Autorius Tema: 2018-10-07 Sekmadienis  (Skaityta 5321 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
2018-10-07 Sekmadienis
« Įrašytas: Spalis 05, 2018, 11:36 »
Kas ateisit pastumdyt kubelių, parident kauliukų?  :) planuoju būti. Galiu atsinešti smash upo papildymą su japoniukais. Kokie kiti variantai?

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 05, 2018, 17:07 »
As planuoju buti. Pasiimsiu white chapel, jau mokesiu taisykles iki galo, manau. Pasiimsiu ir spirit island, bet zaidimui tik dviems. Pasiimsiu gal dar ka nors, bet nuspresiu rytoj.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 05, 2018, 17:22 »
Aš būsiu. White chapel būtų visai nieko. Japoniukai irgi :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 05, 2018, 21:04 »
as pasirodysiu

WAAAAAHAmmer

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 76
  • [Air-Soft] [Bordgames] [Videogames]
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalis 05, 2018, 23:24 »
AS ir busiu, visai nieka butu Warhammeri isbandyt pasimsiu

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalis 06, 2018, 18:31 »
Atkulniuosiu ir aš (Jei kavos turesiu uztektinai :D)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalis 06, 2018, 18:57 »
Gali užsukt ir Justas, nes jie nesirenka ryt. Tai jei neturės ką veikt užais. Pasiims Terraforming Mars arba Great Western Trail.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalis 07, 2018, 05:07 »
deje teks praleisti lan party užtruko šiek tiek ilgiau nei tikejausi

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalis 07, 2018, 09:06 »
Nebusiu

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalis 07, 2018, 09:41 »
Izengsiu i aikstele

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Spalis 08, 2018, 19:37 »
tai ka suzaidet?

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalis 09, 2018, 12:00 »
Sužaidėm Letters from Whitechapel: aš buvau skerdikas prieš 5 policininkus (kiekvienam po vieną). Galvojau pirmam kartui nemėtysių pėdų ir leisiu susiformuot įspūdžiui, kur mano hideout'as, bet pasigailėjau tuo atžvilgiu, nes mynė ant kulnų ir praktiškai išrišo mano slaptavietę dar priešpaskutiniame raunde. Galvojau, kad jau amen, bet per menką policininkų neapsižiūrėjimą šiaip ne taip prasprukau. Žaidimas geras, bent jau man palaikė pastovią įtampą. Namie dar su Inga sužaidžiau, tai dviese žaidžiasi taip pat gerai kaip ir šešiese.
Po to prie tos pačios temos porą kartų sužaidėm Deception. Abu kartus išrišom žudikus iš pirmo spėjimo kažkaip. Antrąjį kartą žaidėm su žudiko sąjungininku ir liudininku, kas daugumai buvo kažkas naujo.
Galiausiai Tomas ir Marius nuėjo Smash Up'ą., aš su Vidu Warhamerį (buvau sudraskytas ir turėjau nuostabios laimės kauliukus arba kreivą ranką). O Vidas vienas išmėgino dar kartą Spirit Island, ir kaip tikėjomės, pergalės pasiekti dar nepavyko.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalis 12, 2018, 19:23 »
Sužaidėm Letters from Whitechapel: aš buvau skerdikas prieš 5 policininkus (kiekvienam po vieną). Galvojau pirmam kartui nemėtysių pėdų ir leisiu susiformuot įspūdžiui, kur mano hideout'as, bet pasigailėjau tuo atžvilgiu, nes mynė ant kulnų ir praktiškai išrišo mano slaptavietę dar priešpaskutiniame raunde. Galvojau, kad jau amen, bet per menką policininkų neapsižiūrėjimą šiaip ne taip prasprukau. Žaidimas geras, bent jau man palaikė pastovią įtampą. Namie dar su Inga sužaidžiau, tai dviese žaidžiasi taip pat gerai kaip ir šešiese.
Po to prie tos pačios temos porą kartų sužaidėm Deception. Abu kartus išrišom žudikus iš pirmo spėjimo kažkaip. Antrąjį kartą žaidėm su žudiko sąjungininku ir liudininku, kas daugumai buvo kažkas naujo.
Galiausiai Tomas ir Marius nuėjo Smash Up'ą., aš su Vidu Warhamerį (buvau sudraskytas ir turėjau nuostabios laimės kauliukus arba kreivą ranką). O Vidas vienas išmėgino dar kartą Spirit Island, ir kaip tikėjomės, pergalės pasiekti dar nepavyko.

Juozas, ne Vidas ismegino dar karta Spirit Island :D

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-10-07 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalis 13, 2018, 13:01 »
Sužaidėm Letters from Whitechapel: aš buvau skerdikas prieš 5 policininkus (kiekvienam po vieną). Galvojau pirmam kartui nemėtysių pėdų ir leisiu susiformuot įspūdžiui, kur mano hideout'as, bet pasigailėjau tuo atžvilgiu, nes mynė ant kulnų ir praktiškai išrišo mano slaptavietę dar priešpaskutiniame raunde. Galvojau, kad jau amen, bet per menką policininkų neapsižiūrėjimą šiaip ne taip prasprukau. Žaidimas geras, bent jau man palaikė pastovią įtampą. Namie dar su Inga sužaidžiau, tai dviese žaidžiasi taip pat gerai kaip ir šešiese.
Po to prie tos pačios temos porą kartų sužaidėm Deception. Abu kartus išrišom žudikus iš pirmo spėjimo kažkaip. Antrąjį kartą žaidėm su žudiko sąjungininku ir liudininku, kas daugumai buvo kažkas naujo.
Galiausiai Tomas ir Marius nuėjo Smash Up'ą., aš su Vidu Warhamerį (buvau sudraskytas ir turėjau nuostabios laimės kauliukus arba kreivą ranką). O Vidas vienas išmėgino dar kartą Spirit Island, ir kaip tikėjomės, pergalės pasiekti dar nepavyko.

Juozas, ne Vidas ismegino dar karta Spirit Island :D

Mah bad. :D Pasirodo gerai multitaskini mano galvoj.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku