Autorius Tema: 2017.03.12 Sekmadienis  (Skaityta 6431 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2017.03.12 Sekmadienis
« Įrašytas: Kovas 08, 2017, 10:03 »
Planuoju būti ir siūlau Mage Knight. Kam tinka - junkitės (max 4).
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 08, 2017, 10:09 »
nu jei viskas gerai tureciau pasirodyt.
Povke kazka minejo apie Star Wars kad losti, tai nezinau ka jis galvoja toje vietoje. Man tinka ir vienas ir kitas tai Povkes call :)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 08, 2017, 10:27 »
Kadangi jau senai nusiteikes Star Wars ir jau planuojam trecia sav. Manau pasilikim prie ju  :)

galeonas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 31
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 08, 2017, 11:20 »
Noreciau prie mage knight prisijungti  ;)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 08, 2017, 11:25 »
Apie kurį čia Star Wars kalba eina? :) aš. deja, bet nebūsiu, nes teks dirbti.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 08, 2017, 11:32 »
Star wars Rebellion

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 10, 2017, 14:17 »
Mane prirasyk prie mage knight, tik nezinau ar 100% busiu

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 12, 2017, 19:21 »
Ar žaidėt Star Wars rebellion? Kaip ten sekės?

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 13, 2017, 08:23 »
Star Warsus žaidėm, aišku laimėjo Povke, bet taip savyje tikiuos kad dėl to kad man daėjo kaip tiksliai ką daryti tik nuo vidurio žaidimo kai biški buvo per vėlu jau ką nors pakeisti.
Realiai trumpai apie tai kas buvo ir įvyko. Povke man pasiūlė žaisti už Imperija, bo pagal jį ten didelis advantage, NEI VELNIO! tiesiog tikslas ir pobūdis ten kitoks. Imperija turi DAUG judėti ir stengtis kuo greičiau skenuoti planetas, o Rebelai tiesiog trugdyti ir nukreipinėti dėmėsį. Jeigu Rebelai veliasi į atvirą kovą su Imperija - jiems batai, nes armijos kiekis pas Imperija yra minimum x2 + death start ir star destroyer....bet...Rebelai yra Rebelai, jiems uztenka vienos kitos kovos, padaryti žalai ir jie toliau ramiai sau gali nukrepinėti Imperija nuo tikslo ir daryti žalą, ko pasėkoje, Imperija degina savo laiką gindama tą ką nereikia ir galų gale nebeužtenka laiko ir pralošią :)
Partijos pradžioje iš tikro viskas atrodo baisia, Imperija šluoja viska savo kelyje ir jei žaidimas būtų kas kurį nugalės būtų Rebelam neįmanoma, dabar gi yra kitaip. Sistemų ir galaktkų yra gyva velnia, kur gali slėptis Rebelai su savo pagrindine baze, o žaidimo tikslas ir yra - surask Rebelų bazę ir ją sunaikinink. Atrodo easy? NOPE! Imperija praktiskai kokybiškai gali daryti tik vieną iš dviejų - arba stipriai bėgti, arba stipriai muštis/kenkti, o abiejų daryti vienu kartu neįmanoma.
Tikrai nesakau, kad už vieną pusę yra lengviau žaisti, bet faktas tas, kad už jas abi yra LABAI skirtingi pojūčiai ir turi būti visiškai kitoks žaidimas. (Čia pliusas).
Nu, o kol man daėjo, kad reikia greičiau judėti per sistemas o ne vaikytis vėja laukuose, mano dalis armijos buvo užsilikusi tolimąjam galaktikos kampe, Rebelų bazė buvo vienoje iš likusių 8 planetų ( iš kokių 30) ir Povke tiesiog užsistatė praėjimus ir padarė va bank ėjima - puolė death star, ir su vienu X-wingu su Luku pataikė į ta silpnąjį generatorių, death stat kartu su Vaderiu sprogo ir Rebelai šventė pergalę :) Buvo atkartota New Hope filmo pabaiga :D labai thematical :D

Šiaip reziume - žaidimas tikrai geras :) labai geras ir jei aš pusę nakties dar strategavau ką reiks daryti kitą kartą, vadinas būsiu iš tų kur tikrai norės DAR ir DAR :) žinoma yra tas faktorius kad reiktų bent pasiskaityti kortas eventų, jų nėra daug, bet tai kas lošęs kartą kitą , jau maždaug žino ko galima tikėtis, nei kad tiesiog aklai trauki ir nežinai ar dar palaukti ar čia jau geresnių nebebus.

