Autorius Tema: 2010.11.07 Sekmadienis  (Skaityta 16446 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 08, 2010, 20:06 »
Isbandem RfTG sia diena. Tai Simo taiklus pastebejimas, kad mums visiems buvo brain damage :D nuo zaidimo taisykliu aiskinimo net burna isdziuvo, gaila kad po ranka nebuvo vyckos mineralkes :D Manau kita savaitgali isbandysim dar nauju zaidimuku, lauksiu su nekantrumu  :good:
P.S. Ilga laika dvejojau ar verta prasideti su MtG, bet kai pamaciau rimtoj formoj ten visus zaidziancius turnyriuka, suintrigavo ir mane  :yes:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkritis 09, 2010, 09:28 »
Mariau, patikek - nepradek su Mtg, ramybes ( ir tikriausiai babkiu ) neturesi :D
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkritis 09, 2010, 09:47 »
Nostromo drysciau papriestaraut del pinigu, jei nesirinksi biudzetiniu decku bus lb fun ir kisenes neskriausi :D tikrai nekainuoja daugiau nei kitus board game pirktis :) nekeiti juk kortu kas diena po 100 :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkritis 09, 2010, 10:27 »
Niu taip , jei ne biudzetinis tada jo :) Juk pas musu mtg'istus manau pradiniam dekui atsirastu kruvo crap'o.
Bet zinai, kai kablys pagauna...
Beje, manau galiu drasiai teigti, kad casual mtg musu klube praktiskai mire.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkritis 09, 2010, 17:20 »
mano decko kaina -  40$ ir kaip matai jis kuo puikiausiai veikia, nesenai dar ir pazystamui sudejau jau fully competetive decka su kuriuo jis turnyre drasiai galetu draskytis uz 50$ ... dideliu kainu kaip ir man nematyt :)
ϕyrexian ϕanatic

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkritis 09, 2010, 18:26 »
Ar dar galima prisijungt į tą turnyra ir aišku su klubo decku :D?

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkritis 09, 2010, 18:40 »
Dovydai, tas turnyras baigesi, jis buvo per viena diena prasuktas :) BET ju ateiti bus ir visokio formato, todel galesi dalyvaut i sveikata, kadangi plius stengsimes kad kaip ir tas butu per viena diena prasuktas :) turnyras kada koks planuojamas bus pranesta forume, kas tik pageidaus ura ura :)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkritis 09, 2010, 20:25 »
nu negerai dabar gaunas. a jus nesuprantat ar ka.. jeigu pirmas turnyras truko apie metus laiko, reiskias negalima kitus turnyrus is karto tokius trumpucius daryt. reikia laiko adaptuotis. as ne del saves cia rupinuos... del kitu nerimauju. neisivaizduoju nostromo reakcijos ir zalos jo sveikatai.. :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Lapkritis 09, 2010, 22:30 »
Kaip tu man siulai susankcionuot tunyra kuris trunka daugiau nei 1 diena ir ta pasakyt The DCI, Wizards ir zmogui per kuri as rezultatus reportinu. Tikrai butu smalsu suzinot, nes kiek zinau tai neimanoma. Didieji pro turnyrai ir tie trunka 2 dienas ir jau ohohoho buna dydzio ir kaikurie po turnyru tokiu padaro pauzes, ka be kalbet apie turnyra kuris testusis apie savaite - Kosmaras. Turnyrus organizuosiu pagal uzsakima, data man sakykit kada norit ir formata, aisku tik jei darysim koki Sealed arba Draft'a (kurie yra the most fun thing - EVER) tai ir nebus viskas for free kaip buvo si karta. Del turnyru prasimo cia i mane reiktu kreiptis arba visai nauja skilti daryt :)
ϕyrexian ϕanatic

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Lapkritis 10, 2010, 09:48 »
:D okey...
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Lapkritis 10, 2010, 19:39 »
Mano manymu patys sauniausi MtG turnyrai ir butu tokie trumpuciai ir vienadieniai  :yes:  Ilgus turnyrus tai sudetinga suorganizuoti, o su laiku ir praranda ir savo zavesi :) Siuo klausimu reiktu Xemnon'a gerai isnaudoti, kiek matau jis cia kaip zuvis vandenyje  :D

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Lapkritis 10, 2010, 23:03 »
Na nezinau ar taip man jauku buvo, nes cia buvo mano pirmasis MtG organizuotas turnyras (aisku ne as vienas viska dariau, reikejo ir pagalbos), bet kiek zinau nusiskundimu dideliu nera, turnyra galiu organizuot jei zmoniu norinciu jame dalyvaut bus.
P.S. Sry visoks, nekokia diena tada buvo ir gal siektiek persistengiau :) sry again
P.P.S. as hydrofobikas, tad tikrai nesu kaip zuvis vandenyj :DD
ϕyrexian ϕanatic

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 08:45 »
ne manes neatsiprasinek :) nostromo atsiprasyk... :D :D :D

nu ok ok.. nepykit ant manes. kandus esu ir tiek ;) galit megint atgal kasti :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #28 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 13:06 »
Kad tu, Sauliau, neskanus. Nx tave kandžioti? :P

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #29 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 13:27 »
Citata iš: "visoks"
ne manes neatsiprasinek :) nostromo atsiprasyk... :D :D :D

nu ok ok.. nepykit ant manes. kandus esu ir tiek ;) galit megint atgal kasti :)

Aciu, Sauliukai, kad manim rupinies, bet realiai , tai nera ka cia prasytis. Man jokia trauma, smagu kad zmones atrado turnyrine magija ir ja megaujasi. As savo mtg kolekcija rinkau dar gerokai pries kluba ir turiu i tai savo poziuri, manau turesiu dar progos su kazkuo ir kazkda pazaisti, nu ne klube aisku. O vienadieniai turnyrai yra gerai, greit praeina, plius jei oficialus, o tas pirmasis mano buvo kazkokia klaida, kaip sakant - mano nepatirtis :) Bet kas buvo - prazuvo. Yra gerai ir taip.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...