Autorius Tema: 2018-05-20 Sekmadienis  (Skaityta 3966 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
2018-05-20 Sekmadienis
« Įrašytas: Gegužė 15, 2018, 22:48 »
Laba diena :) Planuoju būti. Galėčiau iš savo pusės pasiūlyti kokį tzolkiną jei būtų norinčių. O šiaip aš pats visai norėčiau Mato two-player žaidimukus išbandyt, konkrečiai domintų The Duke ir Star Realms. Nors jei su papildymu man rodos Star Realms ir iki keturiu galima žaisti? :) Kas dar planuoja pasirodyti?

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužė 15, 2018, 23:22 »
Ou je. Aš planuoju būti. Reikia daug ką sužaisti. Tik dar pagalvosiu, ko norėčiau. Arba gal kam kils greitesnių pasiūlymų.
Duke ir Star Realms auto-pasiimsiu.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 17, 2018, 07:45 »
Aš pagaliau turiu galimybe pasirodys

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužė 17, 2018, 08:15 »
jei oras bus prastesnis ir neisvaziuosim meskeriu palauzyt tai tureciau pasirodyt :)
noreciau ar tai koki TS ar (jei Gintaras turetu noro ir kantrybes) Ilusions of Glory arba koki Mage Knight. trumpiau tariant ka nors didesnio nei kad Takenoko ar Carcasone :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužė 19, 2018, 12:55 »
Aš būsiu. Norėč ką nors iš Mato geimų, gal kokį Orleans ar First Martians. Būtų norinčių?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužė 19, 2018, 14:59 »
Gal hebra surenkam koki spartaka?  :)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužė 19, 2018, 15:25 »
Aš norėčiau panagrinėt tą First Martians ar Orleans :) jie taip pat nėra trumpi geimai.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužė 19, 2018, 16:50 »
Gal hebra surenkam koki spartaka?  :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužė 19, 2018, 17:52 »
somebody got triggered :D :D  :P :P :P :crazy:

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužė 19, 2018, 22:07 »
Norėčiau Orleans :)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gegužė 20, 2018, 20:04 »
Raportuks:
Šiandien Martynas, Simas, Marius ir aš sėdom šviežią Orleans išmėginti (išpakavau žaidimą prieš pat į klubą atriedant). Pasiruošėm stalą gan greitai, setup'ą ir žaidimo mechaniką jau buvau pasigilinęs, tačiau dar reikėjo bendrom jėgom panagrinėt vieną kitą niuansą. Man asmeniškai žaidimas patiko, patiko pati mechanika. Patiko, kaip reikia investuoti į darbininkus pagal sritį, po to juos traukti iš savo maišelio kaip per kokius Quarriors, kad galėtum atlikti įvairius veiksmus, kuriems buvo reikalingi atitinkami darbininkų rinkiniai. Taškų prisirinkti buvo galima įvairiais keliais, tačiau laimėti tik vienu keliu, matyt, neįmanoma, pagal šiandienos man matytus scenarijus. Žodžiu, mielai sužaisiu, kažkada, dar kartą.

Po to su Simu sėdom The Duke. Marius su Martynu nusprendė pažiūrėt, bet neišlaukė pabaigos. Gal kokią valandą mes dar laužėm smegenis. Situacija vertėsi mažiausiai kokius 3 kartus tam žaidime, ir pagalvoti buvo tikrai ko. Kokius du kartus maniau, kad jau galas man, bet kažkaip vis atrasdavau sprendimų savo subinei išgelbėti. Labai daug gilumo, kad kiekvienas veikėjas po kiekvieno ėjimo keičia savo judėjimą ir galimybes. Taip pat buvo labai gerai, kad žaidimas pradedams tik su keliais pagrindiniais veikėjais, o kitus eigoje gali greta pagrindinio Duke išsikviesti atsitiktinai traukdamas iš maišelio - neįmanoma kaip šachmatuose numatyti labai toli, žaidimas visada ant įtampos ir gali viskas apsiversti ištraukus tinkamą figurėlę (arba labai netinkamą).
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gegužė 21, 2018, 09:45 »
nu va po labai ilgo laiko parasysiu ir as kazka apie sekmadieni :)
zodziu ismeginau taip visu giriama "piratu" zaidima - Merchant and Murauders (ar whatever jis vadinas) . Siaip nemeluosiu pradzioje ziurejau ganetinai taip atsargiai, tikejaus kad jis bus neblogas bet kad labai alpti jog ismeginti nebuvo. Po ganetinai trumpo setupo ir ganetinai greitu rules pradejom zaisti. Kadangi zaidziau pirma karta tai uzdavinejau kvailus klausimus savo kolegoms ka ir kaip daryti ir jie mielai man padejo. Zaidimo antroje puseje pagavau kabli :) zaidima tikrai geras ir zviegia net kaip norisi expansonu jam... siaip tikrai nuosirdziai pasakysiu kad patiko (nepaisant kad aisku laimejo Povke, nu cia by default). Pameginsim isskirti kas patiko ir kas nepatiko gal bus geriau nei kad rasyti beletristika  :)

Patiko -
- Veiksmu laisve t.y. gali daryti daug skirtingu dalyku
- sioks toks RPG elementras t.y. laivu upgrade, skilai ir t.t
- smagi kovos sistema
- nebuvo (bent si karta) kad jei tau labai nesiseka (ane Gintarai?) tu sedi gali ir kiti zaidzia atskirai nes tau jau neimanoma nieko padaryti

Nepatiko -
- Laimejo Povke (:D)
- Mirtinai norisi exp - daugiau kapitonu, daugiau upgrade, didesnio map ir t.t.

Kaip pastebeta daugiau pliusu nei minusu kas yra labai retas atvejis ir nelabai zinau kuom dar tuos minusus papildyti.
Reziume - tikrai kita karta zaisiu BUTINAI :)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-05-20 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gegužė 21, 2018, 19:00 »
Normaliai ten viskas buvo, nu uzsiiminejau biski kapitonu genocidu, bet tikrai negaliu sakyk, kad nesmagiai zaidesi. Ten jei tau nesiseka ar matai kad nelaimesi, tai labai galima pradet kenkt kitiem, o jei dar ir seksis ta daryt, tai ziurek ir laimet galima;)