Tai va, aišku prieš Povkę žaisti tas pats kas kauliukais prieš velnią bet nu bent pamėginom :D

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 13, 2017, 09:10 »
As kai zaidziau uz rebelus tai povke tiesiog kaip koks ciunamis uzliejo mapa savo unitais ir okupavo beveik visas planetas. Iki siol nesumastau, kaip ten butu galima jo pristabdyt.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 13, 2017, 09:25 »
nu tas cunamis tai yra tada jei nesiunti veikeju i misijas o laikai puolimams/pasipriesininimui ir judejimui, kitu atveju Imperijos armija vos juda arba nejuda nors ir visos planetos luzta nuo armiju. Jei dar Rebelai veliasi i daznas kovas tai ten tikrai kad neimanoma pasipriesint BET jei nukreipinejant demesi ir atimant po viena kita planeta nejuciom Imperijai laikas pradeda deginti padus ir prasideda va bank.
Faktas tas kad as labai megavaus didelem pajegom ir ejau i DAUG misiju, kai nuo vidurio supratau kad man tikrai nereikejo tiek misiju  o reikejo greiciau judeti, va ir buvo tas lemiamas momentas kai uzsimiegojau ir po to buvo per velu :) pats kalts

mum gintarai reiktu dviese pamegint ta reikala, nes povke kai sielas pardaves tai pats zinai :D

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovas 13, 2017, 10:14 »
Povke per turna darydavo kokias 3-4 misijas, daugiau labai nuosekliai pletes ir spaude mane.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovas 13, 2017, 10:16 »
Dar nezinah kaip tau, bet tis misijos kur yra kur laika prastumia. As tokias traukiau kur neimanoma padaryt. Pati pirma buvo sunaikint imperijis super destroyeri kovoj kuria pats iniciavau.... tai nu come on...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovas 13, 2017, 10:31 »
as dariau pradzioj irgi po 3-4 misijas, ko pasekoje po to pamaciau kad nebera kaip man judeti, nes su misjiom tik gaudai arba jei kuri geresne gauni paskanuoti planetas greiciau, ir man labai truko to judejimo. Kada pradejau zygiuot ir trugdyt pofkei - sustojo praktiskai misijos. Nors heroju turi 6-7, pasidalinus per puse misijom ir judejimui, zaidimo antroj pusei buna per daug letai judama nu nebent turi geru kortu kur skanuoti gali planetas masiskai... as tokiu istraukiau, paskutiniam turne kai jau buvo velu....

Gintarai, as manau mum reiktu pazaisti :D tu galetum uz imperija pasiziureti kaip ten yra o as uz rebelus :D

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2017.03.12 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Kovas 13, 2017, 10:46 »
Gintarui galiu pritarti kad misijos tikrai nera lengvos is rebelu puses, bet ymanoma padaryti.
Jei neklystu mano padarytos misijos kuriu uzteko
1) Sunaikinti space kovoi star destroyer ( kova privalai inicijuoti bet nelaimeti, Uztenka uzpultu sunaikint ir atsitraukt ) As kova laimejau bet poto pasidomejau galimas ir toks buvo variantas
2) Sunaikinti ground kovoi Unit 3 health , ta pati situacija reikai tik inicijuoti kova, i rjei viska suvariai y unita jis mire kovos baigtis nesvarbi.
3) Netureti nei vieno pagauto herojaus, lakstyti nuo bobo feto :D kaip as dariau :D
4) Gauni tiek pastumti ytaka kiek Imperija yra susporgdinusi planetu ( tomo atveju 1)
5) Tureti 4 rebel planetuose bent po viena unita
6) sunaikint death star

Jei kada noresit sumesti sakykit zaidima paskolinsiu. Gal gintarui suzaidus uz imperija bus aiskiau kaip rebel turi kovoti.