Autorius Tema: 2018-12-30 Sekmadienis  (Skaityta 3515 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
2018-12-30 Sekmadienis
« Įrašytas: Gruodis 27, 2018, 11:27 »
Paskutinis šių metų pasisėdėjimas. Kas prisijungs? :) Aš žadu būti. Pirmas ir labiausiai mane dominantis klausimas būtų, tai kaip ten dėl Kemet??? Ar kas nors jį pasiėmė (Matas, Simas?). Ir jei kažkas pasiėmė tai aš jo noriu! Jei Kemeto nebūtų arba po pačio Kemeto norėčiau dar LOTR LCG, kurį Tomas turi tik niekaip neatsitempia. Lauksiu žinių.

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: 2018-12-30 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 27, 2018, 21:47 »
As kaip ir ateisiu

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
Ats: 2018-12-30 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 27, 2018, 21:49 »
uzsuksiu, galbut biski veluodamas

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-12-30 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 28, 2018, 09:31 »
Kemetas pasiliko man :D

Kiek pamenu iki 5 žaidėjų, tai renkam žaidžiančius:
  • Matas
  • Marius
  • Juozas (Belgud)
  • Martynas
  • ??
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
Ats: 2018-12-30 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 28, 2018, 10:38 »
Kemetas pasiliko man :D

Kiek pamenu iki 5 žaidėjų, tai renkam žaidžiančius:
  • Matas
  • Marius
  • ??
  • ??
  • ??

Gali mane kartu prirasyti prie komandos :D

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-12-30 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 30, 2018, 19:00 »
Išbandėm Kemet. Man asmeniškai patiko. Galbūt dėl to, kad laimėjau :D Patiko, kad žaidime mažai luck - "ką pasėsi tą ir pjausi", tačiau kiekvienas gali tapti kažkieno taikiniu, o čia jau gali ir nepasisekti :D Tarpusavio kovos neišvengiamos, žaidimas tiesiog to reikalauja - jei nori laimėti arba neleisti laimėti - turi kariaut. Mano pirmoji taktika buvo gan paprasta - kuo daugiau galios ir visus mušt :D bet man pasisekė, kad oponentai daugiau tarpusavį draskėsi ir man nereikėjo per daug saugoti savo miesto. Piramidžių galios iš tiesų atveria įvairių galimybių ir kiekvienas gali siekti tikslo savaip.

Greta buvo įsiaudrinęs Gloomhaven stalas.

Po Kemet'o sėdom keturiese dar sužaisti Epic Spell Wars of the Battle Wizards. Manėm, kad truks trumpiau nei Abyss. Visų nuostabai gan ilgai gali užtrukti tos burtų pjautynės, mat ne tokie ir dideli šansai, kad greitai gausi antrą "last standing" tokeną, tad raundų gali būti daug.









Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku