Autorius Tema: 2019-03-24 Sekmadienis  (Skaityta 5963 kartus)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
2019-03-24 Sekmadienis
« Įrašytas: Kovas 21, 2019, 19:25 »
Planuoju pagaliau pasirodyti. Povke siūlo prisimint Spartaką, bet tam reikalui reikia bent 5 norinčių įsmeigt peilį draugui į nugarą... Kas susidomėjot? :)
O šiaip esu laisvas agentas ir galėčiau prisijungt prie bet ko.

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 21, 2019, 22:18 »
Planuoju būti ir aš :)

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 21, 2019, 22:39 »
Aš skip

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 22, 2019, 08:51 »
labai daug sansu kad nepasirodysiu, turbut kokie virs 90% tai jei kas pasikeis informuosiu

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 22, 2019, 23:13 »
Žadu būti. Spartaką loščiau nebent visi kiti žaidimai netikėtai sudegtų, ir tai dar gerai pagalvočiau :D Nu supratot manau.

Aš norėčiau kažką tokio vidutinio sunkumo.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

WAAAAAHAmmer

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 76
  • [Air-Soft] [Bordgames] [Videogames]
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 23, 2019, 10:32 »
Tureciau pasirodit , planu zaidimui neturiu jiai kas pasikeis informuosiu

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 23, 2019, 12:11 »
Pasiimsiu Kingdom Builder. (iki 4 žaidėjų).
Bet žvalgausi į dar ką nors - netruknka jis labai ilgai.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 23, 2019, 12:15 »
Pasiimsiu Kingdom Builder. (iki 4 žaidėjų).
Aš in.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 23, 2019, 12:26 »
Kingdom Builder:
  • Matas
  • Simas
  • Evelina
  • ?
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 23, 2019, 15:52 »
Painformuosiu sekmadienį ryte ar pasirodysiu, nes dar tiksliai nežinau.

J.

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 39
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 23, 2019, 16:07 »
Turėčiau pasirodyti, prirašykit prie Kingdom Builder jei dar vietos yra.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovas 24, 2019, 11:11 »
Vis dėlto teks praleisti man šį sekmadienį  :(

WAAAAAHAmmer

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 76
  • [Air-Soft] [Bordgames] [Videogames]
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovas 24, 2019, 12:48 »
as ir dejia praleisiu :(

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovas 24, 2019, 21:36 »
Laikas mini raportukui :)
Šiandien susirinkom 6-iese. Gintaras truputį pasivėlino, tai aš, Matas, Evelina, Justas ir Karolis sėdom prie Kingdom Builder su Nomads expu, kuris leidžia žaisti penkiems. Jau senai norėjau išmėgint šį žaidimą, pagrinde dėl to, kad apie jį labai daug skirtingų nuomonių ir gana daug neigiamų, nors jis yra 2012-ų metų geriausias žaidimas. Anyway, žaidimas paprastas iki negalėjimo: trauk kortą, statyk pagal ženkliuką ant kortos, panaudok abylką jei gali, trauk kortą kitam turnui, viskas. Man pirmi kartai tokio tipo žaidimuose sudėtingi, tai nenuostabu, kad likau priešpaskutinis. Įspūdis toks keistas paliko. Žaidimo dėžė didelė ir graži, bet pats žaidimas tai tokia vidutinio lygio abstrakti strategija, kur labiau pats žaidimas tau sako ką daryt nei tau reikia daug galvot. Šiaip aišku, pagalvot būna momentų, bet neitin daug. Žaidime yra konkretūs rėmai, negali įsijaust ir pavaryt nematytą super strategiją. Sakyčiau jis tuom geras naujiems žaidėjams ir šiaip mažai ragavusiems stalo žaidimų, nes išmokt gana paprasta ir ilgai netrunka, bet veteranams ir šiaip mėgstantiems labiau pamąstyt šis žaidimas nieko gero nepasiūlys. Matas sakė turi dar daugiau papildymų, tai aš juos mielai išbandysiu, bet kad tai bus mano vienas iš fav geimų - doubt :)

Toliau ilgai nesiblaškę sėdom prie Room 25. Taip jau iškrito, kad blogiukais tapo Matas ir Evelina. Labai greit žuvo Gintaras, todėl turėjom tempti iki paskutinio ėjimo, kad likę galėtume pabėgti. Bet sėkmingai pavyko rasti exit kambarį, atsilaikėm ir blogiukai galų gale pasidavė 8)

Evelina išėjo, tai likę sėdom prie Epic Wizards rumble (ir dar daug žodžių). Žaidžiau nebepirmą kartą, tai pasakysiu, kad penkiese buvo totaliai overkill. Dar kažkaip stebuklingai greit baigėm, nors galėjom ir kokia valanda ilgiau žaist. Manau max jį lošt keturiese, o šiaip kiek pamenu puikiai sulindo tryse.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2019-03-24 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Kovas 25, 2019, 09:35 »
Štai ir mano trumpas raportukas. Kingdom buider - ne stebūklas, bet ir ne prastas. Ypač naujokam labai tinka, arba tomis dienomis, kai žaidimas labiau prie alaus stalo. Kaip žaidęs kelis kartus galiu pasakyti, kad jį REIKIA žaisti bent 4-iese: žaidžiant >4 nebelaibai jaučiama konkurencija dėl ploto ir tada pasijaučia, kad žaidimas gan nuobodokas mechanikos atžvilgiu. BET dar turiu keletą dėžių exp - dar reikės daugiau namukų padėlioti.

Room 25. Visiška nesėkmė blogiukams. Išėjimas atrastas greitai ir visi šalia jo susirinkę, o aš visai kitam kubo gale. Stumdyk kaip nori, bet "išvažiuojančio traukinio" su Evelina jau nebeužkirtom ne su atrastu valdymo kambariu.

Battle of Wizards man smagiau, kai daugiau žaidėjų žaidžia, bet kuo daugiau žaidėjų, tuo labiau neaiški jo trukmė. Norisi daugiau, bet nesinori ilgai. Pasisekė šį kart - Gintaras greitai nugalabijo visus.

P.S. kelios nuotraukos Discord'e
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku