Autorius Tema: 2018-10-21 Sekmadienis  (Skaityta 4113 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
2018-10-21 Sekmadienis
« Įrašytas: Spalis 18, 2018, 19:40 »
Dzień dobry :D Planuoju pasirodyti. Permečiau žaidimų sąrašiuką kas būtų įdomu išbandyti, tai prisiminiau kad toks Doom yra, būtų gal visai nieko prisiminti. Arba gal Matas kokį Tyrants of the Underdark galėtų atsinešti išbandyti :) Beje kas nedavė dar už klubą - "Shame on you!" ir laukiu, kad atneštumėt.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 18, 2018, 22:18 »
Nesu tikras ar galesiu sudalyvaut. Jei busiu galima ir Doom. Pats noreciau kubelius pastumdyt. Butu gerai koki scythe ar nuo archipelago dulkes nupust.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 19, 2018, 11:28 »
As visai noreciau sudalyvaut, bet matysiu pagal aplinkybes. Pas mane giminej netiketos laidotuves, tai gal kita larta koki nauja zaidima pramoksiu ir atsinesiu.
Jei buciau sekmadieni, man tiktu Doomas ar archipelago, scythe.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 19, 2018, 17:43 »
manes nebus

WAAAAAHAmmer

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 76
  • [Air-Soft] [Bordgames] [Videogames]
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalis 19, 2018, 20:40 »
Ateisiu

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalis 20, 2018, 18:08 »
Aš būsiu. Scythe ar Doom tinka.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalis 20, 2018, 20:21 »
Mariau, gal Tzolkiną pasiimtum jei Gintaro nebūtų?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalis 20, 2018, 20:29 »
Galiu paimti Tzolkiną, nesunku įsimesti :)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalis 21, 2018, 19:29 »
Planavom vieną, žaidėm kitą :D bet man patiko ir Quarriors, ir Codenames. Seniai čiupinėti. Quarriors laimėjo Simas, bet nebuvo jam lengva.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalis 21, 2018, 21:29 »
Pagalvojau, kad po ilgo laiko reiktų ir man kokį raportuką parašyt :)
Tai va, kaip Matas ir minėjo, sėdom tryse lošt seną gerą Quarriors. Pirmą partiją lošėm tradicinę be expų (man rodos), kažkaip nesunkiai pavyko laimėt ir visumoj viskas greitai ėjosi. Antrą partiją jau lošėm su Light vs. Dark expu. Atsirado šiokie tokie pokyčiai, kaip pvz. baltų basic kaulų nebėra, tačiau yra didesni 2 ir jie nuolat pas tave yra, reiškia visada išridensi kažkokie manos. Tačiau viskas sulėtėjo beveik dvigubai ir bent pirmus 5 turnus trypėm vietoj. Pati idėjo light ir dark padarų gal ir įdomi, bet mano nuomonė įneša bereikalingo skaičiavimo ir painiavos. Bazinio geimo gerumas buvo paprastume, o čia taip kažkaip nžn. Pavyko laimėt, nors praktiškai per Marytės plauką.

Toliau ilgai svarstėm ką dar palošti. Pastebėsiu, kad tas svarstymas klube jau tapo kažkokia patologine liga, po pirmo geimo nuolat svarstom kokį 20 min. C'mon people! Nu bet po ilgų galvojimų pagaliau nusprendėm sulošt Codenames: Pictures. Esu žaidęs Codenames ir man jis pasirodė ganėtinai nuobodus ir bereikalingai sudėtingas kaip partygame. O va su paveikslėliais pasirodo daug paprasčiau ir geriau galima prasisukt. Šiaip labai didelis skirtumas kai reikia apibūdint žodį ir apibūdint paveikslėlį, nors aišku priklauso ir nuo žmogaus bei jo IQ :D Sužaidėm berods 5 partijas, vis pasikeisdami kas bus spy ir gana linksmai viskas praėjo. Manau klube visai neblogai galėtų tas žaidimas suktis jei tik dažniau surinktume 6-8 žmones, nors šiandien lošėm su nelyginiu skaičium 7, gavos 3 vs 4, bet lb prastai nebuvo.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Spalis 22, 2018, 12:28 »
Kitas stalas bandė įveikti penktą Doom scenarijų. Nors jau ir taip nusimatė nelengvas pasivaikščiojimas, tai negana to, Vidas savo pirmu ėjimu kaip Usains Bolts prabėgo per visus gulinčius ginklus, susirinko juos, o mes su Tomu mintyse jau galvojam "Mums ragas" :D Panašiai ir buvo, dar bandėm kažkiek priešintis, buvo gražių momentų, bet galiausiai Evil Bastard Gintaras sulesė mumis. Kaip supratau tai buvo pirmoji blogiukų pergalė. Teks imt revanšą kokią dieną, nepaliksim mes taip visko lengvai :D
Daugiau kaip Simas minėjo prasidėjo eilinis lagotronas ką žaisti. Galiausiai sutarėm išbandyti Codenames: Pictures. Man jis visai patiko ir manau tikrai įdomiau nei to žaidimo žodinė versija. Buvo gerų momentų ir žinoma daug juoko. Ir manau klubui tikrai reikėtų Shadow Hunterių, kuris puikiai tiktų didesniam žaidėjų skaičiui :) Aš net už mintį gal visiems susimest ten po kokius 5eur ir pasiimt klubui?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalis 22, 2018, 14:01 »
Aš už skladkę :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

WAAAAAHAmmer

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 76
  • [Air-Soft] [Bordgames] [Videogames]
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalis 23, 2018, 04:25 »
Well manau galejom laimeti Dooma jia butu pas mane dar kokiu pora ginklu daugiau buve :D

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2018-10-21 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalis 23, 2018, 16:48 »
Jo, "družbos" trūko  :D