Autorius Tema: 2011.05.04 Trečiadienis  (Skaityta 7185 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2011.05.04 Trečiadienis
« Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 08:36 »
Renkamės :cards:
Matas sakė, jei bus, atsineš naująjį Dominion Seaside papildymą. Jei ne, visvien ką nors palošim :) Galiu pasiimt Ad Astra.

Pastaruoju metu matau daugumai kažkokia masinė apatija. Nei rašot, nei noro turit ir kaip visada kalendoriuje ne visi atsižymi. Gaila... Iki atostogų nebedaug liko, tai nors truputį susiimkit.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.05.04 Trečiadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 09:39 »
Ad astra tinka, tinka ir dominionas ir dar labiau tinka Dixit :D

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.05.04 Trečiadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 12:25 »
as atleksiu :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.05.04 Trečiadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 12:54 »
Man deja nepavyks atlekti :cry:  bet nieko, atsiimsiu kitom dienom  :twisted:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.05.04 Trečiadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 14:36 »
Tu Simai, nepyk - as uz save turiu pasiteisinima, leliuko naujo laukiu, tai biski atitrukes nuo klubo gyvenimo, sorius toj vietoj, bet as niekur nedingau. Tikrai...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.05.04 Trečiadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 14:44 »
O aš gi ir nepykstu :) Čia tik toks priminimas buvo. Žinoma, manes paisyti irgi nebūtina (bet patartina  8)).
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.05.04 Trečiadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 15:37 »
Aš mielai būčiau vėl aktyviausias klubo narys, jei kas nors sutvarkytų mano darbą ir magistrą :D
Iki birželio galo - šviesios dienos kaip ir nesimato man..

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.05.04 Trečiadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 15:39 »
Citata iš: "Nostromo"
Tu Simai, nepyk - as uz save turiu pasiteisinima, leliuko naujo laukiu, tai biski atitrukes nuo klubo gyvenimo, sorius toj vietoj, bet as niekur nedingau. Tikrai...
Sveikinu su naujo lėliuko laukimu  :drinks:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.05.04 Trečiadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 22:54 »
Susirinko mūsų neperdaugiausiai, bet normaliai. Viktoras atsivedė naują žmogų, gal pritaps :)

Pradžioj keletas mtg partijėlių kol kiti pliekė Bang. Paskui Tomas su Saulium išvarė kas sau, likom penkiese ir sėdom lošt Ad Astra. Naujokai gana neblogai perprato žaidimą, o Živilė ilgą laiką netgi pirmavo. Bet, dėl laiko trūkumo, nespėjom iki galo sulošt, tai per paskutinį raundą teko jau visaip suktis. Atskridau į ateivių planetą, patraukiau artifaktinę kortą, kuri žaidimo gale duoda 10 taškų ir didžiai Viktoro nuostabai sugebėjau 1 tašku išplėšt pergalę :D Tai berods antras kartas, kai tą žaidimą laimiu... tik.
Bet tuo dar viskas nesibaigė, nes dar sulošėm visiems labai patinkantį ir mėgiamą "Escape geek tower" a la šokam per tvorą :D, pralaimėjusių nebuvo. O Živilė beje labai gerai su šia užduotimi susitvarkė  :Bravo:

Mission completed.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.