Autorius Tema: 2011.01.16 Sekmadienis  (Skaityta 11419 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
2011.01.16 Sekmadienis
« Įrašytas: Sausis 14, 2011, 18:36 »
Sveiki,

Nius, ka geiminam ?
As galvoju, jei Robke gaun 6dieni sleevsus, tai jis atsinest turetu nauja, grazu geima, kuris vadinasi "Pillars of the Earth", tu paciu kureju, kurie dare "Rozes Vardu". Labai grazus geimas, ir manau visai idomus. Uzsirasyciau i playtesterius. Dar but gerai, jei Mindaugas , jei ateis, atsitystu Pandemic. O as gal atsinesiu Small World. Kitas reikalas - galima atsinesus Kung Fu truputi apmokyti naujokelius mustis, ka manot ? Edis, kiek issiaiskinau, dar neturi "More Kung Fu Fighting" expansiono, tad per du stalus zaisti neiseis. O gal man atsinest Carcasones Big Box'a ? M ?
Spresti jums. Manau - UW - po defaultu, ar ne ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 14, 2011, 19:31 »
Man tai visi variantai tinka, kung fu treniruotis nelabai man reikia. Small world reik dar pakankint, o carcasone tai jaučiu norėtu Kristina jei ateis :)

Bėja, jei kas nieka neveikia šeštadieni galima pas mane ką nors pageimint 13-18 valandom.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 14, 2011, 19:54 »
Sleevsu ner, bet small world yra (ryt pasijamsiu, siandien jau poviestke gavau). Taip kad ir as galiu SW atsinest

PS  Pillars of the earth ir the name of the rose ne tu paciu gamintoju, jie tik abu sukurti pagal zymiu knygu siuzetus.

Offtopic: Ramai, atsiusk SW LT aprasus ;)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 14, 2011, 20:02 »
As tai visau noreciau kung fu meno ismokti, o po to gal koki SW ar carcasone  :yes:  o man kanors atsinesti is zaidimu? Gal kas beovulfa noretu suzaisti?  :smile:

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 14, 2011, 20:19 »
Jei neklystu  maroom disponuoja race for the galaxy. Noreciau bent jau paciupinet :) palost bus galima ir kita karta :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausis 14, 2011, 22:31 »
Cool. jei Robertas atsinesa SW (hehe, bet pas ji nebus to nuostabiojo lipnaus pagaliuko, kur tokenus paimt), tai as atsinesu UW, Kung Fu nu ir gal Carcasonne.

To Skwazi: Gal pasiimt man "Starter" ir "9th Edition" magija ? pamokyciau pradmenis tave, o gal dar kas nores prisijungti ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausis 14, 2011, 22:45 »
As paziuresiu, gal ir pas mariu atsitempciau (nors nenutuokiu kur jo namai yra), ir as totaliai uz viska, Kung Fu tikrai noreciau ismokt tuolab kai kita savaite turnyras :)
ϕyrexian ϕanatic

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausis 15, 2011, 10:33 »
Citata iš: "skwazi"
Jei neklystu  maroom disponuoja race for the galaxy. Noreciau bent jau paciupinet :) palost bus galima ir kita karta :)

Jei butu norinciu, tai galetume ir si karta suzaisti, as visai nieko pries  :smile:

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausis 15, 2011, 16:08 »
WoW, ar bus wow? ar jis atvaziavo.
42 is the answer \"(bow)\"

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausis 15, 2011, 17:06 »
Nebus, neturiu dar sleevsu  :(

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausis 15, 2011, 22:10 »
pasiteisinimai, pasiteisinimai :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausis 15, 2011, 22:12 »
taip  :smile:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Sausis 16, 2011, 22:22 »
Apšilom ant Kung Fu truputėli. Vėliau 13 žmonių UW susukom, ir pirmą kartą Gėris nugalėjo, išrišau visus piktadarius ir manęs nepakorė kai bandžiau įrodyt kurie yra blogi  :drinks:, bet dėja SW blogis ir vėl nugalėjo, nors šį kartą ne taip lengvai. Dar ir pandemic susukom, sekės gan gerai, bet šiek tiek laiko pritrūko išgelbėt pasaulį.

Smagus buvo sekmadienis :)

p.s tie kas zombių nepažaidė, visada galima suorganizuot pas mane.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Sausis 16, 2011, 22:36 »
short report.....
atejau apsikosejes nu bet atejau valio man! :D buvo bepradeje rinktis zmones kas jau susirinko kas dar ejo...sedo kompanija losti sankt peterburga, o mes sakom ka cia sumest pradzioj....tik staiga girdisi kazkur toli toks tylus bet aiskus "HADOOOOOKEN"!!!!! *ping* ideja! ajnam kung fu - tai vo palosem komandom kung fu as su marciu, ramas su xemu, robke su marium...nu talzemes pleksnojomes daugiau maziau apyligiai....tada xemnon paeme virtuviniu peiliu ir sakuciu rinkini ir sviede i mus visus su belekiek zalos...nu mes su robke kaip patyre virejai/kepejai sakom - your kung fu is pfffff ir tipo mum dzin..bet musu komandos nariam dzin nebuvo ir jie mire...mirem ir mes bet nesijautem nugaleti :D
toliau seke UW partija, kuria graziai pasisiuliau pravesti pameginti as...smagi buvo partija is tikra laimejo geris (keista keista) marius gerai visus isrisinejo, vampyrai su vilkolakiais ta pati grobi valge ...niceeee :D
o daugiau ejo vieni smallworldintis ir vaidintis geliu vaikus, orkus, trolius ir kitas pasaku butybes, kita kompanija isplauke i poerto ricko gabenti kontrobandu, cukraus, malku ir mergu..del mergu nzn reiktu skaityt taisykles :D o mes su arturu sulosem pora mtg partiju (rezultatas musu bendras 23-14 mano naudai kol kas ) :D
o tada ejom lost idomiausia zaidima - Pareik namo nesusilauzes nugaros :D kai issiskyrem prie vartu ir maciau kaip pingvinuku armija (du arturai ir aurelija) klibinksciuodami nuaina supratau kad tai bus ilgiausias mano ejimas namo :D ejau normaliai apie 15 min pakeliui padariau pora idomiu figuru - "Tiltelis pakibus ore ant vienos kojos" ir "Patempk visus nugaros raumenis" ir visai neblogai parejau namo ..va tokia stai istorija :D

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.01.16 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Sausis 16, 2011, 22:51 »
UW geris laimejo. :evil:  tai buvo sunkiausia akimirka, kuria patyriau sia savaite.
(kazkur po 5 min shoko)
na, ateisiu as i kluba.. istaisysim klaidas ir parodysiu vaikams, kaip zmogienus valgyt :D

o del to ledo tai Tomui respectelis uz vaizdzias apybraizas, tikrai nuotaika pakele. man pries einant i lauka maciau chate Sabs kazka apie leda rase. ai galvoju, bishki perlenke dieds. bet lauke man einant maciau kelis salam-maleikum i mekos puse meldes, supratau ka ne juokai. bet as nesimeldziau, ir tilteliu nedariau  :-P
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.