Autorius Tema: Starcraft Brood War  (Skaityta 75313 kartus)

kelmas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 15
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasaris 14, 2010, 14:49 »
Jei kam kils kokiu klausimu del geimo galit rasyti man padesiu sutvarkyti :)
Pirmadieni galesim susitarti kada galima bus sulosti 8)

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #16 Įrašytas: Vasaris 18, 2010, 12:28 »

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #17 Įrašytas: Vasaris 18, 2010, 12:55 »
Vajai, vakar prasidėjo beta :o
Tikiuosi išrinks mane  8)
Užsiregistravęs su penkiais originaliais geimais ;)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #18 Įrašytas: Vasaris 18, 2010, 23:25 »
Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Hmm...Zazas...man kazkur tai girdeta...ar tu ne tas pats Marius, kuris kazkda labai senai su Lintelio shaika is Radviliskio  losdavai kartu Droid Arena, buvo toks web browserinis online geimas? O po to dar kazkada lyg ir esam sedeje cia pietinio kompiuterinej per nakti..??

PS. Sorius for OT
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #19 Įrašytas: Vasaris 19, 2010, 23:52 »
tas pats tikriausiai :) droidarena lošdavau :D buvau užmiršęs :) bet prisiminiau kažkada ėjau į myta saulės kino teatre :D
po to kažkaip tik su užsieniečiais lošiau :) kompiuterinėse tai nekartą per naktį buvęs.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #20 Įrašytas: Vasaris 21, 2010, 10:59 »
Citata iš: "ExLegendz"
tas pats tikriausiai :) droidarena lošdavau :D buvau užmiršęs :) bet prisiminiau kažkada ėjau į myta saulės kino teatre :D
po to kažkaip tik su užsieniečiais lošiau :) kompiuterinėse tai nekartą per naktį buvęs.

Yep, tas pats ! Sveikas brolau - meetas saules kino teatre buvo, dalyvavau pamenu :) Nu ka, susitikt teks vel mums, pasaulis mazas, tik si kart prie stalo geimu - sveikas atvykes i kluba !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #21 Įrašytas: Vasaris 21, 2010, 21:17 »
Ačiū :)  :friends:
Tai kaip ten su BW sekas visiem?

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #22 Įrašytas: Vasaris 22, 2010, 09:41 »
tikrai neblogai.. manau kada nors pradesim :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #23 Įrašytas: Vasaris 22, 2010, 10:44 »
Ar Mariukai, pasirasysi kada nePC , o stalo Brooda pasitaskyt su rebiatom ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Starcraft Brood War
« Atsakymas #24 Įrašytas: Vasaris 22, 2010, 11:26 »
laisvai :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausis 05, 2015, 14:35 »
Paskutinis post'as praktiškai prieš 5 metus. Oh, well - forumas protingas ir paklausė, ar tikrai noriu atrašinėti į tokią seną tema ? Taip, noriu.
Matot, iškilo trėba pažaisti Starcraft'ą, ale nėra su kuo. Aš čia kalbu apie PC variantą , nors analogiškai stalo geimą aš irgi jau seniai spirgu žaisti.

Ši tema gražiai numirė tuomet ir kas durniausiai, klube jau seniai nebesilanko nei Dowydas, nei Kelmas, nei Visoks. O lošti norisi... yra du variantai - lošti seną , gerą, oldschoolinį nulaužtą Broodą, ar mestis ant naujo SC 2 ? Senasis nemokamas, nes laužtas, bet man iškilo techninių problemų pasikuriant jį ant šiuolaikinių Windows 7 64 bit. Spalvas rodo belen kokias ir aibės interneto forumų su savo solutionais nepadeda. Galiu normaliai žaisti tik windowed lange, kuris ir yra praktiškai per visą ekraną, nu tik tai, kad ne fullscreen.

Antras SC gi kainuoja eurus. Kadangi Blizzardai yra nedurniukai, jie antrą dalį suskaldė į tris mažesnes dalis, kurias jei nori pirk atskirai. Ant dienų išeina Legacy of the Void - paskutinė trilogijos dalis. Aišku, mus realiai domina multiplayer, tai ją galima žaisti ir turint pirmą dalį - Wings of Liberty, BET... su kiekvienu expansionu atsiranda pakeitimų, plius nauji multiplayer unitai. O LoV išvis žada būti stand alone geimas. Tai štoli jis ką - savy turės ir prieš tai buvusias dalis ? Dabar pirmos dvi kainuoja po 20 euro kožna, bet jei perki bundle - sutaupai 5 eurus. Pražiopsojau gruodžio antrą dieną - buvo Black Friday, kiekviena dalis kainavo virš 9 euru - imama kaina. Gal su nauja dalim, pavarys senosioms akciju ??? Reik laukti ir sekti.

Kas pasirašytų ? Kalbėjau su Povkę - jis nenaujokas šiame žaidime, be to turi legalią pirmą dalį - Wings of Liberty. Man įsigyti irgi nesukeltų problemų. Gal jei patys nelošiat, turit draugų, kurie tuo užsiima ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausis 05, 2015, 19:15 »
Kiek mano žinios neša apie SC2, instaliuok Starter Edition FOR FREE!, jei aš tave pakviesiu į party, tai tave "upgreidins" iki mano pilnos versijos nesvarbu koks expas bebūtų, ir viskas atsirakins kas susije su multiplayer. negalėsi tik solo misijų eit.
Ir man rods tą buvau kažkada minėjas.

žiūrėti čia http://eu.battle.net/sc2/en/buy-now/spawning

kas naudoja battle.net galit pakviest į draugus -> coolsvile@hotmail.com

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausis 05, 2015, 21:22 »
Jo butu cool sumest sc2, nes jau labai senai belosiau  , jei mano senukas normalia trauks , pabandom koki savaitgali :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausis 05, 2015, 22:08 »
Matai, Mariukai - iš esmės tu teisus. Kai spawnina tai upgrade'ina iki turėtojo... bet tik tol, kol esat kartu. Atsijungi - ir vėl tampi starteriu, be nieko.
Kaip ir sakiau - man nebutu problemu isigyti kad ir Heart of the Swarm, nors ir laukiu akcijų dabar , gal ant naujo expo kažką sumastys Blizardai, vis dar tikiuosi.

Tu Mariau turi kažką legalaus ? Ar tik Starterį ? Ar nieko ? Povkė, kaip žinom tik su Wingais gyvas. Vat man įdomu, jei pvz. gaunu Heart of the Swarm - ar tokį Povkę iki mano lygio upgradintu ? Juk jis naudoja ne starterį.... idomu.

Plius, aš nesu net čiupinėjęs SC2 multiplayerio, nors turiu labai gerą supratimą, kaip reikia žaisti, nes žiūriu korėjiečių WCS turnyrus. Tik kai sako, įdirbio nėra, nes teoriškai žinot ir mokėt, ne tas pats kas daryt, tad judu manau mane iš pradžių lestumėt, bet manau tik iš pradžių :) Aš gabus ir greitai mokaus :)

P.S. Mariukai - tau jau nusiunčiau requestą battlenete, Povke - reikia tavo credentialų.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Ats: Starcraft Brood War
« Atsakymas #29 Įrašytas: Sausis 05, 2015, 22:31 »
priemiau į draugus :)
aš ten bnet turiu beveik viską kas imanoma legalaus :D
įskaitant: dabartinis listas
D3: Reaper of Souls
WoW: Warlords of Dreanor
SC2: Heart of the Swarm
B-net.app
Heartstone
Heroes of the Storm Alpha
W3: Abu
D2: Abu
SC1 Anthology

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))