Autorius Tema: 2016-12-02 Penktadienis  (Skaityta 9509 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 05, 2016, 14:31 »
hehe, Žydre, tai ne tai kad toks vaizdas susidaro - o taip ir yra :) Aš mėgstu žaisti tuos žaidimus, kuriuos pats turiu :) Čia joks no brainer.
Pagauni kaip čia įdomiai išeina, nes jei pvz. jei kas nors turi tokį žaidimą, kuris man patinka, tai aš jį tiesiog įsigyju :P Kad antai - pamačiau tokį mažą žaidimuką, kaip Drako, lošė Povilas su Tomu kada, užkabino ir pasiėmiau gan pigiai. Po to kai lošėm K2, tuo pačiu pabandėm ir The Cave, kuris nujaučiau, kad bus geras ir norėjau pamėgint. Neapsirikau pasirodo - bam ir nusipirkau. Taip yra žymiai patogiau. Ir tarsi gaunies nepriklausomas, jei ateina kokių svečių, o tu nori pasikurti geimą, kurio neturi. O čia va - turi :) Tas klausimas buvo jau keltas ir kaip tada paaiškėjo - aš tikrai nerodau kažkokios nepagarbos kitų žmonių turimiems žaidimams ir jų pomėgiams ar pasirinkimams, ginkdie. Tiesiog esu toks va, įdomus staravieras ir nieko čia nepadarysi. Kiekvienas mėgstam daryti tai ką mėgstam. O juk ir savo žaidimų neperšu per jėga, patys matot, kaip apleidau viską. Bet, man kartais pramuša... kaip antai , kai Povilo paprašiau Elder Sign : Omens atsinešti. Taip kad - jei ką - būtinai paprašysiu vieno ar kito geimo, gerai ?  :friends:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

zydrune

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 80
Ats: 2016-12-02 Penktadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 05, 2016, 18:48 »
Nu geležinė ir nepramušama logika :) nieko pridurt nebegaliu
Tik galiu atsiprašyt, kad neteisingai viską supratus buvau, nes iš post'ų nesimatė va tos dalies ką dabar paaiškinai
Ką galiu tada bepridurt? lauksim klube