Autorius Tema: 2010.03.14 (Sekmadienis)  (Skaityta 26136 kartus)

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
2010.03.14 (Sekmadienis)
« Įrašytas: Kovas 08, 2010, 19:55 »
:friends:
TrustNo1

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 09:17 »
Tai jei ateina doom'o expansion'as lošiam doom'a, Nostromo už Evil Master'i, o jei neateina, tai aš siūlau warrior knights sulošt  :smile:

kelmas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 15
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 09:31 »
Jei bus expantion as ir noreciau Dooma prisijungti :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 11:48 »
Citata iš: "kelmas"
Jei bus expantion as ir noreciau Dooma prisijungti :)

Roberts, o jei nebus expansiono ? Hehe...
Tai jei bus expa :

1.Evil Nostro
2.Good Dowydas
3.Good Robertas
4. Laisva vakancija

Warrior Knight projektui as vis dar nesiryztu, jei kas zais, paziuresiu tik is salies...
Is mana puses galeciau pasiulyt Brooda...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 17:18 »
Warrior per akis 3 žmonių, nu 4 max, nes su daugiau nei per kur nespėsim, Tomas norėjo, Sauliu buvau apmokinęs ir norėjo, tai, kaip ir galima būtų lošt, jei broad'as kartu būtų, tai reiktu kažkaip talpinits :D nes tiek warrior, tiek sc reikia 4 stalų, nu matysim, ką kiti norės, nors sunku nuspręst, nes koki 60% ateinančių, nelabai pasisako ką nori žaist. O šiaip Nostromo galėtum pasiryžt, nes žaidimas yra toks labiau hardcore žaidėjams :D tai tau kaip tik ir tiktų. Nu daba laukiam informacijos del expansiono.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:25 »
Va snd kaip sako viskas pasisuko kiek netiketa linkme, bo kaip matoto - losim Descent, kuri atsines Nikolajus, naujas musu klubo zmogus, bet nenaujas geimu pasaulyje. Aisku, gaila, kad ne as turesiu garbes si zaida pristatyti klubui, bet nemaziau esu entuziastingai nusiteikes, nes pagaliau gausiu ismegint legendini Deskenta :)

1.Nikolajus ( on zhe Evil Master )
2.Ashen ( Nostromo )
3. Dowydas
4. Versetis
5. Man atrodo laisva...
6. Man irgi atrodo , kad laisva dar vieta...

WK ir Brooda atidesim kitam kartui, taip pat Doom, kas reiskia kad per tiek laiko tikrai bus expa, tai kita ateities Doom sesija bus jau isplesta.
Plius labai daug vilciu dedu, kad antradieni jau acinesiu nauja lengva geima i kluba, priklausys, kaip smagiai ir greit ji man atsius !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:25 »
Tai kaip ir planai keičias, dabar daug i preiki nusimato, nes Nikolajus atsirado, kuris turi 2 milžiniškus game'us, Descent ir Twilight Imperium, tai šį sekmadieni Descent bandysim, po to Doom'a reikia imt, nes expansija bus, Star Craft'a reikia lošt, Warrior Knights reikia, Twilight Imperium išbandyt, greitai WoW expansiona gal gausiu, tai vėl reikės žaist, per mažai sekamdieniu turim :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:31 »
Yep, ir as cia jau iziuriu major problem. Greit bus grafikas menesiui i prieki :) Bet tai kas cia yra, per menesi yra 4 sekmadieniai, vadinas 4 rimtu geimu sesijos, kai paciu geimu jau yra daugiau nei 4....o jei dar koki sekmadieni dirbt reiks geimo savininkui, tai kas tada...rinktis nebe dvi , bet tris dienas per savaite ? Nelabai isesi, nes seima, vaikai..bralis vat net nebepamenu kada buvo, o jei geimu kokiu sudetingu nelosi ilgai, jie uzsimirsta...iseitis nebent butu, per ta pati sekmadieni butu losiami du grand geimai, pvz Doomas ir Wow'as. Ir zmones pasidalina, ka labiau nori lost , prie tos komandos ir jungiasi, tik kita problema iskyla - stalai. Jei geru atveju Doomui uztektu kokiu 3 stalu, tai Broodui 4 stalu plotas yra minimumas ! Plius dar reikia dvi lemputes pakeist prie pat iejimo, nes ana sekmadieni jau zlibinau savo trumpareges akis, ant Wow kortu, kokia ten vis kauliuku spalva zymi , melyna ar zalia...sviesa yra gerai, pamenu as, bralis ir Vidmis man pritars - kai mano virtuvej pliekadavom magija isisuke palubej 200 W lepmpute...ir silta ir sviesu..ech !

Zodzui pasiulymai laukiami..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:38 »
Šviesa tai reikalinga, ypač kai reikia skaityt, nu WoW tai niekaip be 4 stalų nepalošim, o jei su abejom expansijom, išvis reiks 6, žiauru daros :D warrior knights ir doom'a įmanoma sutalpint ant 6 stalų  :smile: . Lošim ant grindų :D

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 09, 2010, 22:52 »
teks visus stalus sujungti ir bendrą didelį stalą daryti ;) :D

Pasirūpinkit fotkėm ;)
TrustNo1

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 07:54 »
Edžio nebuvo, fotiko niekas nežaidė :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 08:19 »
Citata iš: "Hornis"
Edžio nebuvo, fotiko niekas nežaidė :D

Yup, netgi Gintaro nebuvo ir jis neatsinese savo foto expansiono...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 09:05 »
Kiek supratau simas turi nauja zaidimuka „Dominion“, apie kuri jau ilga laika galvojau :) tai jei simas bus sia diena su tuo zaidimuku, noreciau registruotis sio zaidimo partijai :D Taip pat domina SW ir naujakuriai :) Nieko pries pries UNO, picikes ir pan. :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovas 10, 2010, 12:14 »
Man tai dziugu, kad vis daugiau klubo nariu gali atsinesti savo geimu ir pasiulyti to, ko neturi kiti :D
Ir nesvarbu ar tai bus sunkus geimai, ar fun geimai. Kuo didesne ivairove, tuo didesnis pasirinkimas. Aisku problema gali iskilti, kad butinai privalo dalyvauti zaidimo savininkas, bet kadangi dabar daugmaz dauguma nariu ateina i kluba stabiliai, tai manau bus gerai. Tik noretus, kad aktyviau dalyvautu forumuose, sprendziant kas ka zais ir uzsibookinant vietas.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

kelmas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 15
Re: 2010.03.14 (Sekmadienis)
« Atsakymas #14 Įrašytas: Kovas 12, 2010, 15:11 »
as atviras pasiulymams :)