Autorius Tema: 2019-01-06 Sekmadienis  (Skaityta 3383 kartus)

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
2019-01-06 Sekmadienis
« Įrašytas: Sausis 02, 2019, 13:43 »
Kas uzeisite sekmadieni? nes girdeja keli zmones lyg ir ruosiasi zaisti warhameri, tai galvoju jei butu daugiau zmoniu kurie gal nezaistu warhamerio gal koki quarriors butu neblogai suzaisti arba dar kazka tokio luck based

WAAAAAHAmmer

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 76
  • [Air-Soft] [Bordgames] [Videogames]
Ats: 2019-01-06 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 03, 2019, 02:49 »
Blemba kaip noreciau warhameri bet nepaeis si sik muset

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2019-01-06 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 03, 2019, 10:59 »
Aš būsiu, pagal planą lošim WH40k su Tomu. O paskui nžn, kokie pasiūlymai?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2019-01-06 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 05, 2019, 11:12 »
Man šįkart neišeis pasirodyti.

WAAAAAHAmmer

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 76
  • [Air-Soft] [Bordgames] [Videogames]
Ats: 2019-01-06 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 05, 2019, 11:15 »
okatroda paeitu gal po to su manim 1 sumestumet warhammerio 40k

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2019-01-06 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausis 05, 2019, 18:59 »
Su Simu truputį pasitariau, kadangi sunku man pasirinkt buva ir nusprendėm lošt
https://boardgamegeek.com/boardgame/189932/tyrants-underdark

Vietos:
  • Matas
  • Simas
  • ??
  • ??

ką žaisim iki tol, matysium vietoj, pasiimsiu quarrios ir gal kokį 1x1 geimą
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2019-01-06 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausis 06, 2019, 19:04 »
Parašysiu raportuką.
Žadėjau Matui, kad sulošim WH ganėtinai greitai ir spėsim dar naują geimą, deja nespėjom. Užsitęsė beveik 3 val, ant galo jau buvo toks momentas, kad Tomai davai greičiau parident gerai kad greičiau baigtųsi. Žaidžiau gyvenime antrą kartą (pirmas buvo su Donce dar kolegijoj), tačiau užskaitysiu kaip pirmą, nes praėjo beveik 7 metai nuo paskutinio karto. Gavau frakciją kurios net nežinojau pavadinimo ir lapą, atspausdintą greičiausiai adatiniu printeriu 4 šriftu, nes kas antra raidė buvo neįskaitoma. Anyway, žaidėm prieš Tomą su jo vilkais. Buvau perskaitęs ir atsispausdinęs core rules, tai bendrą supratimą turėjau, o niuansai buvo paaiškinti eigoj. Vistik, Tomo didžiam liūdesiui, man visas žaidimo experience pasirodė per daug apkrautas. Visų pirma, tai kaip ir ne mano kaltė, nes gavau random frakciją apie kurią nieko nežinojau, bet antra - daug kauliukų mėtymo ir, mano nuomone, per didelė misso tikimybė. Neturiu didelės patirties tabletop wargeimuose, tai galiu tik palyginimui Malifaux paminėt, kad ten tikrai nėra tokio juodo misso plius galima pakeisti vertę, o čia jei nėra rerollo - tai ragas. Nu bet tiek to, visiems taisyklės juk vienodos. Trečia - ilgai aiškinomės kokie ginklai gali būti ir yra pas veikėjus, man toks nekonkretumas baisiai nepatinka. Tu arba turi tą, arba tą ginklą, viskas. O dabar tu tipo gali turėt ir pistol, ir plasma gun, nu o tas kitas jau negali turėt, nes neparašyta, bet mes tipo taip žaidžiam. Įpusėjus žaidimui priėjo Gintaras ir sako "o tai jūs čia dar melee kovoj ne taip žaidžiat", jei aš puolu, tai paskui dar priešininkas atgal turi duot. Nu labas rytas. Tai reiškia galėjo viskas pasibaigt pusvalandžiu anksčiau, ech Tomai :) Realiai man labiausiai kliuvo atakos rezoliucija, nžn lietuviško žodžio atitikmens, bet tokia labai cumbersome. Jei šauni, meti ar išvis gali daryt ballistic ataką, paskui ar hitini, paskui dar priešas meta save rollus. Matyt man kaip žaidimo naujokui sunku prie to priprast, bet nu blyn, hittint ir taip sunku pasirodė, o čia dar seivas. Žinoma, prie viso to pripratus tai atrodo kasdieniška ir normalu. Galbūt turint savo armiją ir žinant visus niuansus būtų kitaip, o jau tada ir į priešininko savybes pasigilint kad pasiruošti tinkamai. Ir kaip visada būna, besibaigiant partijai ištariau topinę frazę "kitą kartą žaisčiau kitaip". Tai va, Tomai, nu next time maybe bus geriau. Kada nors.

