Autorius Tema: 2010.12.05 Sekmadienis  (Skaityta 13714 kartus)

EddyViper

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 146
2010.12.05 Sekmadienis
« Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 09:49 »
Inirtingai grajinam, kad silciau butu :)

siaip as visai nieko pries DOOM'a, dixit'as nepamaisytu, jei tiek zmoniu, mano nuomone linksma butu uzkurt UW, maroom, hiroshima pasiimk, jei busi :) zodziu... kurenam tema! :Yahoo!:

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 11:06 »
Na 8 zmones siandien Draft'ins MtG puseje ir tada tikriausiai siokia tokia pauze nuo mtg darysim, nebent norinciu priesingai bus. Bet Limited'o eventas tai tikrai paskutinis siais metais nes tautai reikia taupyti ties smagumo vardu - Prerelysas :)
ϕyrexian ϕanatic

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 11:11 »
Aš būsiu.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 12:23 »
Ehehe, Xem - iseitis yra - casual theme deck tournamentai :) Jie visai nieko nekainuoja (nu kainuoja tik pirma karta, kai isigyji theme dekus), cia dar vienas pliusas, del ko as renkuosi toki mtg stiliu.
O jei realiai..tai is esmes, jei mtg'istai, kurie draftins ir ju bus net 8 ( jau vien is ju UW galima butu uzsukti ), nores nusikratyt priesturnyrinio drebulio, tikrai galim bus uzkurent vilkolaki. Reiktu tik preliminaraus zaideju skaiciaus, bet itariu , kad zmoniu bus niolika..

Dabar del ne draftinanciu...plesausi dabar del dvieju dalyku. Pirmas: as kaip uzkietejes doomeris, noriu praeit antra scenariju, arba jei gm'insiu - noriu kad butu praeitas jis, bo jau daug maz zinom taktika ir strategija, kaip reikia zaist. Mariux bus, Edis...o kaip Dovydas ? Cia pradziai kreipiuos i veteranus marinus/evil masterius. Bet jei naujas zmogus nores, kodel gi ne, nors tai sumazina laimejimo sansa, bet nedaug, nes vis tiek opreacijai vadovaus nors vienas patyres, ir ne viena musi apturejes marinas.
Kitas variantas: norech ateit be nieko, tiesiog be jokio geimo ( neskaiciuokit UW ) ir gal koki Neuroshima uzsikurt, arba koki Pandemic, ar dar ka, nu kas realiai bus tuo metu.

Dvi tokios man mintys daba...ai, tiesa, uzsakiau paskutinius papildymus ir kita savaite as jau rankose turesiu : Small World basic game + Cursed expansio + Grand Dames of Small World expansion + Be not affraid expansion + Necromancer island expansion. Dar jusu neregetas Mazasis pasaulis, si karta net 6 zaidejams ! Bus norinciu pasinert i pasaulio uzkariavima ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 12:33 »
Citata iš: "Nostromo"
Ehehe, Xem - iseitis yra - casual theme deck tournamentai :) Jie visai nieko nekainuoja (nu kainuoja tik pirma karta, kai isigyji theme dekus), cia dar vienas pliusas, del ko as renkuosi toki mtg stiliu.
As ne del to. Nezinau kaip kitiem, bet man buna kai tiesiog jau per daug MtG zaidi ir pabosta tai atsiputi ir vel pradedi lost :) bet aisku niekada nereikia nubraukt tavo awesome theme deck'u :)
ϕyrexian ϕanatic

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 15:42 »
Jei kursit doom'a, aš enlistinuosi i USMC gretas :)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 15:53 »
aš tai dar galiu pailsėt nuo doomo,  o sekanti karta tai už :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 20:34 »
Tiksliai nezinau ar busiu sia diena, bet jei uzleksiu pasiimsiu neuroshima  :yes:  Nostro, noreciau kada isbandyt SW. Nesu dar jo zaides, bet visad norejosi ji isbandyti  :smile:

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 21:00 »
Aš nežinau ar būsiu, tai ir nežinau ką pasiūly, doom'a nežinau, evil masterint tai nelabai, nebent už marinus, bet šiaip norėčiau kažko kito..  :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 21:24 »
Niu supratau, biski shaika pervargo nuo Doom, suprantama. Tada darom kokiam menesiukui Doom pass, reikia atsigaut, cia kaip Xem sake, kaip nuo magijos pervargsti, taip ir nuo Doom'o. Small World bus kita sekmadieni manau, o si tada ateinu tik su UW, aniu ?
Beje, Mindaugai - jei skaitai mane daba, tai prigriebt koki Pandemic, oj norech ! O da pamasciau, mielai palosciau ka nors lengvo, ale Citadeliu pvz, jei dar kas norens pamenat si geima..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 22:49 »
Jei Taranas būtų, galėtu atnešt koki savo žaidimą, koki Twilight Imperium, kuris pagal mane yra must try žaidimas, ar A Game of Thrones  :smile:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 23:09 »
Taranas dalyvauja drafte, todėl manau jokio savo geimo nesineš. O dėl Twilight Imperium jau tarėmės, nuspręsim ir kažkurį sekmadienį tikrai atsineš :)
Ramai, tau dar būtinai reiktų išbandyt Race for the Galaxy, jei nesi žaidęs. Jei Marius bus, gal atsineš.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodis 05, 2010, 09:33 »
oho, UW noretusi palosti, bet nezinau kaip su laiku. jeigu pasirodysiu tai greiciausiai i pabaiga...
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodis 05, 2010, 12:37 »
Race of Galaxy reiktu, paskui dar Neuroshima ir dar Ad Astra kada nors...zodziu geimu nemazai dar nebandes.
Atsinesiu tik UW snd, busiu freelancer'is.

O jei noro bus, UW galima dar sumest ir pabaigoj bus, kad Sauliuko nepalikt ant ledo..o gal nores kas nors pamoderuot UW ? Buciau tikrai pagerbtas  :Yahoo!:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010.12.04 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodis 05, 2010, 20:25 »
Smagi diena buvo :)
Zombių partija su daug emocijų, viskas vertės kelis kartus, ir herojai gyvi nepasidavė ;)

Apie UW nelabai pavyko man palenkt kaimą pirmą kartą pranašu būnant. Ar nereikia pasakyt moderatoriui, kad pavyko išrist vilkolaki? kad kaip nors pusiau atsiskleist? :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))