Autorius Tema: 2018-03-04 Sekmadienis  (Skaityta 6280 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
2018-03-04 Sekmadienis
« Įrašytas: Vasaris 27, 2018, 14:47 »
Kas įveiks šalčius ir ateis iki klubo? :) Aš planuoju būti ir žadam su Matu išbandyti jau žadėtą Bioschoką. Ką kiti?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 27, 2018, 21:16 »
Aš irgi žadu būti, galiu pasiūlyti Big Book of Madness, max 4 žaidėjai.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 27, 2018, 21:23 »
Sergu, tai klausimas ar pasirodysiu :(

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 28, 2018, 10:06 »
Gintarai, tai tu imk ir pasveik nu :D Gana čia savaitėm sirgt.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 01, 2018, 11:58 »
Simai, imu abiem rankom, ale, kad neuztenka...

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 02, 2018, 20:24 »
As būsiu tikuosi vietos dar bus ?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 03, 2018, 20:15 »
Tai būsim aš, Marius, Matas ir Martynas tik? Reikia tada kooperuotis bendrai :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 03, 2018, 20:52 »
as ir busiu  :)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 04, 2018, 21:56 »
Ką pageiminot?

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 04, 2018, 22:01 »
Pradzioj sedom Room 25, naujas simo game.  Jei matei fil Cube turetum isivaizduot apie ka zaidimas, Man patiko nesunku gan greit sukasi, ir lauki kol isdavika stave y spastus imes, tikrai noresiu pakartot  :) Poto matas su mariu nuejo BIoshock, mes 3 sedom castles of burgundy, nors simas visalaik ejo salia , gale spejau pabegt, ir ant galo suzaidem senai bezaista dominion, su basic kortom, mane net uzkabliavo po tiek laiko jy nezaidus  :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 04, 2018, 23:57 »
Aš irgi biškį pridėsiu. Kaip Pofkė ir sakė, išbandėm Room 25, kuris dalinai paremtas filmu Cube. Turim 5x5 gridą ir turim surast exit kambarį ir su juo iškeliaut. Sulošėm dvi partijas, pirmoj Pofkė labai greit mirė netikėtai patekęs į skerdiko kambarį su pjūklais :D Tai teko biškį palaukt, o antroj jau visai gerai ėjosi. Tačiau žaidimo taisyklės painokos ir mums kilo keletas niuansų. Grįžęs pasiskaitinėjau forumus ir išsiaiškinau, tai sekantį kartą manau lošim gerai. Žaidimui yra expas, kuris tipo yra must-have, reikės ieškot.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovas 05, 2018, 11:56 »
Teko ir man išbandyti Room 25. Nors pirma žaidimo partija nugąsdino, kai Povilencijus užsilenkė jau po kokių 2 minučių :D ir šiaip dar visokių klausimų iškilo, bet antra partija jau visai smagiai susižaidė, net gi gana sunku buvo išrišti kas čia tokie kenkėjai yra, nes buvo pas daug ką įdomių sprendimų :) Šiaip visai neblogas fileris, tik va klausimas dėl jo ilgaamžiškumo ir ar neatsibos greitai. Bet jei Simas įsigys papildymą tai manau gali ilgai suktis klube :)
Na o po to mes su Matu nuėjom Bioshocką. Kadangi abu žaidę šį video žaidimą, tai tik padidino įspūdžius, nes viskas matyta ir girdėta :) Tradiciškai kaip pirmoji partija, taip ir N klausimų iškilo, kas nėra gerai sakyčiau. Aišku keletą atsakymų rulebook'e radom, nes kažką patys buvom pamiršę, kažką iš loginės pusės pagalvoję priėjom išvados. Bet forumuose pastebėjau, kad yra pasikartojančių klausimų kurie ir mums iškilo, tad ne vieni mes čia tokie "priekabūs" :) Bet šiaip pats žaidimas man visai patiko, toks lyg ir dinamiškas, yra nemažai skirtingų būdų VP gauti, kovų tikrai netrūksta, o ir pats kortų panaudojimas yra geras sprendimas, nes turi pasverti kokias kortas naudosi ant Evento balsavimo, resursų gavimo ar tiesiog ant kovų. Net gi aš pats labiausiai bijojau dėl šių kortų pakankamai mažo kiekio (~10 skirtingų, viso 30 kaladėje), bet rezultate gavosi kad jų visai pakankamai ir per visą žaidimą kažin ar bent du kartus permaišynėtumei kaladę. Ai dar patiko pamišėlis Bookeris, kuris laksto paskui mergike, tai toks stresas jei ateina pas Tave į laukelį :D Aišku norėtus didesnių figūrėlių, bet yra kaip yra. Šiaip visumoje smagiai susižaidė, paskutiniam turne subebėjau net 7 VP palupti ir laimėti bendram rezultate. Visai norėčiau pakartoti tą žaidimą artimiausiu metu. Revenge, Matai? :D Bet jei Matas nenorėtų, tai mielai su bet kuo sužaisčiau :)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-03-04 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovas 05, 2018, 17:23 »
Pridėsiu ir aš savo įspūdžių. Tas Room25 man taip pat paliko neblogą įspūdį - tiek dramos stumdymesi! :D Video prisiminimui - Parinkau StarWars coveriuką, kadangi man visa ta drama labai artima pasirodė :D

Mariau, Bioshock tai žaisim dar kartą :D Revenge! Nors iš tiesų tai po pirmo karto tiesiog, kaip visada, supranti, kad galbūt reikėjo žaisti visai kitaip. Kad ir pirminė strageija man visai nepasiteisino, kadangi maniau, kad ta frakcijos kortų kaladė prasisuks bent porą kartų, o gavosi, kad net ir vieną kartą nespėjom permaišyti. Supratau, kad upgreidus, reiktų daryti turint omeny, kokios kortos dar neiškrito, nes kokia prasmė iš upgreido, jei korta pasirodys kažkurį kartą jau tik prie žaidimo galo, jei apskritai pasirodys. Iš pirmo žvilgsnio šiek tiek klasikinė strategija, bet su labai rimtu twistu - bookeriu - beprotis jis, bet labai gerai įneša į žaidimą įtampos.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku