Autorius Tema: 2011.02.02 Trečiadienis  (Skaityta 11871 kartus)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
2011.02.02 Trečiadienis
« Įrašytas: Sausis 31, 2011, 12:24 »
Tai ka mastom? Mariukas tikriausiai snipus atsines? :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 13:00 »
gali būti, gali būti :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 13:11 »
Snipai!! :argh:

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 13:14 »
Jei darbai neuzpypins ir ateisiu i kluba, tuomet atsinesiu patestuot dar neciupineta "The Pillars of the Earth" (butu reikalingi dar 3 savanoriai)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 13:59 »
Pardon, ponas skwazi. Arba nemaciau forume, arba is tikruju nebuvo jokio aprasymo Jusu minimo zaidimo. gal keliais zodeliais galetumete suintriguoti? :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 14:07 »
Buvau pries kaledas pasigyres, kad parvaziavo sitas geimsas
Trumpai - ekonomine strategija. Teoriskai - statom katedra. Praktiskai - savo darbuotoju ir babkiu paskirstymas, kad kuo daugiau prisidet prie katedros statybos:resursu gavyba, amatininku samdymas ir tt
 O placiau http://www.boardgamegeek.com/boardgame/ ... -the-earth

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 16:51 »
Aa, dar praeita savaite apie ji kazkur buvau skaites. Gal ir noreciau pameginti :) Jei nebus ko nors lengvesnio, nes treciadieniais nesinori apsikrauti :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasaris 01, 2011, 10:05 »
As irgi uzsirasau i Katedros statyba. Robke - papostink sarasa darbininku.
O jeigu neduok die, Robke neateitu, mums reikia plano B. As jau ziauriai senei noriu pasitaskyti Cash'n Guns featuring Yakuza...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 01, 2011, 10:23 »
Tai griebk :) Tik gal sesiems...  8)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 02, 2011, 22:30 »
Taigi, sulošėm su Tomu dvi MTG partijas, rezultatas: 27:18.
Paskutinė partija buvo ganėtinai įdomi, kai Tomui pavyko iškviesti visus savo elfus, o man pario shieldo, hail of arrows pagalba pavyko atsilaikyti pora turnų ir išgyvenimui pritrūko vienos manos tam, kad užkabinčiau pario shieldą ant nesunaikinamo vienuolio. Deja :D

Išbandėm naują žaidimą apie sąmokslus ir misijas - smagus žaidimas, tačiau kiek primena kitus klubo žaidimus (sabotior, UW ir t. t.), kuriuose pagrindas yra "šikti" reikalus geriečiams ir neišsiduoti.
Kitas naujas žaidimas buvo apie katedros statymą. Renki resursus, samdai darbuotojus, statai katedrą. Įdomus, kai susgalvoji savo taktiką, tačiau, manau, atsibos, kai žaidėjai jau bus perkandę visas ypatybes ir turės susigalvoję saviškes. Nors nemažas random motyvas tai kiek koreguos.

Du nauji žaidimai per vieną vakarą - užskaitau trečiadienį :)

P.S. aš labai blogas ataskaitų rašytojas į forumą, nes niekada neatsimenu žaidimų pavadinimų :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 02, 2011, 22:35 »
Taigi, pradžioj išbandėm Mariaus pasipriešinimą. Neblogas žaidimas, manau klube tikrai prigis.
Po to vieni ėjo statyt katedrą, kiti mtg, o aš, Tomas ir Dovydas ėmėm Dominion. Turiu pripažint, kad partija buvo epic! :D Dovydas vėl nurovė stogą su savo lingvistiniais sugebėjimais ir išrado naują kortos pavadinimą - China Town :D :D :D Jis pats ir laimėjo, nors ir nelabai dideliu taškų skirtumu. Žodžiu, buvo smagu  8)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasaris 02, 2011, 22:49 »
China Town (clap clap clap)  :D   :Yahoo!:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasaris 02, 2011, 22:54 »
Pasipriešinimas manau per mažai diskutavo, kad gavo malkų, pirma kart, apylygiai, o antrą kart visiškai sausai :D
Man abu kartus teko būti geriečiu.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasaris 02, 2011, 22:58 »
Nors vaizdelis jau aisqs bet paporinsiu is savo puses...

