Autorius Tema: 2011.04.20 Trečiadienis  (Skaityta 7206 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2011.04.20 Trečiadienis
« Įrašytas: Balandis 19, 2011, 14:35 »
Na, ką lošiam?
Dovydas berods žadėjo Resident Evil atsitempt. Aš norėtau Blue Moon jei Ramas bus :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.04.20 Trečiadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandis 19, 2011, 23:14 »
RE tinka visada :) neatsisakyciau Dixit treciadieninio, arba blue moon nu ir busiu neidomus ir pasakysiu RDI RDI RDI !!!! :D

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.04.20 Trečiadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandis 20, 2011, 08:26 »
as uz RDI. arba kff ;)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.04.20 Trečiadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandis 20, 2011, 15:53 »
katik suzinojau kad septinta valanda turiu susitikima ir nzn kiek uztruksiu, bet paskui prileksiu. nzn, bet iki astuoniu pasirodysiu, o gal greiciau.
nors tikiuos, kad iki klubo susitvarkysiu.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.04.20 Trečiadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandis 20, 2011, 18:13 »
Aš būsiu, su šnipais

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.04.20 Trečiadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandis 20, 2011, 19:30 »
Man naktine drauguziai, sorius..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.04.20 Trečiadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Balandis 21, 2011, 08:21 »
wua wuaa wuuaaaaa :)

nu ka... atejau bishki ne veluodams :) bet draugai draugishkai prieme i savo tarpa issiaiskinti, kas paskutinis paspaus BANG! :) greit supratau, ka tie draugai visai ne draugishki... kritau nelygioj kovoj iskart po Simo :D dar pries geima pasakiau, ka zaidziu pirma karta ir nesiskaito :D o kai gavau sherifo pieshka, supratau, ka zvaigzdes palankios, bet ne man :) paskui dar sumetem partijike, jau bishki gudresnis buvau... bet kaip baiges nepamenu.. gal laimejom, blogieciai? ai su xmenu xemnu mushem penkis :) tai musiet laimejom. na, o po viso sito tashkymosi, sedom kak nada astuoniese laukiniuose vakaruose aiskintis, kas yra kas... partija truko apie valanda laiko... idomiai viskas vyko, sunku atpasakot, bet patiko. na ir pabaigai dar viena partijike sumetem, kur likau pries sherifa 1x1 ir padares klaida ant 1 ejimo miriau. gg.

na, o mano nuomone apie geima... butina priprasti prie visu tu skrybeliu, kulku, kortu.. siek tiek maisosi.. dar skirtingos spalvos trukdo. taigi kolkas visa demesi skyriau isigilinti i tas mechanikas, jei imanoma taip pavadinti :) strategijos daug neizvelgiau, bet zaidziant astuoniese, kai yra kiekvienoj gaujoj po kelis zmones, izvelgiu galimu siokiu tokiu taktiniu pozymiu. reziume geimas linksmas, idomus, kolkas atrodo panasesnis i dominiona, nei i vilkolakius :) bet tokia nuomone po pirmo karto...
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.