Autorius Tema: 2010. 09. 14 Antradienis  (Skaityta 15813 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
2010. 09. 14 Antradienis
« Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 08:18 »
Oukey...antradieni bus naujo zaidimo pre-relyzas. Man reikia bent 12 zmoniu...bus tiek ?
Trumpai apie geima. Tai yra mano labai senei ieskotas, kompanijos Bezier Games produktas - "Ultimate Werewolf". Jis, draugai, beje buvo out of print ! Bet kompanija ne su apatine dalim galvoja, pamaste, kad si geimas vis tik yra kultinis ir balandzio menesi ji reprintino.
Tai garsaus rusu kilmes "Mafia" zaidimo interpretacija, by far - the best, galiu pasakyt. Ta pati mano ir Tomas Vassel ( galite rasti youtubej jo reviu ). Man buvo dilema , imti "Compact edicija" , kur yra tik 40 kortu, ar "Ultimate edicija" , kur yra 80 kortu ir dvigubai daugiau scenariju, tai pasirinkau "Ultimate". Kaip jau esu uzsimines, cia gali zaisti iki 68 zaideju ( oh, as noreciau kada bent tiek pamatyti klube, itariu jei visus, kas lanko kluba, + dar kokie 3 naujokai ir tai kazin ar butu tiek ), bet neesme, paskaiciavau - cia kaip su Saboteur, geriau kai zaidzia daugiau zaideju, bet normaliai uzsukti scenariju galima apie 12 zmoniu ( pats maziausias minimumas yra 5 zmones , neskaitant moderatoriaus ), bet jus manau suprantant, kad zaist 5 tai tas pats, kas koki Cash and Guns zaist tik 4-se :(
Nu, kas nezino kaip zaidziama "mafia" ( siuo atveju - vilkolakiai ), tai trumpai : Maza kaimeli uzpuola vilkolakiai ir naktimis ima pjauti zmones. Yra pasiskirstoma vaidmeninis : gerieciai  - kaimieciai , plius ivairios special roles, tokios kaip aiskeregys, ragana, burtininke, medziotojas, asmenis sargybinis ir pan. ir blogiciai - vilkolakiai, vampyrai, prakeiktieji, pasekejai ir kita bjaurastis ), dienomis yra diskutuojama, kas gali buti vilkas ( cia viena is linksmiausiu daliu ) ir viena zmogu nubalsuoja nulinciuoti ir tada pamatoma, ka nulinciavom, gerieti ar blogieti, o naktimis vilkolakiai zudo geriecius. Viska reguliuoja moderatorius, taigi cia kaip savotiski Gurpsai, tik daug maziau yra veiksmu laisve, kadangi yra scenarijaus remai. Bet tiem, kam patinka Gurpsai manau nenusivils ir siuo zaidimu..

Taigi..kas nores pabandyti ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 08:24 »
chiur as.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 08:50 »
1. Sauliukas
2. ?
3. ??
As saves neskaiciuoju siuo atveju, nes moderuosiu, taip kad reikia visu jusu :) I want your souls , muahahaha.. :evil:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 11:10 »
"taigi cia kaip savotiski Gurpsai, tik daug maziau yra veiksmu laisve"
Nostromai, aš tau kojas sulaužysiu už tokį piktoždžiavimą  :evil:

Čia taip pat kaip Lada Kalina lyginti su Audi A6. Atseit, abi turi keturis ratus...

Šiaip, antradienį žadu pravesti truputį gurpsų.
Mane domina šitie žmonės:
Evelina
Taranas
Tomas
Artūras.
Jei kas nors iš šio sąrašo negalės - priimsiu bet kokį kitą, jau žaidusį, žmogų.
Jei negalės Artūras - žaidimo nebus.

Blimaba, Nostromai, kaip sunervinai mane su tokiu palyginimu...  :o

O šiaip - esu lošęs ir rusišką mafiją, ir kitas žaidimo atmainas. Tiesa pasakius, man letenėlės nekyla bandyti žaidimo, kurį galima sužaisti ir šiaip. Čia taip pat, kaip pirkti UNO kortas, nors tą patį žaidimą galima sulošti ir su paprastomis, imxo. Bet tikėkimės, kad žmonėms patiks  :drinks:

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 14:15 »
Nu gurpsai yra gurpsai, ka cia pakomentuot, jei jie bus tai I'am in :)

Anonymous

  • Svečias
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 14:16 »
OT: Įdėkit kas nors "LIKE" mygtuką forume prie postų :good:

Gerai čia nuo dūšios dėjo GM ;)  :good:  :Yahoo!:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 15:23 »
Citata iš: "Hornis"
"taigi cia kaip savotiski Gurpsai, tik daug maziau yra veiksmu laisve"
Nostromai, aš tau kojas sulaužysiu už tokį piktoždžiavimą  :evil:

Čia taip pat kaip Lada Kalina lyginti su Audi A6. Atseit, abi turi keturis ratus...