Ateinu keliom minutem anksciau, bet is tam tikru zenklu jau zinau, kad viduje yra saviskiu.. ieinu.. ir zagteliu.. Versetis vs Hornis mtg pliekia, nostromo teisejauja... bet zagteliu, nes pamatau kas dedas ant stalo. is pradziu pagalvojau, kad siaip kortas isidelioje... bet nifiga. Tomas koki 20 jei ne daugiau kortu ant stalo susidejes, masto pro kuri sona pulti Horni, o tas su trim korcikem saka pala pala... py*e tau tuoj bus... na nebuvo, bet atsilaike keleta turnu, ir kaip pats minejo, pritruko vienos manos... nes turejo TIK 14 :D zodziu neeiline kova. man pirma tokia buvo, kuria maciau. net nebuciau pagalvojes kad tokiu vriedu buna :D

na paskui sedom prie Mariuko naujojo geimo ir kibom vieni kitiems i skvernus. turiu pasakyt, kad jis vis delto skirasi nuo UW ir saboteuro ir siek tiek pripratus, jo laikas turetu pailgeti. man asmeniskai patiko, nors suzaidem tik dvi partijas ir visada buvau typa gerietis. geimas ziauriai paprastas ir apsilimams visada tiks, gal net labiau nei UW, nes uztenka maziau zmoniu, veiksmas vyksta praktiskai is karto ir visi dalyvauja. daug itakos turi diskusijos ir balsavimai. liuks geims.

na ka.. sedom keturiese skwazio geima lost. pasakojo gal 15 min, bet kadangi viskas vyksta nuosekliai, visi paeiliui daro veiksma, turi galvoti ka toliau veiksi ir ar kiti nepakenks, todel tikrai neuztrunka. visi losia kiekvienas uz save. toks grynai ekonominis - strateginis. paprastai man tokie zaidimai gal nuobuodokus buna, bet sis itrauke. nepajutom kaip laikas prabego, katedra pastatem. dizainas, grafika ir visa kita labai graziai ir patogiai pateikta, prie lentos ir mechanikos greitai priprantama. taktiku prisigalvoti gali ivairiausiu ir kaip paskutiniai turnai parode, praktiskai lyderis iki paskutines minutes neaisqs. turiu pasakyt, kad su nostromo nuo zaidimo vidurio rungtyniavom, skwazi gal labiau nesikiso ir ramiai rinko taskus, kol paskutiniu ejimu neblogai boostino, bet galejo ir geriau, kaip veliau pamatem. hornis puikiai zaide su eventais, tai irgi leido jam padaryti stipru suoli. vis delto laimejo ramas mane aplenkdamas dviem taskais. bet didelio skirtumo tarp visu zaidziusiuju nebuvo, o tai rodo, kad yra daugybe galimybiu laimeti :) katedra tikrai bus statoma klube :good:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.02.02 Trečiadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasaris 02, 2011, 23:00 »
Pridesiu ir as nuo saves apie treciadieni....:)
Kaip minejo visi ismeginom mariaus sabotiorini zaidima apie revoliucijas ir panasiai :D abu kartus buvau gavau gera role ir isrisdavau bloguosius bet manes nieks neklause...nu tipo tu vilks visada buni ..blogis blogis ant lauza ir panasiai :D
Veliau losem super mega Dominion partija, kaip sake Simas, buvo israstas konkurentas legendiniam le viliaze , nuo prancuzu sokom iki suamerikietintos kinieciu :D CHINA TOWN !!! kas nebuvo noreciau pasakyti kaip taisiklingai tarti - China town tarimas yra madaug TAINA TAUN, tarti kaip imanoma greiciau ir kapotai :D Dovydas zudo savo bajeriais, laukiu kitos partijos :D super buva!!! aciu dovydai uz dar viena perla :D
Treciadienis buvo gerulis, geros nuotaikos N :) aciu dalyvavusiems :drinks: