Autorius Tema: 2011.08.31 Treciadienis  (Skaityta 7090 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
2011.08.31 Treciadienis
« Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2011, 13:12 »
Ka losiam 3iadieni ? kokie norai/pasiulymai?

Treciadieni prasideda krepsinio sezonas kaip tik los Lietuva BET tiem kas domisi krepsiniu yra gero laiko iki 9 valandu, o kas nesidomi tuo labiau eiline diena :) taip kad ka losiam ?

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.08.31 Treciadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2011, 13:21 »
nzn, noreciau RDI, kung fu ar siaip ka nors is linksmesniu. bet kasi noresiu irgi paziet :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.08.31 Treciadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2011, 14:43 »
Kasi spesim juk ne 7 rodo :) as ka nors lengvo noreciau irgi dixit, noreciau is tikra vilkolakius jei butu zmoniu normaliai :) to pasiilgau geima :) galima ir dominiona :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.08.31 Treciadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2011, 16:49 »
Kadangi šiandien būsim neilgai, tai pasiimsiu Dixit + Carcassone (gal kas norės).
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.08.31 Treciadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2011, 21:40 »
Pagaliau ir aš atėjau į klubą :)
Truputį vėlavau, todėl visi jau žaidė (su)Uno, tai yra Dixit. Ilgai nelaukęs sėdau žaisti-mokyti žaisti MTG savo mergaitės (taip taip, Ramai, buvau atsivedęs savo mergaitę, o tavęs net nebuvo  :D  )
Tada su Tomu sėdom epinei MTG kovai prieš atgimusius elfus, buvau sutriuškintas, o kiti tuo metu žaidė šeštas ima. Tomas su Unu išvažiavo toliau žaisti, chm, chm, o aš prisijungiau prie šeštas ima ir galiu pasakyti, kad atradau dar vieną nedidelį žaidimą, kuris man patiko :)
Neužilgo išėjom užrakinę duris ir tikrai net nepagalvojom apie sulčių, kurias paliko kavinė, vagystę :D

Gaila buvau trumpai, gaila nebuvo rimto žaidimo, bet taip - sezonas atidarytas  :drinks:

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.08.31 Treciadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2011, 21:45 »
Nu as pridesiu nuo saves...
Atejom nedaug vis tik kasis - treciadienis defaultu :D
nu bet atejom....palosem dixit..buvo lb net nebloga partija laimejau siaip ne taip  :friends:
tada su arturu sedom palost mtg truputi sena gera rampa vs. elfai - elfai nesigailejo rampos si karta, korta krito kaip isprotejus gerai :)
Deja del seiminyniniu priezasciu turejau isvykti anksciau ir nedabaigiau pasisedejimo nu bet as da atsigriebsiu :)
Laukiam sekmadienio - noriu ko nors uber hardcoro :)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.08.31 Treciadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2011, 09:04 »
nu gerai, as ir paporinsiu, kaip viskas is tikruju buvo. :D

atejau su draugu. taip taip, atsivedziau ZMOGU! :D sedom sumest dixit partijike, tai manau, kad pirmas blynas smarkiai neprisvilo, kabliuks kazkoks buvo, galbut ateity turesim dar viena nuolatini klubininka ;) gaila, skubejome susitikt su kita kompanija krepsinio ziureti, todel nieko daugiau ir nepazaidem, bet manau, laiko dar bus ;)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.08.31 Treciadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2011, 13:46 »
Citata iš: "Hornis"
Pagaliau ir aš atėjau į klubą :)
Truputį vėlavau, todėl visi jau žaidė (su)Uno, tai yra Dixit. Ilgai nelaukęs sėdau žaisti-mokyti žaisti MTG savo mergaitės (taip taip, Ramai, buvau atsivedęs savo mergaitę, o tavęs net nebuvo  :D  )
Tada su Tomu sėdom epinei MTG kovai prieš atgimusius elfus, buvau sutriuškintas, o kiti tuo metu žaidė šeštas ima. Tomas su Unu išvažiavo toliau žaisti, chm, chm, o aš prisijungiau prie šeštas ima ir galiu pasakyti, kad atradau dar vieną nedidelį žaidimą, kuris man patiko :)
Neužilgo išėjom užrakinę duris ir tikrai net nepagalvojom apie sulčių, kurias paliko kavinė, vagystę :D

Gaila buvau trumpai, gaila nebuvo rimto žaidimo, bet taip - sezonas atidarytas  :drinks:

Ehee, o cia bratka tai klysti :) As gi tavo mergaite tai maciau - pameni, kai buvau kazkada uzklydes diena i ta IKI parduotuve prie Visinskio paminklo, kur centre, prie pat Cili randasi ? Tai judu ten prie bandeliu sukiojotes, o tu buvai su skrybele :) Nebent...ten buvo ne ta mergaite :):D, senas istvirkeli :P

Ar spejot pareit ant kasio ? Uzpurtem britams, nors trecias kelinys ir patampe nervus....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...