Autorius Tema: 2011.10.05 Treciadienis  (Skaityta 9749 kartus)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalis 05, 2011, 16:37 »
Bet kokiu atveju aš šiandien žaisiu, net jei reikės žaisti arbata ir cukrumi namuose :D

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Spalis 05, 2011, 22:38 »
Šiandien mūsų buvo nemažai :) Palošėm truputį magijos, bet visi pradėjo per anksti rinktis ir sutrukdė man su Tomu  :evil:
Sėdom lošti Munchkino - tų kurie žaidė pirmą kartą, lai negasdina šios dienos žaidimas. Pramokus jis žaidžiasi žymiai smagiau ir greičiau. Puikų pavyzdį galėjote pamatyti mano, Gintaro ir skwazi žaidime :) Kaip sakoma, backstabink savo draugą, tada įkalbėk jį padėti tau ir backstabink jį dar kartą :)
Kiti žaidė šachmatais, dėliojo mėnulio žaidimą ir truputį pykosi ties taisyklių niuansais :)
Trečiadienis buvo good :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Spalis 05, 2011, 23:33 »
Treciadienis buvo visai nieko, tik as pavelavau, o Un'as pavelavo dar labiau.
Tomas gavo nuo Mato mata shachmatais, bet jis zaide ant duros ir dare akis badancias klaidas, bet vis tiek buvo smagu ziuret.
Man kazkaip nesmagu vis tiek, buvo skwazi, jis atsese zmogus 7 Wondersus, bet visi prazaide Munchkinus. Nestumiu ant Munchinu, esu ne karta ir pats juos zaides, bet kazkaip norejos tu Wondersu, o ir zmogus ejo i kluba su ta tendencija, kad paaiskins jam kas taisykles, suzaisim test zaidima...ech, nesmagu.

O smagu tas, kad Menulio zaidimas igauna nauju gerbeju , tuo paciu ir nauju priesu (ania, UN'ai ?). Su Tomu epine kova apturejom, laimejau max kristalu skaiciumu, kai po kovos pas mane buvo 14 kortu ! Ismeginau nauja Buka deka, nors ir laimejau su juo pries mergaites (Mimix) kol kas jis man dar trupuciuka stringa, bet nieko - pramus.

Visumoj treciadieni uzskaitau.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Spalis 05, 2011, 23:55 »
Taigis. Lošiau ir aš Munchkiną ir turiu pripažinti, kad jį geriausiai būtų lošt geekams, greit susigaudantiems kas ir kaip, nes kitaip partija užsitęsia 2 val :D Man tas žaidimas visai nieko, bet norėtau jį sulošt per mažiau nei valandą.
Mėnulio vėl neteko sumest. Šiaip trečiadienis buvo ok :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 00:00 »
Tai neisbandet 7 Wonders?  :o Taip tikejausi, kad kazkas bus sio zaidimo karaliu Toma is sosto isvertes :twisted: Blue moon kada nors tikrai noresiu isbandyti. Sachmatai daznai zaidziami?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 00:42 »
Šachmatai nesenai atsirado, šiaip žaidžiami beveik kiekvieną susitikimą. Tikiuos per greit nesulūš :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 08:48 »
Ramai, as dar ir Pillarsus turejau atsineses kuriu nespejom palost  :D Buciau ir SW atsineses, bet nebetilpo i maisa. O wondersai nedingo, bus dar progos palost  ;)

Taigi mokiausi lost Munchkiną, kuris nelauktai issitempe iki vakaro galo. Prazioj sedejau gilioj duobej, o zaidimo pabaigoj netgi pamaciau sviesa tunelio gale, bet pikti dedes is kaires ir is desines eme ir isjunge elektra ...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 11:49 »
Citata iš: "skwazi"
bet pikti dedes is kaires ir is desines eme ir isjunge elektra ...
su visa didžiausia pagarba, elektrą koridoriui išjungei man dar koridoriaus pradžioj, dėl ko aš sėkmingai pusę žaidimo stumdžiausi smėlio dėžėj kartu su tavim :P

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.10.05 Treciadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Spalis 06, 2011, 13:13 »
Citata iš: "Hornis"
Citata iš: "skwazi"
bet pikti dedes is kaires ir is desines eme ir isjunge elektra ...
elektrą koridoriui išjungei man dar koridoriaus pradžioj
Turiu pasakyt kad man visai patiko zaist su elektrikais  :D