Autorius Tema: 2010.11.07 Sekmadienis  (Skaityta 16447 kartus)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
2010.11.07 Sekmadienis
« Įrašytas: Lapkritis 04, 2010, 22:11 »
Žaidžiu zombius nieko nežinau, atsibodo nešiotis for fun  :mob:  :lecture:

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 04, 2010, 23:02 »
Aš už :yes: Reiktų naująjį scenarijų išbandyt.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 05, 2010, 10:01 »
Sveiki mielieji  :Yahoo!:  pagaliau ir as jau tureciau pasirodyti klube  :good:  nusiteikes geiminti belenkaip daug, is savo puses atsinesiu "Race for the galaxy" ir "Neuroshima". Prasom registruotis  :D

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 05, 2010, 10:05 »
Jei jau bus "Race for the galaxy" reiktu ir man sudalyvaut. Planavau toki isigyt, tai noretusi paciupinet gyvai ir sulost

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkritis 05, 2010, 10:18 »
Citata iš: "Maroom"
Sveiki mielieji  :Yahoo!:  pagaliau ir as jau tureciau pasirodyti klube  :good:  nusiteikes geiminti belenkaip daug, is savo puses atsinesiu "Race for the galaxy" ir "Neuroshima". Prasom registruotis  :D
Ooo, senai matytas! :D Labai laukiam! Jei bus laiko po zombių, norėsiu RftG.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 05, 2010, 10:24 »
RftG tai geras zaidimukas, tiek man, tiek kas su manimi si zaidima bande - patiko :) bet siek tiek sudetingas is pat pradziu, kol supranti visus ten esancius simbolius :) as pats dideles reiksmes neteikiu kam zaisti si sekmadieni, galiu zaisti viska ir is eiles :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkritis 06, 2010, 00:05 »
Oba, ziurau bus geru geimu, gaila tik ka manes nebus :(
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkritis 07, 2010, 19:37 »
Šiandi klubas buvo kitoks nei visada :)
Senų veikėjų nebuvo tiek daug, o daugumą sudarė magijos žaidėjai, tai jie ten turnyrą prasuko.
Tuo tarpu, aš, Kristina, Simas ir Mindaugas, susukom zombių partiją, Tai Mindaugui labai sekės užkalbėti kauliukus :D Kilo labai mažai zombių. Herojų misija buvo išsiaiškinti kuris kaimietis yra prakeiktas, atimti iš jo knygą ir sudeginti. Kadangi zombių mažas skaičius netrugdė greit apieškoti pastatų, piktasis kaimietis buvo išrištas, bet jo nugalėt greit nepavyko. Nes zombiai sugužėjo pagalbon, tada vienas iš herojų pasiaukojo numesdamas dinamitą ir pašalindamas piktajį zombių herojų, bet poto pats buvo apkandžiotas ir tapo zombiu. Šiaip netaip buvo saugiai išgabenta knygą, kuria greitai sudegino, ir zombiams nepavyko sutrugdyti, nes Amanda gerai slėpėsi nuo jų su savo savybe :) Taip ir herojai šventė pergalę likus 3 valandoms iki ryto.

Atėjus Maroon, bandėm race for the galaxy. Pirmam kartui tikrai nėra lengvai virškinamas žaidimas, ir pilnai sužaidus dar pagalvot yra ką. Pirma vietą žaidimo savinkui, antrą aš, Mindaugas(kuris sustabdė žaidimą) trečia, o Simas liko paskutinis

