Autorius Tema: 2010.05.30 (Sekmadienis)  (Skaityta 10460 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
2010.05.30 (Sekmadienis)
« Įrašytas: Gegužė 28, 2010, 17:41 »
Yo. Sekmadieni aisim gert..."Raudonojo drakono kaboke" !
As manau, kad butu greiciau ir tiems, kas pirmi nusigers, nereiktu laukt ilgai darysim bare du stalus po 4 sugerovus ir randomu issitrauksim kaip kas suses prie stalo. A tink toks variantas ? Cia aisku su salyga, kad susirinks 8 baliauninkai :)
Nes jei suses kokie 6 pvz, tai realiai dar galima prie vieno stalo apseit, ar ne ?

To Nerukas : Seniuk, a gal pagalvojau "Kingpin" atsinesiu antradieni - i paskutini klubo pasispardyma pries atostogas. Bo sekmadieni noresiu pagert su klubieciais, o Kingpina irgi noriu zaist, nors persiplesk..be to tris dezes bogdint i da paklotuka ( nes is po Yakuzos be paklotuko kazkaip morale krito ).
A gerai ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: 2010.05.30 (Sekmadienis)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužė 30, 2010, 10:40 »
Norėčiau šiandiena už EVE pažaist  :wink:  ir dar jei Mindaugas atsineš Saint Petersburg  :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.05.30 (Sekmadienis)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 30, 2010, 11:38 »
Yea, Eve baliavos su mumi...cool ! Nors , noriu pasiulyt Evelinai, Tomui neprisirist prie vieno charo, juk kiti irgi labai spalvingi ir idomus. As pvz, snd noresiu duoti burtininka Zota su Pookiu kam nors kitam, o pamegint pvz koki barda, arba Fiona..idomu kaip suses stalai - kokie zmones prie ju ir kokie personazai :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.05.30 (Sekmadienis)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužė 30, 2010, 21:45 »
sugėrėm neblogai :D
violent fiona, davė skūros visiem, ir tik per vieną gurkšnį alaus pralaimėjo. poto aiškų visi užpykę, greit užtalžė ir nugirdė stipriai pasirodžiusi konkurentą :D
Poto buvau dwarfas kuris labai nenorėjo gerti, bet kai pasiklausė "talentingojo" bardo dainų, tai nusigėrė kaip reikiant :D

Bendrai galiu pasakysi, red dragon inn, idomiau prie mažesnio stalo :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: 2010.05.30 (Sekmadienis)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužė 30, 2010, 22:42 »
Uždarėm šiandiena pirmąjį klubo sezoną , ta proga daugelis "vaišinosi" gėrimais Raudonojo drakono užeigoje  :wink:  vieniems sekėsi geriau kitiems sunkiau  :twisted: bet buvo tikrai smagu :smile: Nors klubas ir atostogaus vasarą , vis gi tikrai bus jog karts nuo karto pas kažką susirinksim pažaist  8) na o su kuom jei ir nepasimatysim tai palinkėsiu nepamiršt žaidimų ir žinoma gerų atostogų  :wink:  :good:

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.05.30 (Sekmadienis)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužė 30, 2010, 22:49 »
Uždarymas neblogas, šiaip daug juoko buvo, nes nemažai žmonių buvo brain damaginti... :D

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: 2010.05.30 (Sekmadienis)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužė 30, 2010, 23:01 »
:-D  tai jau tikrai kad juoko netrūko, nes vakar kai kas jau ir taip apsiformino  "Raudonojo drakono užeigoj"    %)  kas prasideda Z o baigiasi A ?  :-D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.05.30 (Sekmadienis)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 09:20 »
Taigis paskutinis mano reportazas siam sezone..

