :D kita kart reiks pink aukot  :twisted:  
tada paemem Alhambra, nu ka, nemegintas dar buvo, bet kadangi as nesu, kaip ne paslaptis didelis euro game fanas, tai zinot kaip man sekas ir kaip patinka euro game :D nu bet BENT pameginau :)
nu ir po to jau daugelis issiskirste ir mes dar 4iese sedom padauzyt MTG :) nu va toks tas sekmadienis, daug zaidimu, net pora nauju, tai skaitau lb viskas puikiai praejo :) uzskaitom  :drinks:

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Re: 2014.09.14. Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugsėjis 15, 2014, 15:37 »
Taigi nu va susėdom prie taip ilgai mano laukto Marauders and Merchants.... Trūko ketvirto pirataujančio ir niekaip neprikalbinom Maroom prisijungt, nors iš akių ir suktos šypsenos matėsi, kad širdis šaukia būt piratu :) Aišku gaunu rinktis tartp lievo pirato kapitono ir tokio puse velnio merchanto... tenka būt geru.. prekyba nesekas juodai, sufailinu ant easy misijos ir nors iš pradžių neatsilikinėjau nuo Povkes glory pointais, bet tas velnys nuskandino Skwazi ir pasime daugiau nei 30 auksiniu... dar pora turnu ir jis jau skelbia pergalę. Nu ką padarysi.. Apsižiūrėjom, kad kiti intensyviai žaidzia dixit ir ilgai nemastę sėdom antrą kart M&M. Va ten išvis kosmosas buvo... Skwazis su Povke daro tapatį, tk Robkei nekrenta kaulai, o Povke pagaves lucky streak... ridena kaip jam reik. Aš užsiraunu ant NPC pirato, Povke šaukia ridensiu AŠ. Reziume skęstu. Toliau nustojo smegenai dirbt ir nebežinojau ką daryt. Vėl laimėjo Povke. Nežinau kodėl, bet aš to geimo neprisijaukinu, bet tikrai noriu DAR! Kitą kart manau, reikia žaist agresyviau ir nebijot skandint merchantus ir rinkt bouty.. Bet matysim kaip bus.
Paskui dar padeliojom Magic. Reikėtų dažniau su tais deckais pažaist, jie paprasti ir mokytis labai tinka. Grįžau namo taip maloniai skaudančia galva, vadinasi sekmadienis buvo good :)