Autorius Tema: 2010.03.09 (Antradienis)  (Skaityta 21165 kartus)

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
2010.03.09 (Antradienis)
« Įrašytas: Kovas 08, 2010, 19:53 »
:friends:
TrustNo1

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 08, 2010, 21:25 »
Kažkaip kai išvažiavo Andrius, forume niekas nieko nebesiorganizuoja...
Ir man tik vienas langelis beliko, reikės zombiams pasitaupyti  :Yahoo!:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 00:22 »
Kodel neorganizuoja ? Mes ziek kaip smagiai 6-se susiorganizavom Wow'a, o jei ateis expa , sekmadieni kursim Doom expandinta, o jei neateis, tai dar znz..
Reik i klaba vaiksciot reguliariai ir gyvai suderint pavyks, o forume tik detales...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 09:13 »
Tai ką lošim? Manau magija tai prigriebk, o daugiau nežinau ką pasiūlyt   :oops:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 10:44 »
turiu negera nuojauta, kad vel nebusiu. nebent jei pasikeistu planai.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 11:45 »
Pasiimsiu magija, gal kokia viena kita duele ivyks, vis pasistumesim i prieki...ech, gerai but Small World, nes ana syki atsinese Mindaugas, o mes biecinom visa sekmadienio sesija Wow'a. O dar mielai kad ir kokias Citadeles suzaisciau, bo simta metu neciupinejau jau...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:04 »
Taigi.
Žaidžiau naują Simo žaidimą, nežinau pavadinimo, bet apie viduramžius ir visai neblogas :)
Dar žaidėm picas.
Pažaidėm linksmai, net pamiršau apie zombių netektį :D:D
Ką žaidė kiti, tegul pasipasakoja, išskirčiau tik magiją, nes paskutinės partijos lošėjų reikėjo palaukti prieš išeinant  :no:
P.S. Aš laimėjau abu žaidimus  :evil:
P.S.S. Ramai, witcher curse :P

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:14 »
Aš magija pabaigiau su Vidma žaist, dar su Dovydu sulošiau partija :D po to picas, kiti mačiau citadeles, saboteur'a lošė ir dar kažka  :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:18 »
Tas naujas geimas vadinas "Dominion", ten grynai kortu geimas, kai reikia statyt savo nekilnojama turta, kenkt kitiems ir samdyt visokias raganas ir vagis ka tau padetu. Kaip pastebejom, is pradziu zaidimas prasidejo vangiai, bet paskui greit pagavo visi minti kaip ir kas, pvz Arturchikas puole pirkt raganas , kurios dalino mums prakeiksmus, o as samdziau vagis, kurie gerai voge auksa is Simo ir Evelinos. Ten siaip reikia zinot kokia korta ka daro, tada galima vystyt norima strategija. Mes dar truputi ne taip zaidem, losem su visom kruvelem, o ju randomu turi but tik 10 , kai trys pasibaigia, baigias ir zaidimas, kaip antai nenaudelis Hornis , pridalines mums curs'u stengesi kuo greiciau ispirkt maziausias kruveles, kad uzlenkt geima ir laimet, taigi , brolau - techniskai tu nelaimejai Dominiono, nes turejai 10 tasku, kaip ir Evelina ir Simas, taigi dalinates 1-3 vietas, ir as manau, kadangi nesenei buvo kovo 8 , Evei duosim 1 vieta, nes ji mergina, Simas kaip zaidimo owneris ir dzzzzzentelmenas pasiims antra, o tau uz raganu veisima reiktu duot paskutine vieta, bet ja pasiimsiu isdidziai as, surinkes NET MINUS 6 taskus :) Anyway, kita kart as duosiu jumi i kaulus.
Picas kept man sekesi sunkia, jau maniau eisiu gult needes, kai pavyko iskept +15 pica, soti jinai , rupke. O laimejo musu naujai iskeptas shefas Arturas, kuris iskepe, berods, net kokias 6 picas. Bah ! Begginer's luck !
Magija vel pasistumejo i prieki, Neriukas liko istikimas savo taktikai ir pralose pries Vidma, kuris snd issiaiskino ir su Dowydu. Ir vis tiek teko laukt ju, kai jie ten kapojos trise nebeturnyrine magija, o siaip - isiaiskint kas kieciausias !
Buvo du nauji zmones snd klube, is kuriu vienas zmogutis - Nikolajus, ex-Midgardo survivor ! Jis turi neblogu kaip pastebejom geimu, bet anie geimai - sekmadieniniai, bo jie kompleksiniai ir gilus. Vienas is ju - Descent, si sekmadieni bus pristatytas musu klube, ir jau yra uzsirase 4 zmones berods. Tas geimas rimtas, jis kartu su Small World yra mano geimu ateities sarase, todel dziaugiuosi proga ji ismeginti pries pirkdamas, o ziu - dar ims ir atkris noras , nors nelabai tikiu..

Ok, tai tiek, dekui kad skaitete mano trumpa review..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:20 »
Artūrai, mes žaidėm Dominion  :smile: ir visai tu ne laimėjai tiksliau sakant ne tu vienas tiek pat taškų surinkai  :smile:  o dėl picų tai šaunuolis , buvai šiandiena didysis virtuvės šefas  :-P  
O vakaras tikrai smagus  buvo ir džiugu , jog išmokom dar vieną naują žaidimą kurį atsinešė Simas  :smile:  
buvo naujų žmonių tai jei skaito šį forumą būtų įdomu jei pasidalintų savo įspūdžiais kaip jiems vakaras praėjo :)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:39 »
sužaidėm citadeles, su papildymo veikėjais tik, tai visai kitoks žaidimas, bet kai pripratę prie senų, tai kažko trūko. Ir manyčiau nereiktu visų keist, o susitart kuriuos naudoti, nes dabar nebuvo beveik tų kurie spalvotus veikėjus gautu.
Dar sužaidėm sabotiorus, pradžiai sekės nekaip, bet įrodžiau, kad esu blogiausias ir nugalėjau visus :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:51 »
Fainas vakaras turėjo būti ;)

Fotkių yra? Turim ką talpinti į galeriją?
TrustNo1

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:55 »
Fotkių nėra, jaučiu man reiks pafokint pastoviai, kad būtų ką dėt, muilinė pas mane maža, neštis netoli  :smile:

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 23:04 »
GUD!

Būsi klubo fotoreporteris :D
Man tik potkes atrink, resize iki 800px ir paštu arba skype atsiųsk ;)

Vis šis tas bus klubo fotogalerijai ;)
TrustNo1

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.09 (Antradienis)
« Atsakymas #14 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 08:01 »
Už Nostromo tekstus, reikėtų atlyginimą mokėti, pakėlė nuotaiką iš ryto  :good:
Persiprašau, Dominion laimėjo Evelina  :Rose:
Nors iškepiau "berods 6 picas" miegot vis tiek ėjau neėdęs. Nesočios tos kartoninės picikės :D :D :D