Uzstales istroijos. As tikrai patvirtinsiu Mariuko zodzius - losiant maziau nei 8 zmones yra smagiau. 4 - visai smagiai mes sedejomes. Nu manau max iki 6 zmoniu yra realiai fun.
Taigis, as papasakosiu kas dejos prie musu stalo trumpai, o gal kitas stalas irgi pakalbes kokia tai basnia apie tai kas prasideda Z.
Man ziauriai keista tai, kas kai pasiskirstem stalais po 4, kitas stalas issilupo randomu 4 veikejus is RDI 2 , o musu stalas gavo orginalius pirmo zaidimo veikejus..tikrai nebuvo jokios apgaules, bet kartais taip nutinka :) Taigi - as , burininkas Zot'as ( alongside wirh Pooky ), Nerius - klastunas vagiukas Gerkis, Marius gavo savo megstama ir mylima personaza - Aikstingaja Fiona, nu o naujokui Setui liko didziakrute elfe Deirdre. Sulosem kokius du raundus man atrodo su tais charais. Deirdre nugirdydavom pacia pirma, nu bet cia nieko keisto, nes Setas "Ugninio Drakono Alu" ( 4 promiles ) istraukdavo vos ne kas antra karta, metaforiskai kalbant..joa, tokia glezna mergaite, o geria kaip arklys :)
Pamenu Mariukas labai gerai zaide pirma partija, muse mus visus ( ypach Neriuka, uz ka jis antra partija ziauriai atkersijo ), mazai gere ir lose irgi neprastai. As kazkuria viena partija laimejau su burtininku, berods ta, kur Marius rase, kad prakiso per "alaus gurksni"  :drinks: Kazkuria partija as nunesiau beveik is eiles du neblogus bankus ( kazkur apie 12-15 monetu ), nes Gerkis nesugalvojo kaip cia sucheatint..beje, apie cheatinima, rupke Fiona mane pagavo net 2 kartus ! Isivaizduojat, mane, garbinga burtininka, o ne koki pasaluna kisenvagi ! Uztat kazkuri raunda mes ja nugirdem ir visi pasidalinom tiek babkiu is jos, kad atsakicius "mokescius" barui, mum kiekvienam dar liko po 3 monetas..dieve saugok Fiona uz tai ! Taigi, Zotas man patiko visai ( vien jau Pookis ko vertas ), bet uz ji zaist yra sunku, reikia labai kortas atsirinkt.
Po to , kai kitas stalas nusigere ir daugiau prizadejo nebegert, tai mas pasiemem antros dalies veikejus. Man kliuvo bardas Flekas ( nes su barzda ir siek tiek panasus ). Mano poemos ir dainavimas vare zmones i nevilti tiesiog...todel su Ieva ( ja vaidino Neriukas ) likom paskutiniai prie stalo...man liko 2 lasiukai, Neriukui vienas...kas reiskia, kad jis pasigers net nuo sviesaus alaus...ir tada nutariau eiti va bank - Flekas pasiule visiems ( mums abiems ) pakelti tosta ! As pirmas drebancia ranka traukiu virsutine korta nuo Drink deko virsaus....atverciu - isplautu indu pamuiles ! Kas reiskia, kad as prarandu tik 1 fortitude...jus , ponai , neisivaizduojat su kokiu pasimegavimu as jas geriau, nes Neruolis kad trauke tai jau trauke - elfu vynas su chaseriu, po kurio atsiverte dar vienas elfu vynas....6 promiles  :o Taip ir griuvo po stalu jisai, o as likau vos besedintis ant kedes - gera pjanke buvo, kad ja simtas rudu raganu...o bardas visai nieko , man tikrai patiko, jis kaip ir Zotas - subalansuotas viskam, bet realiai nei vienoj srity nera labai kietas, todel ir uz ji zaidziant reikia labai atydziai stebet kaip zaidzia kiti ir rinktis kortas.
Tei va, tiek naujienu is tos stalo puses, kiek zinau Setas sake, kad geimas jam patiko, o Mariukui pradejo nesisekt,kai salia prisedo jo zmona...ech, tos moterys, ar ne  :Rose:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...