Autorius Tema: 2018-02-11 Sekmadienis  (Skaityta 5769 kartus)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
2018-02-11 Sekmadienis
« Įrašytas: Vasaris 07, 2018, 08:46 »
Play? Pagalvojau, kad nesu žaidęs Seasons. Gal kas turėtumėt noro?
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 07, 2018, 16:41 »
As gal visai seasons paragauciau bet o ka dar? 

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 07, 2018, 18:51 »
Aš už Seasons. Kas dar pasirodys?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 07, 2018, 19:21 »
Cool! Savo žaidimų net nebegaliu sužaist :D man darbai, tai niekaip neišeis. Nebent epizodiškai pasirodysiu ir Tomui atnešiu Ancients: Colors.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasaris 07, 2018, 19:33 »
As tureciau but. O kas seasons taisykles moka?  :) o ka po seasonu?

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasaris 08, 2018, 10:27 »
As moku taisykles, is vao puses galiu stone age pasiulyt po seasons, jei dar ten vietos yra  :D

TheGreyStorm

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasaris 08, 2018, 16:10 »
As kaip visada neisrankus :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasaris 10, 2018, 18:05 »
Tomas pasiūlė seną gerą Dominion, tai galiu pasiimt.
Mariau, o tu apskritai kada nors nedirbi? Kas čia per mada sekmadieniais dirbt  :unknown:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 11, 2018, 09:52 »
Man Simai tokie grafikai, kad turiu kiek kitokius savaitgalius nei įprastai, pvz sausį ir vasarį man laisvi penktadieniai-šeštadieniai. Dėl kovo mėnesio dar nežinau kaip bus :) Bet šiandien aš būsiu! Negana to, atsinešiu The Bloody Inn prezentacijai :D Surprise, surprise! :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 11, 2018, 10:37 »
Bet šiandien aš būsiu! Negana to, atsinešiu The Bloody Inn prezentacijai :D Surprise, surprise! :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 11, 2018, 19:30 »
Raportukas, reikia vel sia tradicija uzvesti :)

Pagaliau isbandziau Red november. Nors zaidimas pries sistema, bet sitam tinka  :P Trumpai ziadimas tikrai geras crazy toks, kaip tomas sake reik inesti chaoso :D Matas paskendo tada as bandziau visiem durt raga ir su akvalngu pabegt :D bet reziume jie susitvarke laiva , pagavo mane ir uz tai atsparde ir pralosiau :D

Poto eme Bloody inn, pagaliau Felixas ismoko taisykles  :D Zaidimas toks ydomus nelabai panaus teko losht, bet patiko kad lavonus gali laidot pas kitus :D cia gintaras parode kad geriausiai moka klientus uzlenkt :)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasaris 11, 2018, 20:24 »
Tai va apie Red November. Tokia crazy tema ir idėja, bet visai skaniai ten viskas valgosi... Aš to reikalo net nelabai pavadinčiau žaidimu, ten toks laiko prastumimui ir papušinėjimui, kai net kartais pats sau nori sunkiau pasidaryt, įnešt chaoso ar pasitikrint kas turi didesnius cojones  :D Pakartočiau kada atėjęs į klubą tratančia galva.

O va blody inn man nepatiko kažkaip. Laimėjau, bet tik dėl to, kad prilaidojot ten pas mane po visais namais ir prišėrėt taškų. Visą laiką man kažkaip buvo toks jausmas kad tie du action roundai yra per mažai, o ir su tema kažkaip nesirišo. Jei mes ten siekiam apiplešinet ir uzlenkinėt, tai nafig ten tuos namus statyt  :unknown: Jei jau taip pafilint, tai smash up smagesnis buvo.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasaris 11, 2018, 21:30 »
Trumpai ir aš kažką pabursiu :D Dvi naujienas teko pačiupinėti. Red Novemberis tai toks konkrečiai pagiringiems sekmadieniams skirtas :D Šiaip visai toks fun, kur nereikia kažką daug mąstyti ir tiesiog dažniausiai darai tą, kas svarbiausia. Nors buvo jau tokių truputį kritinių situacijų ir kaip čia visi sako chaoso, bet atrodo pavyko išnešti sveiką kailį. Matas tik visus linksmino užsibarakadavęs dešimtoj kamūrkėj kariavo su ugnim pasiėmęs vandens pompas :D Viskas OK su žaidimu, nebent galėtų šiek tiek trumpesnis būti.

Po to kas ėjo Seasons lošti, o aš su Pofke, Tomu ir Gintaru bandėm Bloody Inn. Gal ir keistokai nuskambės, nors tai ir mano žaidimas, bet man panašiai kaip Gintarui, kažko trūko ir kažkaip tikėjausi daugiau fun ir kombo master elementų. Jei dėl temos ir tų statomų priestatų +- kaip ir viskas tvarkoj, bet kažką nuveikti tikrai sunku su vos dviem veiksmais. Kortomis kažkokių įdomesnių kombinatorikų ir nepastebėjau, tiesiog kažkas kažką papigina, pagal spalvas duoda frankų, savo asmeninių kambarių skaičių pasididini ir pan. Nekažką, nekažką... Na bet reikės dar išbandyti nė kartą kad galutinai įsitikinti dėl žaidimo. Bet pirmas įspūdis kažkaip nuvylė. Tai tiek žinių iš mano varpinės :)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasaris 11, 2018, 21:59 »
Va va, Mariau, kažko tokio ir norėtųsi.. Koki kombo prasukt, kad įdomiau apiplėšt ar užlekt tą svečia.. Arba ne tik po namu pakast, o tarkim sumalt į dešras arba ant organu parduot.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-02-11 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasaris 12, 2018, 12:13 »
Žaidžiau Red November antrą kartą, ir patiko dar labiau nei pirmą kartą. Gal dėl to, kad sudegiau gyvas alkoholio kajutėj nusigėręs ir praradęs sąmone, prieš tai mažiausiai bent tris kartus užgesinęs gaisrą plikom rankom apsikrovęs 4-iais beverčiais vandens siurbliais. :D

FB postas/nuotrauka

Po to žaidėm su Simu ir Giedrium Seasons pirmą kartą. Žaidimas paliko smagių ir įdomių akimirkų, bet, kol kas, aiškaus verdikto pasakyti nepajėgčiau - reiktų dar kartą pažaisti.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku