Autorius Tema: 2010.03.14 (Sekmadienis)  (Skaityta 23777 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovas 13, 2010, 11:59 »
Sekmadieni busiu, tai bus ir Dominion. Fotikas irgi bus :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

EddyViper

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 146
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovas 13, 2010, 12:33 »
as sergu ir nebusiu, tai tikiuos is exp'o DOOM'o irgi dar nebus :/

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovas 13, 2010, 18:35 »
Eddy, Doom expa jau pas mane ! Graziai ishpuncturinta ir tu cardboardu ir sudeliota i grazias dezutes. Main dezeje visa mesa, o expos dezuteje - oversized invaderiai. Tik play testa uzkursim manau ne si sekmadieni, nes si sekmadieni - Descentas. Tad manau drasiai spesi pasveikt iki starto.

P.S. Naujos figureles neblogos, ypach Cacodemonai, ju dantys tikrai astrus ir ju daug..ir oj yeah - jums tikrai patiks Vagary invaderis !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

EddyViper

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 146
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovas 13, 2010, 22:30 »
laukiu kito sekmadienio!!!!  :Yahoo!:

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #19 Įrašytas: Kovas 14, 2010, 19:06 »
Išbandėm Descent'a, žiauriai geras žaidimas, doom'as, wow'as ir dar kažkas sumaišytas, išpradžių lengvas pasirodė, bet ant galo mus labai gražiai Nikolajaus valdomi monstrai suvalgė, galima sakyt šis žaidimas vos ne doom'as fantasy pasaulyje  :smile:  Beje kitam sekmadieniui bus doom'as su expansionu, tai kaip ir 4 visi esam, jeigu niekas nepasikeis, žais:
1.Nostromo (Evil master)
2.Edis
3.Aš
4.Nikolajus

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #20 Įrašytas: Kovas 14, 2010, 19:10 »
Descentas superinis žaidimas, stalo žaidimų grandas, sakyčiau :)
Na, ką aš jums galiu pasakyti - kai žaidėm mes, monstrams nesisekė mūsų valgyti, viskas manau priklauso nuo kardo valdymo sugebėjimų :P

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #21 Įrašytas: Kovas 14, 2010, 19:42 »
Citata iš: "Hornis"
Descentas superinis žaidimas, stalo žaidimų grandas, sakyčiau :)
Na, ką aš jums galiu pasakyti - kai žaidėm mes, monstrams nesisekė mūsų valgyti, viskas manau priklauso nuo kardo valdymo sugebėjimų :P
Nu mes išpradžių ten taškėm iš vieno hit'o visus, o paskutiniam kambarį pasikeitė truputį :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #22 Įrašytas: Kovas 14, 2010, 20:11 »
Tai kad mes buvom biski lopiniai ir uzmigom ant lauru. Taskem pradzioj visus i kaire ir i desine, bet uzmirsom tobulintis, ta prasme - is kazkur gauti geresniu ginklu..tiesa Maroom islupo is skrynios afigena svaidoma diska, kuri atidave man, bet va pvz Zazaz nuo pat pradziu zaide tik su basic dvirankiu kirviu..o paskutiniam kambary milzinas buvo , kuriam reikejo 16 damago sustumt, jei sustumi maziau - nemirsta ir kita rounda jis vel pilnas ! Taigi, kita karta zinosim ir is pat pradziu daysim isvadas.
Neveltui tas geimas yra mano pirkiniu sarase, nenuvyle, toks kokio ir tikejaus. Kadangi buvom zaide Dooma, tai mechanika perkandom nesunkiai. Ir jis lengvesnis nei Doomas bus. Tik va tie expansionai biski skaudziai kainuoja, bet uztat jie kiek priduoda daug visko !
Skaitau, kaip pirma karta visai neblogai pavarem, man ypach patiko, kaip mano charas, isvenge deadly trapo, krintancio nuo lubu akmens, kuris tureji smeigt man 4 zalos, bet as is 4 kauliuku juodu isberiau visus 4 zaibus ir issisukau nuo to ! Neveltui mano megstamiausi charai yra vagiai, o manasis si syki dar ir akrobatas buvo. Plius, kadangi ten buvo mergina, jos dar buvo ir labai geri papai ( kas netingesit , paziurekit to characterio sheeta ).

Del Doom priimta, prasuksim sesija su dabartiniais house rulsais.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #23 Įrašytas: Kovas 14, 2010, 20:28 »
jo žinosim, kita kart, reikės mestis ant lobių, kad geresnių daiktu gautumėm.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #24 Įrašytas: Kovas 14, 2010, 23:07 »
Aha, nes visi iskyrus mane, jauciu pabaigoje turejo netoli tukstancio babkiu, as tik uzsipirkes potionu gerai buvau...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

kelmas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 15
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #25 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 08:49 »
Jei yra dar viena vieta doomui as uz :)

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #26 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 11:52 »
Na ką sulošėt? ne vien tik Descent? Ką daugiau?
TrustNo1

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #27 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 14:01 »
o patikek. girdejau kazkur traukinukus ukiant. patys pliekem dominion, kuris tikrai vertas demesio ;) respect Simui. dar pliekem Sankt Peterburg, kuris irgi patiko. ir aisq UNO issiaiskinom kuris kruchiausias  8)  :evil:

ai dar maciau mtg belde chebra.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #28 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 14:15 »
Descentas tai nezmoniskai didelis zaidimas, supraskit tiesiogine ir netiesiogine prasme :) zaisti idomu, tik per tokia didybe praktiskai jau esi pasmerktas si zaidima ir zaisti visa diena :) O kas laimejo uno? As net budamas giliai descento pozemiuose girdejau unininkus labai emociskai reiskiantis :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #29 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 16:34 »
Tikra tiesa, as jau kokia penkta sekmadieni taip ir neisbandau Small World. Bo mums sekmadieniais skirti didelio geimo sesijai, o va antradieniai - fun geimams aka Cash'n Guns, Munchkinai ir pan.
Uno tai taip zaide, kad vienu momentu jau pajutau, ka nebesusisneku su salia sedinciais klubieciais...tai jus tik isibvaizduokit kaip aniems linksma buvo !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...