Autorius Tema: Žaidimai iš D6  (Skaityta 53311 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasaris 04, 2012, 18:52 »
Ten valdzia is ranku i rankas ejo, dabar savotiskas zmogus dirba, paslaugus ir viska, ir savo uzsibrezto tikslo pasieks, kad ir ranka atiduos ... bet charakteris savotiskas :)
ϕyrexian ϕanatic

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #16 Įrašytas: Vasaris 04, 2012, 19:04 »
Man tai normaliai, sia savaite kiptik suderinau, kad uzsakys man rftg papildyma, tikiuosi nepamirs ir viskas bus ok :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #17 Įrašytas: Vasaris 05, 2012, 11:44 »
Citata iš: "Xemnon"
Ten valdzia is ranku i rankas ejo, dabar savotiskas zmogus dirba, paslaugus ir viska, ir savo uzsibrezto tikslo pasieks, kad ir ranka atiduos ... bet charakteris savotiskas :)

O ka Xemai turi galvoj sakydamas "charakteris savotiskas" ? Gali koki pvz numesti ? Nes man bus reikalu biski D6'iuose...
Kad jie greit atraso, tai manau pliusas.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #18 Įrašytas: Vasaris 05, 2012, 13:59 »
Na su juom deretis sunku, jis is manes norejo viena korta pirkt as sakau 5lt jis 4lt ir nenusileis nors tu ka ir po kiekvieno matcho vis prieidavo prie manes ir sako 4 lt uz township'a... biski awkward man buvo ... bet vistiek palauziau ji su faktu, kad tuoj isvarysiu ir vsio :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #19 Įrašytas: Vasaris 06, 2012, 07:22 »
Kietai cia. Cia kaip kazkuriam Afrikos kaimelyje, turguje zmones taip megsta deretis, kad nusidera vos ne daugiau nei puse kainos, o procesas vyksta vidutiniskai apie 1.5 valandos :) Taigi, gali tiesiog pasakyti - "Nenori uz 5 lt ? Ok, va pvz. Petras paims man net uz 6 !"
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #20 Įrašytas: Vasaris 06, 2012, 11:03 »
sakys: "Nu ir Eik pas Petra." Sakau idomus jis :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #21 Įrašytas: Vasaris 06, 2012, 12:57 »
Citata iš: "Xemnon"
sakys: "Nu ir Eik pas Petra." Sakau idomus jis :)

Nu ir einu pas Petra, o jis lieka be nieko, nes pagailejo lito :) Tikrai idomiai zmogus masto ir is visko sprendziant yra labai nelankstus :) Niu bet koks kaip sakant skirtumas, svarbu D6 atlieka savo funkcija gerai, aniu ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #22 Įrašytas: Vasaris 06, 2012, 14:11 »
Ir dejo skersa ant visu internetiniu klientu. Arba tiesiog mokescius slepia ir nemusa i kasa vietoj atejusiems, o va perkant internetu mokesciu nuslept nebesigauna

Pvz vienas is svieziu komentaru feisbooke:
Citata
noriu pasipiktinti.
pranesimas apie nuolaida "rytoj" parasytas ketvirtadieni (kad ir anksti ryte). teisingas perskaicius ir penktadieni atvaziavus pirkti nuolaidos jau nebebuvo.
apgaudinejate potencialius klientus, kurie buvo pasirenge uzmoketi uz ne viena zaidima. perkant zaidimus is amazon tokiu kazusu nebuna :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #23 Įrašytas: Vasaris 07, 2012, 07:25 »
As vis tiek nepagaunu, kas nors numeskit man kaula cia - Rasa su Rudolfu issuko toki nebloga versla, nuo nulio pradejo ir galima sakyt - be konkurencijos tuo metu buvo, nes vieni is pirmu toki projekta sugalvojo. Nu nx jiems reikejo atiduot visa ta reikala velniai zino KAM ? Juk geimu parduotuve klestejo, jie man atrodo netgi patalpas plete, apyvarta buvo puiki, Rudolfas turejo geru pazinciu tarp tiekeju, zodziu viskas buvo ok..
Kas turejo tokio nutikti, kad va taip viskas baigesi ? Gal kas zinot, ar gandus girdejot ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #24 Įrašytas: Vasaris 07, 2012, 07:47 »
Galesiu suzinot :)
ϕyrexian ϕanatic

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #25 Įrašytas: Vasaris 07, 2012, 09:08 »
Citata iš: "Nostromo"
Juk geimu parduotuve klestejo, <...> , apyvarta buvo puiki,
Kas tau taip sake? :) (zydiskas klausimas)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #26 Įrašytas: Vasaris 07, 2012, 10:53 »
nu tai mates gi, kokiais kiekiais zaidimu uzsisakydavo ir kokios siuntos pareidavo...
Ir dar servisas buvo liuks, as kai gavau Starcraft geima, tai 6 figureles buvo suvarytos. Aisku dabar as tiesiog rasyciau i FFG supporta (man jie nesenei padejo labai su Descent skeleton figurele), o tada parasiau Rudolfui ir jis is savo geimo iseme ir atsiunte man  :good:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #27 Įrašytas: Vasaris 07, 2012, 16:32 »
Cituoju gera Rudolfa ir mano labai gera drauga is Vilniaus:
"[4:31:01 PM] Ignas Ligionis: paprasčiausiai pridygo bile kiek konkurentų, gerokai palankesnėse vietose
[4:31:24 PM] Ignas Ligionis: vien tik iš savų negyvensi, o netgi mano draugai, kuriems sakau, kad tas pats žaidimas D6 pigiau 10 lt negu akro atsako - nu tai taip ar taip būsiu akro ir paimsiu
[4:31:29 PM] Ignas Ligionis: o čia kažkur specialiai važiuot...
[4:31:37 PM] Ignas Ligionis: nekalbant apie tai, kad didžioji dalis nieko nežino apie D6"
ϕyrexian ϕanatic

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #28 Įrašytas: Vasaris 07, 2012, 19:35 »
Na jo siais laikais visi suakropoleje. Nors is kitos puses D6 ir daro nedovanotinu klaidu, silpnokas e-shopas, viesieji rysiai su isoriniu pasauliu..  :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #29 Įrašytas: Vasaris 08, 2012, 07:16 »
Pritariu Mariukui del e-shopo. Vien jau ju tinklapis ka pasako. Man asmeniskai patiko D6 saito senesne versija. Naujesne buvo apsiemes developinti Andriukas (vienas is dvieju klubo ikureju, kurio daugelis net nepazistate, nes jis ismigravo i uzsieni), bet itariu nepabaige ir mete, taip ir liko saitas nei keptas, nei virtas. Ypatingai gera vieta su paieska, sakykim suvedi raktini zodi, ismeta rezultata, spaudi - o puslapis sako -"Ee..biciuli, cia tik nariams, tu neturi priejimo", nu tipa, mol, reikia susikurti accounta ir tapti vartotoju ! Cia nebutu problema anaiptol, jei mes visi rastume kur ta registracija padaryti :) Desinej puse lango sviecia grazus laukeliai kur reikia suvesti slaptazodi ir pass, bet cia tiems, kas juos zino - o naujokeliams ? Ar cia tik privilegijuoti gali tik prisijungti ? :D Tas pats parasymas kad norimas geimas yra "in stock" dar nieko nereiskia, nes svetaine atnaujinama kaip uzeina, matosi, kad nera specialiai zmogaus, kuris tai daro, bet sis fintas dar buvo prie Rudolfo, tai budavo patikimiau jiems tiesiog rasyti del norimo geimo.

Tai vadinas Rudolfas issigando konkurencijos. Kaip sakoma, konkurencija yra palanki vartotojui, bet siuo atveju matomai ji nepalanki nei Rudziui, nei mums...o ir kai pasiziuri placiau, kiek draugu negeimeriu yra , tai daugumai kai pasakai fraze "stalo zaidimai.." , jie pakelia antakius ir sako - "Monopolis ? Nea ?? Aaa..nu tada Alias !" Jei kas nors zino Saboteur, i toki as JAU ziuriu vos ne su pagarba  :o
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...