Autorius Tema: 2010.03.16 (Antradienis)  (Skaityta 13949 kartus)

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
2010.03.16 (Antradienis)
« Įrašytas: Kovas 15, 2010, 10:10 »
;)
TrustNo1

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 14:19 »
Nostromo minejo, kad atsinesh kazkoki sykret nauja geima i kluba. tai dabar ir neaisq kaip ka planuotis. gal dar cash and guns atsitemptum?  8)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 15:18 »
Aš ir už cash'a būčiau, jug paaiškėjo, kad "skillu" kortos galioja visalaiką, tai dabar žaidimas visai kitaip žaisis  :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 16:48 »
Ok, darom taip tada, jei negaunu secret geimo, nesuosi Kesha. O jei gaunu, darau pre-relyza...man realiai lapeliukas is pasto i dezute turi ikrist arba snd arba rytoj..as taip manau, bo juk Doom'a us UK aciunte per 4 dienas nuo shipingo pradzios.
O Cash kai kurie skilai buvo ne taip zaidziami ( jei dar kas negirdejo ), tau "The Kid" ir "The Cunning" , ten kur vienas veliau uzsitaiso ginkla, o kitas veliau taikosi :) Jie galioja visa laika, tad atskleisti juos apsimoka per pirma raunda :)
Rytoj manau paaiskes daugiau, koks geimas bus, nors tiek vienam , tiek kitam gali maximum 6 zmones lost..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 16, 2010, 16:16 »
Tai jei cash'a lošiam, kas lošia?
1.Nostromo
2.Aš
3.Saulius
4.Roma (kiek girdėjau nori sužaist)
5.?
6.?
Bet šiaip manau prie vietos be problemų pagausim :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 16, 2010, 17:48 »
As manau pagausim, nes Mariux koks nores pamegint, tas pats Tomas irgi kazka minejo...Vidma sake dar bus.
Kadangi lapeliukas neikrito is pasto man, tai secret geimo nebus siandien, bet jei bus Vidmis ir Saulius, reiks atsinest magija, kadangi su masina busiu...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 16, 2010, 18:30 »
prisidedu :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 16, 2010, 21:34 »
Cash'as žiauriai geras buvo, visiem linksmo buvo :D, Saulius labai dvejais ginklais švaistės iš manes pasiemęs, Mariukui truputi nepasisekė, abu kartus už mentą gavo žaist :D, spėju labiausiai Roma patenkinta liko, nes tik gavo ginklą iškart šypsena iki ausų ir vietoi nenusėdi :D

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 16, 2010, 21:47 »
Picų iškepės daug ir visi liko skaniai pavalgę :D
Po to žaidėm citadelėm, žaidimas panašus į Simo žaidimą, todėl lyginant su juo - šitas man pasirodė nuobodokas - labai mažai galimybių strategijai.
Bet išbandžiau naują žaidimą, todėl dedu pliusą antradieniui.

P.S. CushnGunneriai - kai jūs į klausimą "kaip sekasi" atsakote: Trys bang bang guli ant stalo, tai žinokit vargšai picininkai ir citadelininkai taip ir lieka nieko nesupratę :D :D

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 16, 2010, 22:05 »
:D rekomenduoju ir toliau nesuprasti, nes kils didziule konkurencija del vietu prie cashu ir gunsu :)

vakaras afigienas. labiausiai dziaugiuos partija, kai abi merginos liko gyvos ir surinko daugiausiai cashu. aisq Evelina buvo lydere :) na, o Mariukui siulau nenusiminti ir sekanti karta kaip reikiant pasidraskyti  8) laukiam expansiono  :evil:


p.s. kaip mashina Nostromo?  :-P
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 16, 2010, 22:26 »
Ew...taigi, vakaras buvo pasisekes, jei neimsim domen, kad Sauliukas ant mano masinos apsnigto stiklo pripaise biski falu, kad ji kur 100 rudu raganu ! O ka pastebejau, C'n'G zymiai smagiau loshiasi, kai dalyvauja ten merginos ! Cia namiokas toks...
Dziugu, kad naujiems nariams zaidimas patiko, tai grynai antradieninis geimas, dar tokiu keleta zadu pristatyti jums artimiausiu laiku, o paskui jau reiks ciupt Yakuza expansiona siam zaidimui ir uzsidet zalia varnike prie C'nG serijos, ir tuo paciu sumazint konkurencija, jei kils peshtynes del vietu, nes vietu jau tada turesim net 9 !
Joa, Mariukai nenusimink, juk ir as snd daugiausia ka surinkau tai kokiu garbingus 35 tukstancius babkiu, cia su salyga jei nebuvau nusautas, o nusautas as buvau man atrodo per pirma ir per antra zaidima...
Kazkuriuo metu buvo efektingas shoot-out'as, kai ant stalo atsiverte vienu metu net 4 klastingos "bang, bang, bang" kortos, oj tada svilpe kulkos, liko stovet tik du zmones berods..

To Arturas & Aurelija : A kaip burbuliukams pavyko pareit ? Niekas nesumuse ir nenuskriaude ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovas 16, 2010, 22:47 »
Burbuliukai grįžo saugiai, smagiai ir su dainom. Tik dainas teko palikti kitam kartui, nes lauke vis tik dar ne pavasaris, bet užtat dėl šalčio ėjosi greitai :D

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovas 17, 2010, 09:42 »
C'n'G  SUPER žaidimas  :Yahoo!:  man iš tiesų labai patiko  :good: vakar iš sklindančių mūsų emocingų šūksnių kas nežaidė dar jo o tik girdėjo manyčiau turėjo padaryti išvadą kad tai tikrai linksmas žaidimas  :Yahoo!:   Dėkui Nostromo jog išmokė dar vieną naują žaidimą, ir tikrai kam dar neteko žaisti būtinai pamėginkit   :wink:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.03.16 (Antradienis)
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovas 17, 2010, 11:44 »
As tai labai tikiuos , kad dabar siame zaidime dalyvaujanciu merginu skaicius padides  :Rose:

P.S. As tikrai apgailestauju, kad Mariuko zmonai taip ir neteko paimt i rankas ginklo, maza to - mes dar ir jos vyra sutaskem...bet tikimes ateity sia klaida istaisyti  :drinks:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...