Šiaip, antradienį žadu pravesti truputį gurpsų.
Mane domina šitie žmonės:
Evelina
Taranas
Tomas
Artūras.
Jei kas nors iš šio sąrašo negalės - priimsiu bet kokį kitą, jau žaidusį, žmogų.
Jei negalės Artūras - žaidimo nebus.

Blimaba, Nostromai, kaip sunervinai mane su tokiu palyginimu...  :o

O šiaip - esu lošęs ir rusišką mafiją, ir kitas žaidimo atmainas. Tiesa pasakius, man letenėlės nekyla bandyti žaidimo, kurį galima sužaisti ir šiaip. Čia taip pat, kaip pirkti UNO kortas, nors tą patį žaidimą galima sulošti ir su paprastomis, imxo. Bet tikėkimės, kad žmonėms patiks  :drinks:

dabar jau aš esu įžeistas. dėl piktžodžiavimo Jūs, Horni, esate teisus. Bet sąraše manęs nėra. TU MAN Į DŪŠIĄ PRIŠIKAI!!!  :shock:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 17:04 »
Svarbu ne tik pykti, bet ir mokėti atsiprašyti :)
Atsiprašau, Sauliau, dėl to, kad tavęs nėra sąraše, bet šitiems žmonėms aš skolingas sesiją nuo vasaros pradžios. Čia viena. Antra, jei ko nors nebus iš minėtų žmonių - galėsi užimti jų vietą. Ir trečia - sekanti sesija bus paskelbta viešai, ir bus priimami visi norintys žaisti :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 18:29 »
uje, Taranai, ale jautrumas tamstos neispasakytas :) Dzyzez ! Nereikia apsipilti putomis, vien isgirdus mane minint GURPS, lyg as noreciau apjuodinti, ar kaip kitaip apsmeizti si zaidima. Aisku, man sviesmeciais toli iki tamstos, kas liecia GM'inima ( nu gal tik Doom'o GM is manes gaunas puse varpos ), bet as turiu savo nuomone ir ja viesai pasakysiu  :-x Ir nusispjaut ka kas mano  8)
Anyways - jei bus zaidziami Gurpsai, as tada UW nesinesu, nes nesurenkam zmoniu. Mielai prisijungsiu ka nors lengvo pazaisti.
Plius, man bus daugiau laiko gaut visus sleevsus ir dar pasigilint i taisykliu plonybes.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2010, 20:01 »
Teisingai, pavarykim ant Tarano, kol jo nėra :D :D
Na, gurpsai daug žmonių neatims, tik 5 kokius su manimi (daugiau tikrai neapsiimsiu. Aš, tomas, dėl evelinos nežinau, taranas negalės, tai viena vieta po defoultu kaip ir laisva.), dėl to galit nesijaudinti. Nors visai gali būti, kad jų ir nebus rytoj. Viską parodys antradienis, nes reikia pažiūrėti kaip yra su charakter listais, o ką tik sužinojau, kad rytoj daug reikalų ir darbų yra :)
Labai smagu, Ramai, kad tau vienodai atrodo, nes nenorėjau nieko įžeisti ir nesiputoju, kai išgirstu žodį GURPS, gal tik truputį susijaudinu (I'm fAckin geek) :D
Vienu žodžiu, nesėkim nesantaikos ir matysim, ką laikas parodys :)
Tai yra - rytojus :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjis 14, 2010, 01:28 »
Omfg ! As esu mulkis. Ir kaip man susisviete, kad posta apie Gurpsus rase Taranas...kad mane kur banshes uzrekautu ! Taranai, jei gali , zmoguti prasau nepyk, labai taves prasau - tikrai nepamaciau kad postas yra mr. HORNY MY ASS !
Arturcikai...oh, man - nu dabar tai desiu ir nieko neslepsiu ! Blin, kai Sauliukas ant taves stumdavo, as visada tave uzstodavau, o tu man sitaip peili i nugara ?? Ka cia peili, visa machete ! Daba jau tu mane sunervinai..vis masciau, kaip cia Taranas galejo taip parasyt, o jis zmogus net nezino apie tai nieko, o as kazkaip nepajutau ziurkes darzinej - cia gi atviras Hornio stilius - shame on me !
Tai vat, koju lauzytojau, paklausyk - as nekenciu, kai zmones , kurie klube pasirodo paskutiniu laiku ypach retai, apsireiskia kaip jaunas menulis ir pasako - "taip, daba mane domina tas, anas ir dar Arturas, zaisim ta ana ir dar belen ka, o jei Arturas nezais, tai vaashe nezaisim nieko..." , o visi kiti like - suprask, gali beveik neiti i kluba ! Ne, nu jo majo, ka verdu daba..Grrrrr, ok - Gurpsai - geris, manau tikrai dar kada losiu, nors po to ka cia dabar prirasysiu, jauciu mirsiu per pirmas 3 su puse minutes,arba dar greiciau ! Ok, as dabar jau ironizuoju ir perdedu - so what ? Ir kas cia per bajeriai - "ai, plavali, znajem" , mazdaug as "mafia" variantus visus zaides, tai - sudas, tai ka tu atsinesi - irgi sudas, o tu mazdaug tikrai durnas, kad pirkai geima, kuri galima buvo zaist nusipiesus ant popieriaus skiauciu !
It ain't cool, man ! As zmogus ramus, bet tokie issisokimai mane kerta. Taip kad, tu kepk duona savo krosnyje, o as savojoje - batus dziovinsiu...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjis 14, 2010, 08:15 »
Nebegerk :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjis 14, 2010, 09:01 »
:D
Bliamba, Ramai, iš kur toks pyktis ir įniršis? Aš seniai savo krosnyje raugiu girą ir į kitas nesižvalgau :) Kiekvienas turim nuomonę apie žaidimus ir kiekvienas turim teisę ją išsakyti, ar ne? Kiekvienas turim teisę ir nesutikti su kito nuomone.

