Autorius Tema: 2010.03.09 (Antradienis)  (Skaityta 21268 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 08:17 »
Citata iš: "Hornis"
Už Nostromo tekstus, reikėtų atlyginimą mokėti, pakėlė nuotaiką iš ryto  :good:
Persiprašau, Dominion laimėjo Evelina  :Rose:
Nors iškepiau "berods 6 picas" miegot vis tiek ėjau neėdęs. Nesočios tos kartoninės picikės :D :D :D

Ehehe, Arturai, zinotum tu kaip panos svaigdavo, kai rasydavau joms laiskus elektroninius...ech, laikai buvo :D
Kaip sakoma, talenta tai turiu trumpy review rasymui, galeciau but koks bardas, arba bent menestrelis, jei gyvenciau senoveje. Bet ir tamsta, esate susipazines su Herojiniais Epais, ir nemaziau neieskote kisenes zodziuose, nia ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 13:15 »
Nostromo, mes jau kuris laikas su Tomu pakalbam kad reikia kurti Daiskardo grupę  8)  daug yra grojančių pas mus , o dabar dar ir atsirastų kas tekstus dainom kurtų  :wink:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 15:07 »
Evelina į vokalistes, aišku taiko :)

Taip, aš irgi, rodos, ne iš kelmo spirtas, bet Nostromo postus visada smagu skaityti  :drinks:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 15:15 »
jei dar yra vietele, tai noreciau i bokalistus.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #19 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 15:40 »
Oh, joa, dainu tekstus..lol :)
Tokius kaip pvz...

Tevas parnese algos,
Tik monetu sauja.
Nes uzsuko pakelej,
I kavine nauja...

O realiai, tai galeciau but ale koks prodiuseris kaip Timbalandas, stumdyciau Daiskardo vinilus ir is jusu krauciausi babkes. Ir dar mano blondines visos butu !

To Arthur : Well, bro, asiu uz gera zodi, malonu, kad dar bent tam esu tinkamas. Savo ruoztu pasakysiu, kad vakar as tikrai gerai praleidau laika prie Dominiono. Kas nebuvo klube, lai pamegina isivaizduot du munchkinus, viena apsikrovusi raganom, o kita - vagiais :)
Taip, kad kai darysiu nauju geimu pre-relyzus turesi butinai dalyvaut, gyvate tu, kitaip neteksim didele doze fun'o !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #20 Įrašytas: Kovas 11, 2010, 13:21 »
Mane ką tik išvadino gyvate ir munchkinu :D:D:D
Kaip gyventi dabar? :D:D:D

Nu nieko, tu man dar, Nostromai, paverksi, kai Dominioną baigsi ne su -6 pointais, o su -12 :P

:D