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 07, 2010, 20:04 »
Zombių partija nebloga buvo, šiaip ne taip įveikėm :)
O RftG nors ir likau paskutinis, žaidimas labai patiko, tikrai norėsiu dar kart išbandyt. Bet ir brain damage nemenkas buvo  :crazy:
Dar nespėjom išbandyt Neuroshima Hex ir naują Mindaugo atsineštą Puerto Rico (BGG #2). Tikiuos kitą sekmadienį pavyks.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkritis 07, 2010, 20:07 »
Report time!!!111oneoneone
Atenant man, pamaciau pakankamai didele minia zmoniu. Kiek nustebau, bet nieko, kadangi esu dar naujas, daug veidu dar man nematytu. Nusturmavau greitai prie Tomo kompo ir bandziau pradet organizuot turnyra ... turnyras nesusikuria ... poto tik dasuto kad programa sena ir tais laikais dar Win7, net Windows Vista nebuvo ... oh well, back to pen and paper, it is! Susirasiau visus zaidziancius, ju buvo 10 ... 4 daugiau nei mes dazniausiai turedavom :D. Po poros desimciu minuciu padariau pirmo roundo paringus, paskelbiau kaip visas turnyras veiks, kaip visada klausimu nebuna kai pasakau - Ar klausimu yra? (Nuo cia prasideda MtG reportas) Round 1 Tomas C. ir jo Mono black Vampires.
Deckas mano paties padarytas is dalies tai zinau ko tiketis, aisku jis mane apkaltina sukciavimu nes iskarto pries ji ir islindau :D, bet as kaltinu ... ir vis dar kaltinsiu ... Tomo kompiuterio operacine sistema (Nekenciu Win7). Game 1 net nepamenu kaip praejo, bet Game 2 pamenu kad buvo daugiau padaru is jo puses ir kazkiek removal'o, bet vistiek buvo sudegintas mano Boltu ir goblinu minios. 2-0
Round 2
Tomas K. UGR Draw-Control
Pirmas game'as greitai mano naudai ir net nelabai supratau pries koki decka as cia zaidziu. Game 2 parode kas cia per deckas, Counteriai, burnas, rampa ir galu gale big booty bit#*es. Ir su Soramaro + Lightning Greaves, baigesi mano svente. Game 3 jei pamenu gerai buvo zalios spalvos trukumas ir mano deckas tuom pasinaudodamas ir Hell's Thunder'iu audrom uzmuso ji :) (apskaiciavom kad jie padare 12 zalos) 2-1
Round 3
Arturas GW Pariah
Kazkada Versetty buvo pasakojes apie jo decka, bet ai nu paziurekit kas cia per baisa pabaisa, dar kaiptik maciau kaip Round 2 su Gerda draskesi jie ... visos tos Token'u armijos ... oh well. Game 1 Baigesi greitai deka jo land screw, Game 2 baigesi kiek efektyviau - atejo 1'as padaras ... 2-0
Round 4
Martynas UW Kor aggro
Kiek maciau tai cia man antras deckas pagal bloguma buvo ... nu kaipnors - Game 1 - nieko nepamenu tik tiek kad laimejau Game 2 - cia buvo kiek idomiau, Palikau ji ant 1 life'o o jo pusej yra 6 1/1 Kor Soldier token'ai .... pas mane 16 life'u ... vadinas turiu 2 turnus istraukti kazka kas rupetu. Bandziau pora spellu mest ... counterino, galu gale ispaudziau i kampa taip kad jam melynos manos nebeuzteko counteriui ir ibego 2/2 haste goblinas for the win - 2-0 (vieno turno betruko Martynai)
Semifinal
Gerda GW Tokens
Kiek kartu pries ja zaisti ir tik 1 pralaimejimas, net pati Gerda sake "As jau galiu pasiduot". Pamenu kad machas baigesi labai greit, net nespejo neivienas token'u maker'is ateit. 2-0 ir ziurim i kita pusfinali. Tomas K. laimi ....sweet pries decka finale nuo kurio vos ne atsikroviau ...
Final
Tomas K. UGR Draw-Control (AGAIN!)
Game 1 palikau ji ant vieno life'o ir rizikavau ... nepasiteisino, prapyliau grazei as ten. Game 2 jis sake kad rizikavo ir i mano Turn 1 - Mountain, Goblin Guide, atsake "As jau galiu pasiduot" (kas cia visiem su ta fraze siandien). Game 3 buvo idomus, nes sedejau su biski landu perpilditu hand'u, bet seip ne taip sugebejau iskovot pergale . 2-1
Turnyras praejo geriau (nepaisant mano rezultato) nei as pats tikejaus. Sekesi man siandien, tikrai sekesi ir nebijau sito prisipazint, tik reikia kad kita savaite taip Vilniui musu visai Siauliu gaujai sektusi.
Xemnon out.
ϕyrexian ϕanatic

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkritis 07, 2010, 20:32 »
Na ką gi. Šiandien buvo antrasis klubo MTG turnyras ir pirmas oficialus :)

Žaidė 10 žmonių, iškritimo sistema. Nors mano spėjimas dėl laimėtojų buvo teisingas, Tomas neduos sumeluoti, fun buvo daug - prisiminiau senus gerus laikus :)
Kadangi daugiau ar mažiau viską susakė kiti, nesikartosiu, tik noriu Xemnonui pasakyti, kad mano dekas nėra GW Pariah. Jis tiesiog GW :D
Nesakyčiau, kad tai kaladės vinis, kitaip jų kaladėje būtų daugiau :D Anyway - prisiminiau, ką reiškia gauti į skutus per pora turnų, prisiminiau ką reiškia gauti į skutus, kai teoriškai galėtum laimėti, bet kažkodėl nesiseka arba rankos kreivos :D Smagi buvo partija su Gerda - tokenų armijos superinės, vien dėl šitos partijos vertėjo dalyvauti turnyre :D

Užskaitom sekamdienį šį  :drinks:

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkritis 07, 2010, 20:44 »
Citata iš: "Hornis"
tik noriu Xemnonui pasakyti, kad mano dekas nėra GW Pariah. Jis tiesiog GW :D
... cia taspats kas sakyt 5 Color Control playeriui kad jis zaidzia 5, suprask toliau kaip nori :). Galima tavo dar decka vadint GW Beats, bet vistiek tavo deckas yra pirmas kiek matau naudodamas Pariah kortas :)
ϕyrexian ϕanatic

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkritis 08, 2010, 09:02 »
KA reiskia pirmas oficialus turnyras? Man rodos, kad pirmas buvo tas, kur metus laiko truko. o kad Hornis nedalyvavo, tai nereiskia, kad ne oficialus :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkritis 08, 2010, 12:10 »
Citata iš: "Xemnon"
... Tomo kompiuterio operacine sistema (Nekenciu Win7).
:whack:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010.11.07 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkritis 08, 2010, 16:30 »
Citata iš: "visoks"
KA reiskia pirmas oficialus turnyras? Man rodos, kad pirmas buvo tas, kur metus laiko truko. o kad Hornis nedalyvavo, tai nereiskia, kad ne oficialus :D
Aš parašiau, kad antras. O pirmas oficialus todėl, kad pirmas oficialus. Pagal MTG nustatytas taisykles, su taškų sistema ir licenziją turinčiu teisėju bei prizais iš gamintojų Wizards ;)