Autorius Tema: 2011.01.16 Sekmadienis  (Skaityta 11415 kartus)

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausis 16, 2011, 23:04 »
Siandienine patirtis:
Imtis pirma karta losti kazkoki kortu geimsa (si karta tai buvo Kung Fu) su jau zaidziusiais, nezinant kas yra kortu kaladeje ir ko galima tiketis, yra vienas didziausiu nonsensu. Padeliojau pasijansa ir tiek  :o Nei man patiko, nei kitiems is to linksmiau buvo.

UW as pastoviai kazkam keliu itarimus, nes mirstu vienas is pirmuju. Si karta kazkas buvo susizavejes riebiu kepsniu :D

SW pasiteisino mano strategija pasiimt ghoulius ir jau sekanciu ejimu juos numarint, o paskui pratest su skaitlingais koboldais nepamirstant pakariauti ir su mirusiaisiais . Per pirmus 3 ejimus tenkinausi gaunamais menkais 3-4 taskais, bet paskui prasidejo aukso amzius su 10-16 t per turna. Pagal surinktus taskus kaip ir turejau laimet, bet sufeilinom bendrininkavima pries nekromantus ir jie paskutiniame ejime isplese pergale. Zodziu 2:0 nekromantu naudai. Trecias kartas tikiuosi nebemaluos :)

Pabaigoje, kaip ir planavau, pavarciau race for the galaxy, ir, kaip ir tikejausi, nieko nesupratau. Reiks kazkada sulost su gido pagalba...

Ir galiausiai sumusau vaziavimo per ginkunus rekorda. Paskutinius 300 m vaziavau gera pusvalandi. Jei buciau parbeges namo pasiimt kibira zvyro - buciau gryzes daug greiciau. Neteisinga strategija buvau pasirinkes :D

That all folks

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausis 16, 2011, 23:36 »
Zaidimu diena buvo sauni, gaila tik kad neismokau ir nesuzaidziau kung fu :(  bet uztat po klubo ismokau daug kung fu smugiu su breiko elementais  :D  taip taip, del to pacio ledo :yes:  isbandziau pirmasyk sankt peterburga, patiko, greitai perprantamas, o pamastyti irgi yra kur :) UW dziaugiuosi buves nesuvalgytas (matyt neskanus pasirodziau). Vakara uzbaigem puerto rico partija, sekesi man nelabai kaip, matyt per prastas kontrobandininkas esu :D o su race for the galaxy taip jau yra, kad paziurejus vien i kortas ir pirmasyk pradejus zaisti yra daug kas neaisku, bet po kokiu 2 suzaidimu pasidaro viskas aisku ir labai greitai ir linksmai zaidziasi (bent jau man)  :-P

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausis 17, 2011, 01:45 »
emm, kaip cia as rasau reporta paskutinis, nes yra jau  po pirmos 18 ir man reiktu eit miegot jau, bo rytoj i darba reiks, tik nezinau kaip reiks nuvaziuot, nebent vietoj priekiniu ratu paciuzas prisabachint. Gerai ka nuo 9 man rytoj, tai ne su visais i kamsti rytini papulsiu.
Niu, tai kaip matot turininga tikrai sesija geimu buvo, atsinesem tonas geimu, ir beveik visus ( isskyrus Mariuko zombunius ir mano Carcasonne Big Box ir Simo Dominion ) pabandem. Kol buvo losiamas Sankt Peterburgas, mes ejom, kaip Taranas sako "dauzytis". Buvo wanabe kung fu kovotoju tarp musu, o buvo ir senseju keletas. As pasirinkau i mokinius Xemnon. "..Sifu, ismokyk mane kautis pasake jis ir as tikriausiai tada pasistengsiu per Kamigawos magijos turnyra tau pralaimet santykiu 2-1..". Mariukas nutare kooperuotis su nepiktybiskai atrodanciu Robke, is kurio, kad ir kaip gaila, bet kung fu kovotojo, deja neiseis padaryti, nu bet ne kiekvienas gimsta tokiu. Piktasis Wuh Chan Ver-Set-Ty is nindziu klano "Juodasis Turbanas" nutare pasirasyti slapta kontrakta su Melynuju Megztiniu Bandos lyderiu Marciumi, su jais galiu pasakyt mes ir edemes daugiausiai, nes Robke su Mariuku kaip susitare viena turna buvo susede ant zolytes parukyti ganjos. Pagaliau Xemui truko nervas, bo jis visa nakti iki 5 buvo prazaides magija, tai jis issitrauke metomus peilius, kuriuos as jam daviau ir pradejo kaip per filma "Desperado" shvaistyti i visus is eiles. Robke su Tomu,  kaip kieti meistrai koju ir ranku smugiais atmuse peilius, bet kitiems jie susmigo kur reikia. Beje, reiks pataisyti durklu rulinga, nes i savos komandos narius jie neturetu taikyti, taip pat manau metant juos i visus, komanda reiktu skaityti kaip viena nari, nes kitaip jie yra way too damn broken.
Ait, varom toliau. Laimejom mes ta kung fu ir Xemas pasieke pirma mokinio lygi. Suzinojes, kad dar laukia 11 lygiu jis sako - "o gal einam losti Small World" ? Niekas nepriestaravo, nes geimas, kaip patys zinot, puikus. As vel gavau blogio avataro role, bet dabar jau daug kas ant manes grieze danti, tai muse si karta per pilva man zymiai smarkiau. Tad laimejau si karta tik paskutiniam 8 rounde ( ana syki buvo 6 ). Klaida buvo ta, kad leidot man grobti zemes, nes uz zemes as gaunu labai daug ne tik babkiu, bet ir sielu. O ir spec galiu turejau si karta net 4 , kai ana syki - tik 2. Tai va, pabaigoj manau reikejo, kai puoli naujus regionus, reikia po viena puolima per savo varyma standartiskai sumusti vaiduokliu biski, bo kitaip...patys matot :) Bet buvo smagu, manau kita karta tai tikrai nebeis nekromantui niekas laimeti. Beje, turiu pastebeti, kad si karta visi labai daug taskesi tarpusavy, pvz skeletai nuklojo pietvakarine zemelapio dali, paskui vilkolakiai raganiai ispjove daug populiacijos, tai sielos sniurais plauke i mano sielu sulini, tiesa - turejau bedu su fejom, jos zarazos man kele daugiausiai problemu, bet ant gali jas padare kiti. Robkes strategija su koboldais buvo nebloga, nors realiai koboldai daug ploto ir nebuvo paeme, tik 5 regionus kazkur.
Tiesa, tarpe tarp kung fu ir SW mes dar losem UW. Tomas pasisiule labai savanoriskai pravest sesija , nors norejo ir Airis, bet Tomas jam neleido. "Jaunas dar esi, pakentek.." - sake jis. Susirinko nemazai, net 13 , gavosi grazus kaimas. Iskrito man vampyro role, kuri teko dar ir Marciui, kuris sedejo kitoj stalo pusej. Krc, miriau antras, nes salia manes is kaires sedejo abudu vilkai, Ruta ir Viktoras, matyt uzuode priesa, vilkai gi gera uosle turi, tik as nesupratau, kam pulti undead vampyra, kai gali paskanauti silta ir sultinga kaimiecio mesyte, arba atsigerti kokio pranaso kraujo, o gal perimsi jo galias, seni zmones juk sako...nu bet gauruocius greit kaimieciai isgaude, liko vampyras, o tai, kaip zinia buvo Marcius ir jis labai keistai atrode, kai sedejo ir salia jo mire is kaires ir desines zmones, nu tokia aura, kad nors i aki durk. Tai like keli kaimelio gyventojai ji nutare suketvirciuoti. Geris laimejo, kaip tuose filmuose, bet galiu pasakyt po ilgos pertraukos..ale buvo smagu.
Galiausiai mes: as, Viktoras, Xem ir Mariukas dar paprasem Mindaugo Pandemic'o pazaist, nes norejau to geimo. Nuo kiauliu gripo pasauli gelbejom, viskas sekes gerai, istraukem geras roles, as buvau medikas. Neblogai mes vartemes, jau buvom israde melynus, geltonus ir raudonus vaistus, as jau turejau 4 juodas kortas ir shaika man nese 5....kai netiketai pasibaige kortos, kurias po 2 reikia traukt kas kart, visai buvom pamirse apie tai, zodziu pritruko mums laiko , turno ar dvieju. Pasaulis paskendo ligose ir mire...o mes galvas nunarine meginom shlintineti namo per leda ir dumoti, kodel mol, yra taip slidu ir dar kodel ne visi zemes gyventojai turi pakankamai gelo vandens ir valgyti...
Tokia tai buvo sauni diena, kas dalyvavo tam aciu, o kas nebuvo jau is apmaudo kramto nagus...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...