Autorius Tema: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas  (Skaityta 12568 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Įrašytas: Gruodis 27, 2010, 08:18 »
Taigi paskutinis 2010 metu susitikimas! :) ka lost norit?
Siulau ka nors ka senai losem, pvz Red dragon in? (ane ramai?):)
galima siuos metus taip pat pabaigti su gera UW partija, kad vilkai ant nauju metu sotus butu  :evil:
what's your offer?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 27, 2010, 08:38 »
Pritariu, kad reiktų sulošt tai ką senai belošėm. Ramas žadėjo Smallworld su expansionais.
Beje, norėčiau pagaliau išmokt Kung Fu jei Edis bus :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 27, 2010, 11:27 »
As irgi noreciau kung fu ismokt, bet ir Red Dragon Inn neatsisakyciau pramokt irgi :)
ϕyrexian ϕanatic

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 27, 2010, 12:15 »
Man tai viskas tinka :D

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 27, 2010, 13:00 »
Man tie variantai irgi tinka :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 28, 2010, 17:03 »
As mielai, atsinesciau abudu geimus, bet nesu tikras ar man pavyks treciadieni atvykti...oj kaip nesinori praleisti paskutinio siu metu meeto, jis turetu but saunus visai. Bet mesa yra tokia, kad vakar buvom filme "Tronas" , o zmona su leliuku buvo, treciadieni zmona su miargom eina i filma "Eglutes", tai as su leliuku busiu :( Nebent kazkas nutiks ir pasikeis...ech :(

P.S. Kungu taip lengva ismokt dar niekur nebuvo, kaip tik Daiskardo klube...nereikia desimt metu mokytis pas geriausia sifu. O apsidauzius ausis, kur geriau susitaikyt, jei ne prie bokalo alaus, Raudonojo Drakono Smukleje !
Nostalgija...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 28, 2010, 20:03 »
Tai kame problema, atnesk leliuka i kluba. Reikioa pradeti pratinti vaikus nuo vaikistes :) prie visuokiausiu dalyku.
42 is the answer \"(bow)\"

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 29, 2010, 08:02 »
Nebet, bratka ketini pabuti jo aukle :) Neh ! Jis dar klubui per mazas. Juk jis pas mane nesedes pasodintas i kampa ir lieptas - "sedek ir ziurek, ka daro suauge dedes". Prades nershti po kluba, o man reiks ganyt :) Bet kai jis paaugs ir prades kazka nutuok apie geimus, tai pazadu - atsivesiu, jei aisku dar klubas egzistuos. O kadangi klube yra daug jaunu zmoniu, kurie ateityje sukurs seimas ir tures vaiku, tai manau leliuku bus ir daugiau - naujiji karta.

Taigi, negalesiu sudalyvaut kolegos mieli. Liudna man, bet jus tai pameginkit paskutine siu metu diena pazymeti kaip reikiant !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 29, 2010, 08:44 »
galim pririst ta padara prie kokio radijatoriaus - ir nesals, ir niekam is paskos nereiks begiot :)

as dar irgi nzn ar busiu.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 29, 2010, 20:47 »
Lol, paziuresiu kai tu nuosavu tokiu padaru turesi, kaip juos risi prie radiatoriaus :)

Ka veiket klube, kolegos ? Tikriausiai Dixinotes ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodis 29, 2010, 21:40 »
Sumetėm Tsuro, poto 6 ima, UNO, UNO, Sabotior, UNO UNO :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodis 29, 2010, 21:48 »
Ot ir nesidixinom. Aisq, drebulys siek tiek krete, kad dozes negavom, bet vis tiek patriuksmavom :) na, bet apie viska nuo pradziu...

Taigi atvaziuojam mes su Gintaru prie klubo.. kadangi mano sirdis gera, tai Tomo nenutrenkiau.. ;) paplepedami, papypkiuodami suguzejom i kluba. Susirinko musu apie 11 gal. Is pradziu visi pasimete, ka cia zaist kai dixit nera?? :) Na bet susedo vaikai Tsuro berods sumest. Mes su Gintaru pasedejom ant rasalinio stalo ir prisiminem, kad klube yra nemazai rimtu geimu. Sedom tryse 6ima sumest su Dovydu priesaky. Pirma partija bachuriuks sutriuskino mus ne vieno rago nesurinkdamas.. veliau prisisaukem daugiau chebros. zaidem berods septyniese. sumetem 6ima, UNO hanah montanah, saboteur... as buvau moraliskai sutriuskintas, kadangi ne vienos partijos nelaimejau. ant 6ima rinkau rekordinius kiekius ragu, UNO plius minus buvau ne paskutinis, bet nelaimejau.. apie saboteur is vis tyliu. is dvieju partiju abi buvau GERAS NYKSTUKAS! kur tai matyta??? na ir pabaigai sedom vel UNO. sumetem dvi partijas ir bishki atsigriebiau abi laimedamas. Tiesa, Zivilei atsibodo zaist, tai jau neberode didelio noro, bet stipriai koves Kristina, Mariuks, Dominyks ir zinoma Dovydas, kuris dar linksmino mus savo taikliais pastebejimais. O as su Gintaru daineles dainavome :)

Kol mes triuksmavom, dainas saboteuru ir UNO dainavom, vaikai zaide magijas. Ten buvo Versetis, UN, Simuck, Marcius ir gal viskas. Pamenu tik viena ejima, kai Simucks sustume Marciui 20 damage ir sis sprende ka daryt, bet nebelaukem pabaigos, varem valyt masinos.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodis 30, 2010, 08:46 »
Tu buvai geras nykstukas ?? Nu cia tik pries naujus taip gali buti...jei butumet zaide vilkolakius, tikiausiai butum buves taikus kaimo gyventojas :)
Nu visai smagiai jus vakar pasedejot, sakyciau.

O ka del sekmadienio planuojat ? Jauciu drebantys busim visi is po naujako ? Renkames  i klaba , nesirenkam ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodis 30, 2010, 08:55 »
Reikia boso žodžio sulaukt :) Aš asmeniškai jaučiu galėčiau.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010..12.29 Treciadienis/Paskutinis siu metu meetas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodis 30, 2010, 08:59 »
as dabar irgi dar jauciu, bet po naujuju sutikimo manau mano jausmai bus pasikeite... :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.