""taip, daba mane domina tas, anas ir dar Arturas, zaisim ta ana ir dar belen ka, o jei Arturas nezais, tai vaashe nezaisim nieko..." , o visi kiti like - suprask, gali beveik neiti i kluba !" - taip, tai visiškai teisingai. Jei nėra manęs, visi gali neeiti į klubą. BET TAI YRA TUO ATVEJU jei kalba eina apie Gurpsus ir norinčius juos žaisti. Imxo, jie nėra pasaulio bamba ir klube yra daug žaidimų, kuriuos aš mielai žaidžiu.

"Ir kas cia per bajeriai - "ai, plavali, znajem" , mazdaug as "mafia" variantus visus zaides, tai - sudas, tai ka tu atsinesi - irgi sudas, o tu mazdaug tikrai durnas, kad pirkai geima, kuri galima buvo zaist nusipiesus ant popieriaus skiauciu ! " - Pirma sakinio pusė, apie tai, kad mafia man nepatiko yra visiškai teisinga. Ir common - kodėl niekas neįsižeidžia, kai sakau, kad UNO, Kirmėliukai, Carccasone ir daug kitų žaidimų man nepatinka? Kuo išskirtinė Mafia? Pf. Take it easy man. O vat dėl antros sakinio dalies - nematau prasmės komentuoti - pats ją sugalvojai (aš taip nesakiau) - pats ir virk savo aliejuje :)

Esmė tokia, kaip pažvelgsi į  daiktus :) Galima žaisti atsispausdintomis MTG kortomis, galima perisispausdinti daug žaidimų, tačiau nuo to jie nepasidarys geresni. Iš kitos pusės, jei aš sakau, kad žaidėm UNO su paprastom kortom, tai nereiškia, badau pirštu į tą kvailį, kuris tas kortas nusipirko.
Aš gi nesijuokiu iš jūsų kai geriat alų, nors esu gėręs naminio alaus rankų darbo  :fool:

Take it easy  :drinks:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjis 14, 2010, 09:06 »
Tiesiog TITANŲ kova... laukiam nostromo smugio. KURIS KURĮ??? TAI sužinosime JAU netrukus. Likite su mumis :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Anonymous

  • Svečias
Re: 2010. 09. 14 Antradienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjis 14, 2010, 09:44 »
LIKE! LIKE! FIGHT! FIGHT!
More Blood please  :evil:  :crazy:  :cry: