Autorius Tema: 2010.05.16 (Sekmadienis)  (Skaityta 13532 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
2010.05.16 (Sekmadienis)
« Įrašytas: Gegužė 15, 2010, 21:15 »
Nius, ti ka losem ? Reiktu manau koki rimtesni paskurt zaida, o tei senei kazka ilgo ir prasmingo sekmadieni biecinom.

Kadangi as nekenciu muitines, kuri man vis dar neatidave siuntinio, tai secret geimo sekmadieni nebus :( Ka juos simtas rudu raganu...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužė 15, 2010, 21:31 »
jo pritariu ką nors reiktu rimtesnio :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 16, 2010, 11:32 »
Paimk DOOM'ą ar Starcraft'ą ir kung fu fighting tada.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužė 16, 2010, 12:20 »
Galetu Taranas atsinest Arkham Horror, butu idomu isbandyt.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužė 16, 2010, 12:36 »
jo aš irgi norėčiau arkham pabandyt, sake kažkada paskolines kažkam buvo, gal jau atsiemė :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužė 16, 2010, 13:25 »
Mariukai, tu ka, manai as - nesulinis arklys ?? Ir da pasakyk, ka nesu masina vaziuot , o pesciom :)
Apsispreskit ! Nors ka as cia rasau...iki klubo liko tik pusvalandis laiko...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužė 16, 2010, 18:58 »
Taigi, jūs neatspėsit, bet vėl buvo skautai ir Tomas, apsivilkęs švarku (pagrabiniu :P ).
Viena kompanija žaidė Starcraftą, kurį po ilgo figūrėliojų dėliojimo laimėjo Taranas, kuris daugiau lakstė aplinkui ir nieko neveikė, nei žaidė prie stalo. Kita kompanija, kuri užsiiminėjo skautais žaidė daug smagių žaidimų, Edis sugebėjo susirasti draugių (hm hm), dar buvo žaidžiami samurajai ir geriausia kompanija  :-P  žaidė naują žaidimą apie ūkininkus ir fermerius (ne iš facebooko). Aišku laimėjo Marius, kurio žaidimas ir buvo, tačiau jūsų nuolankus tarnas nesnaudė ir vietoj fermų statymo užsiėmęs inovacijų tobulinimu liko antroje vietoje. Dar valgėm belarusiškų sovietinių saldainių "Komsomolka" su trupintu stiklu viduje, Evelina meistriškai blefavo ir tikrai neišdavė savo piktų raganiškų ketinimų žaidime Dominion, kurio etatinis komentatorius ir pranešėjas buvo Tomas. Žaidimą laimėjo Simas, įrodęs, kad pinigai nieko nelaimi, todėl žaidimo buržujus (Aš) likau antroje vietoje. Susirinkimo metu, kuriame Tomas vienas pats nusprendė, kad klubui reikia daryti vasaros atostogas. Žiūrėsim kaip čia bus, bet už kortelę, norėsiu atgauti pinigus - nusipirkau ne laiku : :cry:
Po klubo, didžioji klubiečių dalis išėjo čiaužyti ant ledo, ir labai tikiuosi, kad parsineš visas galūnes ledo kibirėliuose, tai yra, nieko nepaliks besivoliojančio arenoje.
Edis dar žaidė kavą, Tomo darbininkai mirė badu, o žaidimą Uno, kažkodėl žaidė daug žmonių, matyt, nesuprantančių, kad Uno reiškia vienas  :fool:

Nesakysiu, kad buvo smagu, nes dar neatsigavau nuo Operos fantomo, pingvino, akinių su ūsais ir kitų intelektualių pastebėjimų, kuriuos aptarėme su kolega Tomu.
Vienintelis trūkumas buvo tas, kad galėjom pasilikti ilgiau, dar kokiam vienam keliems geimams  :drinks:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužė 16, 2010, 19:55 »
+5 Horniui uz superb reviu ! Taigis, Taranas tikrai didziaga dali arba ziovavo arba lakstre aiskinti Samurai taisykliu, arba tiesiog ziurejo , kaip cia tame paciame klube nesusitikti tamsiam kampe su skautemis. Ir netiketai laimejo, o po zaidimo pareiske, kad Starcraftas - "guminis "zaidimas ir jis jo daugiau nezais, nors nesake ir kad tai - visiskas shudas.
Gaila, nes nespejau Mariuko sulest, neskaitant to, kad jis kartais pachytindavo, senas nenaudelis, nes jau mano carrierai bei zealotai buvo issideployine jo abiejuose planetose ir lauke komandos atidengti ugni. Naujas zmogus Setas ( ko tai itariu , kad cia ne tikras jo vardas ) irgi truputi nuobodziavo ir jam kai kurie taisykliu niuansai buvo biski neaiskus, bet jam labai truko duju resurso visa zaidima, bet uztat mineralu turejo i valias ir netgi pabaigoj ikele su dviem unitais i mano gimtaja protosu planeta, uz ka as jam nebespejau "padekoti" , nes Taranas baige zaidima :(
Ok, tiek is tu kosminiu musiu, maciau zaide shaika Agricola, kuri ir as noreciau pamegint kada, neziurint i tai, kad Mariukas 5 valandas namie gilinosi i taisykles. Grazi grafika fishkiu ir mediniai dalykeliai atrodo tikrai dailiai, tai manau turejo but idomu, nes is Hornio raportuko nelabai supratau, ar tas zaidimas patiko, ar nelabai :)
Skautes zaide su Gintaru kirmeliukus ir kaip pastebejau, kaip ir Mariukas - megino cheatint, bet cia atejo Evelina ir parulino taip, kad jos autoritetu niekas neisdriso abejoti.
Tiesa, ar kas zaide Karkazone ? Buciau prisijunges ajei ka.
O del atostogu klubo, as uz. Nes jau pykstu, ne tai, kad forume niekas nebepostina, o ir tai, kad niekas nesirenka i kluba. O juk buvo laikai, kai netilpdavom visi. Kur visa tai ? Taip, kad per tuos kelis menesius, manau visi pailsesim, idegsim, atsigausim ir vel noresim vieni kitus pamatyt, tuo labau, kad ir geimu galybe visi bus prisipirke nauju, tad bus daug pre-relyzu , yea ! Bent jau is saves manau zadu bent koki pora pasiulyt :) Aisku, kas nores, gales neoficialiai meetintis kur nors, bet pats klubas pailses, sake Tomas ( bosas ) gal net patalpos bus kitos po atostogu :) Liko 4 susitikimai, kaip tik man atrodo mano bilietuke tiek neuzbrauktu vietu, o Hornio bilietuka manau galiojimo laika prates.
Taigi, laukiam antradienio ir labai tikimes , kad goddammit muitine pagaliau paleis mano siuntini, bo jei ne – rasysiu jiem izeidzianti ir gasinanti laiska 
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužė 16, 2010, 22:02 »
Taigi, sekmadienis isties neblogas buvo. Skautai si kart daug triuksmo nekele, taciau Evelina vel turejo juos uzimti (man issisukti pavyko :)).
Agricola - superinis zaidimas. Strategiju skaicius - neisivaizduojamai didelis, zaidimas panasus i Stone Age, taciau man asmeniskai labiau patiko (nors ir labai begediskai prakisau). Neveltui puikuojasi BGG topo #2 vietoje. Ir vienas is retesniu zaidimu, kuri gali vienas zaist.
Deja nepavyko pazaist Carcassonne su Tower expansionu, tikiuos kita sekmadieni Arunas atsines.
Del atostogu pritariu, bent jau kokiam menesiukui galetume padaryt, juolab, kaip sako Ramas, gal butu daug nauju zaidimu :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužė 17, 2010, 08:48 »
Vau. afigienai cia aptaret viska :D ryspekt.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gegužė 17, 2010, 08:59 »
Tikrai gera zaidimo dienele buvo bent jau man asmeniskai, is 4 zaistu zaidimu 3 laimejau, tad nusprendziau kad mano protas (zirnio dydzio) dar kazkiek funkcionuoja :D agricola tai tikrai toks prie sudetingesniu zaidimu, gan daug strategijos pasirinkimo budu ir ivairiu niuansu, nors man asmeniskai tai visai patiko paukininkauti, tik gal nepatiko zaidimo pasirengimas-susipakavimas :D Kas liecia atostogas - tai as uz! Manau liaudis siltuoju sezonu sunkiai besusirinks, nes bus pasineres i kitus vasaros malonumus :)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gegužė 17, 2010, 09:06 »
vasaros metu siulau daryti susitikimus tik be grafiko :) tiesiog kas nori ir susiorganizuoja, tas ir susirenka :) o antradieniams ir sekmadieniams leisti pailseti ;)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gegužė 17, 2010, 09:23 »
sekmadienis praėjo kaip niekad greitai ir smagiai  :smile:  man visai patiko kad vėl buvo atėję skautai , tiesa ne tiek kiek praeitą kartą bet vis tiek  :smile:  jie ten tikrai gyvybės įnešė , nors iš po vakar dienos įsitikinau kad Edis su Gintaru savo elgesiu dar "mažesni" už tuos vaikus  :smile:  sužaidėm daug kartų Saboteur ir UNO, skautai su Edžio ir Gintaro priežiūra dar žaidė Carcassonne  :smile:  dar su Ieva ir Matu žaidėm Samurajus , o vėliau su kita kompanija Dominion, labai džiaugiausi kai vėl buvo ragana  :smile:  tačiau šį kart ji man nelabai pagelbėjo ...
po žaidimų ėjom ant ledo , labai smagiai laikas  praėjo  :Yahoo!:  su Ieva pabuvom dvi sesijas, bet vaikinai dar ir trečiai pasiliko :) nežinau kaip ten pasibaigė ir ar visi gyvi liko  :smile:

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gegužė 17, 2010, 09:29 »
pamiršau dėl atostogų pasakyti  :smile:  antradienį kai Tomas užsiminė galbūt kad reiktų atostogų tai labai skeptiškai į tai pažiūrėjau , bet dabar manau kad tikrai gal jos nepakenktų, kai norėsim pažaisti susiorganizuosim pas kažką susirinkt ir viskas , o dabar laikyti patalpas dėl kelių žmonių kurie susirenka tai tikrai neverta . Be to vasara , karts nuo karto ir kokiam parke galima susirinkt pažaist :)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.05.16 (Sekmadienis)
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gegužė 17, 2010, 10:07 »
ech... parke... mm.. :D :D :D seni geri laikai...  :crazy:  :drinks:  :drinks:

bet del sanaudu tai pritariu kad verta porai menesiu "uzkabinti kortele" ;)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.