Autorius Tema: 2016-12-02 Penktadienis  (Skaityta 8435 kartus)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
2016-12-02 Penktadienis
« Įrašytas: Gruodis 01, 2016, 12:22 »
Hai,
beveik pramiegojau postą susimaišęs kalendoriuje :D

Tai kas ateis? Aš ateisiu.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 01, 2016, 12:37 »
Būsiu ir aš. Matai, pasiimk Star Realms. Gal dar prisijungs naujas žmogus.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 01, 2016, 12:47 »
Aš matau, kad ateis Matas, dar Matas žadėjo ateiti, nu ir nesu tikras, bet ko gero pasirodys dar ir Matas :)
Tai jau įprasta penktadieniais :) Jų vis daugėja :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 01, 2016, 13:01 »
Aš matau, kad ateis Matas, dar Matas žadėjo ateiti, nu ir nesu tikras, bet ko gero pasirodys dar ir Matas :)
Tai jau įprasta penktadieniais :) Jų vis daugėja :)
Aha, tik va Ramo kaip nėra, taip nėra. Nei vieno, nei dviejų. Nei penktadienį, nei sekmadienį. Nesu tikras ar pamiršo kelią, ar užpustė...
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 01, 2016, 13:16 »
Klubui reiktų įsigyti robotukų su webcam'ais ir ekraniukais, kad klubiečiai galėtų sudalyvaut nuotoliniu būdų :D įfotoshipint Ramą jau tingėčiau.

Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 01, 2016, 16:01 »
Ne taip mastai , Simai :) Kodėl nėra Ramo ? Tuoj paaiškinsiu ..
Nėra paklausos - nėra pasiūlos. Kitaip sakant, Ramas atsidaro forumą (tą darau sąžiningai kiekvieną dieną), matau - yra tema sekmadienio, ale visi jau pasiskirstę ką žais. Web browserio langą uždarau.
Jei kuriame nors būna kažkas panašaus iš Simo postų - "Blemba, kaip sužaisčiau Ramo Spartaką, arba Eldritch Horror.." , tada Ramas reaguoja proaktyviai ir neuždaro browserio lango.
Kita pusė - dabar su darbais dar nesusitvarkom. Gruodis nusimato "karštas" , o po to šventės. Klubo nenurašau, burbuliukai, tikrai - tiesiog sakau kodėl ir kaip viskas vyksta iš mano pusės.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 01, 2016, 22:55 »
Ramai, tauta nori, tu tik pasiūlyk  :) Aš pabūsiu nekuklus ir paprašysiu. Kai po švenčiu atsilaisvinsi, tai aš ir spartaka ir descenta ir xcoom (taip Ramai, aš pats nustebes) visai norėtau. Beja Doomas ant švenčiu turi pareit, reikes testint...  ;) Ramai, burbuliuk, tu tik apsireisk karts nuo karto  8)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 02, 2016, 09:58 »
Ramai, Descent Spartaka as in buciau tik pasiulyk, Burbuliuk :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 04, 2016, 00:28 »
Lol, ok - siūlau......BATTLESTAR GALACTICA ! (mirtina tyla salėje) Cha ! Vat ir pagavom burbuliukus.....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 04, 2016, 01:37 »
Kažkaip idomiai čia gaunasi Ramai... Specialiai siūlai Galaktiką žinodamas, kad jai surinkt žmonių sunku? Čia turėjo būt bajeris, ar norėjai užvažiuot, kad mol va paklausos Ramo geimam nėra? Ne paklausos nėra, o pasiūla sucks... Kodėl ne Pilarsai, Descentas, XCOOM ar dar bala žino kas iš tavo tikrai plataus pasirinkimo? Blyn, kad ir cash&guns galėjai pasiūlyt... Kyla klausimas, kiek pats noro žaist turi? Suprantu, kad Galactika Tau labai patinka, ir suinvestavus į geimą norisi jį žaist, bet reikia kažkiek taikytis ir prie publikos su kuria žaisi. Sorry, Bro, už tokią piktą nuomonę, bet čia buvo shitty move iš tavo pusės...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodis 04, 2016, 11:16 »
Kažkaip idomiai čia gaunasi Ramai... Specialiai siūlai Galaktiką žinodamas, kad jai surinkt žmonių sunku? Čia turėjo būt bajeris, ar norėjai užvažiuot, kad mol va paklausos Ramo geimam nėra? Ne paklausos nėra, o pasiūla sucks... Kodėl ne Pilarsai, Descentas, XCOOM ar dar bala žino kas iš tavo tikrai plataus pasirinkimo? Blyn, kad ir cash&guns galėjai pasiūlyt... Kyla klausimas, kiek pats noro žaist turi? Suprantu, kad Galactika Tau labai patinka, ir suinvestavus į geimą norisi jį žaist, bet reikia kažkiek taikytis ir prie publikos su kuria žaisi. Sorry, Bro, už tokią piktą nuomonę, bet čia buvo shitty move iš tavo pusės...
Amen!
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodis 04, 2016, 13:35 »
Nu, shitty, ar ne shitty - i don't care.
Su galaktika čia buvo trolis, maniau kad įkirsit, nes akivaizdu, kad per tiek METŲ nepavyko surinkti žmonių, tai kodėl kažkas turėtų keistis.
Pasiūla, paklausa... koks skirtumas. Aš esu apleidęs stalo geimų reikalą, nesiginu, tai matosi ir iš mano apsilankymų, bei penktadieninių pažaidimų pas mane sumažėjimo, bet yra gyvenime dabar kitokios veiklos ir dėl to aš nepergyvenu. Tai ko gero nesikeis anytime soon.
Tad jei vis tik bus noras ką sužaist iš "plačios Ramo kolekcijos" - rašykit, nes kol Ramas pasiūlys...o jei dar ne tą ką reikia pasiūlys.. :twisted:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodis 04, 2016, 20:19 »
Tai, Ramai, rašom gi, kad norim 8) Jei nėr potencijos dabar tau žaist, nu tai visiem pasitaiko... Lauksim kol sukils noras  ;)
Galaktikai buvai surinkęs žmonių, kai tik įsigyjai, bet tada pagrindiniai žaidėjai buvo exlegendz, skwazis, bralis. Jie, dėja, klube nebesilanko, o kiti pabandė ir jiems tikriausiai nelipo. Nu bet blyn, ne vien ją tu turi.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodis 05, 2016, 07:49 »
Nu, ne tai kad nestovi ant žaidimų - tiesiog gal laiko nerandu.
Tai kad užleidau su žaidimais labiau reiškė, kad nieko naujo nebeįsigyju, o ir wishlistas mano dabar kaip ir tuščias. Bet žaisti tai noro yra...
Apibendrinant, tai noriu pasakyti taip - ok, kai bus galimybė ir laisvas laikas, būtinai kokį nors projektą (kas tikėtina NEBUS Galactica) pasiūlysiu iš savo pusės. Deal ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

zydrune

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 80
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodis 05, 2016, 10:03 »
Ramai, siūlyt gali ne vien tuos game'us kuriuos pats turi :) visada jei nori kokį game palošt kurio neturi - irgi siūlyk. Pvz, kad ir mes su Povilu jau turim nemažą kolekciją labai įvairių žaidimų. Nuo paprastų kauliukų mėtymų iki grand strategy :) Dabar biški toks vaizdas susidaro, kad jei žaidžiamas ne tavo turimas žaidimas tai tu nenori žaist  ;)
Chill and enjoy gaming!!!  :D
It's all about having good time