Po to dar sulošėm Azul. Biškį reikėjo pastangų išsiaiškint kaip teisingai žaist, bet po to pasirodė paprasta. Tomas vėl laimėjo. Sužaidėm tik vieną partiją, tai sunku kažka tokio pasakyt, bet žinokit Pofkei pagalį į ratus įkišt tam žaidime galima :D

O dabar biškį apie nemalonius dalykus. Aš maniau, kad mūsų klube nors kaip ir nėra amžiau limito, renkasi subrendę ir protingi žmonės. Tačiau pasirodo klydau. Vidas jau antrą kartą man esant klube atėjo bėgančia nosim ir čiaudantis. Ne tik, kad su sloga, bet net nesugebėjo su savimi turėti servertėlių nosiai išsipūst ir viskas buvo valoma su ranka. Ir kaip tau, Vidai, atrodo kaip jaučiasi kiti šalia tavęs sėdintys prie vieno žaidimo, kai tu ką tik nusivalei nosį su ranka ir su ja imi kortas ar kitus žaidimo komponentus, kuriuos paskui ima kiti? Manau Splendorių ir Abyss dabar reikės dėti į karantiną ir dezinfekuoti su spiritu. Kai pasakiau, kad eik išsipūst nosį, tau pasirodė juokinga. Tu po Splendoriaus dar net galvojai pasilikt klube, kol nepasakiau kad eik namo gydytis  :whack: Šį kartą be pakelto balso ir keiksmažodžių, bet tai buvo paskutinis kartas. Dar kartą pamatysiu tave (ar kažką kitą) klube bėgančia nosim ir čiaudantį, už minutės atsidursi už durų. Tikiuos ir be mano buvimo klube vieni kitus apie tai įspės.
Jūs JOKIOS paslaugos niekam nedarot, kad nors ir sergat, vistiek įstengiat ateit į klubą. Ačiū, nesiaukokit.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2019-01-06 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausis 06, 2019, 22:40 »
Šiandien mūsų buvo nemažai. Reiks pradėt galvot kaip sutilpti, kokias optimizacijas daryti (galbūt fotelius išmest? :D), nes vos tilpom. Vos užteko ir stalo mums prie Abys, turėjom kai kurias dalis dėti už stalo ribų, jei norėjom tvarkos. Bet čia geras dalykas, nes geriau jau galvoti apie vietos trūkumą nei apie žaidėjų trūkumą. Abys man nesisekė, tačiau Vidui ir Juozui ir dar kaip pasisekė, kad net pradėjau abejoti kai kurių teritorijų veikimo principais. Laimėjo Vidas.

Po to žaidėm Splendor keturiese ir laimėjo jauniausias - Ąžuolas. Tiesą pasakius laimėjo su strategija, su kuria, maniau, kad nelaimės, o jau nuo pradžių pamačiau, kokią naudos. (mažai pirko kortų vardan deimantų, - stengėsi kiekvienu pirkimu pirkti taškų, taupė/rinko žėtonus konkrečioms kortoms). Sveikinimai Ąžuolui.

Po to žaidėm Quarriors, kadangi Simo ir Tomo WH pabaigos nebuvo matyti :D Seniai žaidęs, tai taisyklęs primiršau, bet prisiminėm. Laimėjau netikėtai - pasisekė.















Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku