Autorius Tema: Ar apsimoka ?  (Skaityta 25552 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ar apsimoka ?
« Įrašytas: Spalis 14, 2011, 08:20 »
Klubieciai, noriu jusu nuomones..

Kaip visi gerai zinot, yra toks geimas kaip Descent. Aciu Taranui, uz tai, kad kadaise suteike proga mums ji gyvai paciupineti ir tuo irdoyti, kad geimas tikrai puikus. Tai va, sis geimas yra mano wishlist'e ir as planavau ji kada nors visa supirkti. Kadangi jis turi gal 5 expansionus, tai sis projektas kaip matot yra grandiozinis ir finansiskai daug reikalaujantis.
Gal tai dar butu ir ne problema, BET nesenei FFG svetainej zinot ka pamaciau ? Ogi, kad tuoj bus isleistas Descent: Second Edition ! O ka tai reiskia ? Ogi ta, kad 1st edition goes out of print ! Ir tai sucks...pradejo kaip sakant degt sikna ir visai nelaiku, kai sildymo sezonas ant nosies.
Galvosukiu Pasaulyje yra base game, jo kaina 240 lt, expansionu kol kas neturejo, bet sako, galim gaut..
Bet del ko as cia visa tai rasau. As gavau pasiulyma is gan patikimo saltinio pirkti Descent + Well of Darkness exp. + Altair of Despair exp. Jei yra tik pora kartu zaisti, tad labai geroj buklej. Zmogus nori uz visa ta geri 400 lt. Ka manot ? Jei pirkt naujus, gautusi apie 530 - 550 lt. Susitaupo praktiskai arba visiems sleevsams arba dar papildomam expansionui...
Plius, klausinejau, snipinejau, jau kai kurie tiekejai nebeturi pirmos versijos sandeliuose ir ramiai laukia antros, ir tu paciu pirmu expansionu , palygint su velesniais irgi ne prudai....
Aisku, man ziauriai patinka ispakuot dar spaustuves dazais kvepianti zaidima, bet tai tik vienas pliusas...kaina ir tai, kad sunku bau begauti sio produkto sveria svarstykles i kita puse...
Laukiu komentaru...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Ar apsimoka ?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 14, 2011, 09:28 »
Mano nuomone, jei susitaupo koks 150 Lt, tai verta. O naujos dėžės išpakavimas tokio skirtumo kažin ar vertas...
Pagalvojau, o kodėl tau nepašnekėjus su Taranu, gal jis prastumtų?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Ar apsimoka ?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 14, 2011, 09:34 »
Citata iš: "Simuck"
Mano nuomone, jei susitaupo koks 150 Lt, tai verta. O naujos dėžės išpakavimas tokio skirtumo kažin ar vertas...
Pagalvojau, o kodėl tau nepašnekėjus su Taranu, gal jis prastumtų?

Simai, manai Taranas prastumtu PIGIAU, nei man siulo ? Bet matai, man yra tokia salyga, kad jei imu is ten, tai kartu su expais. Taranas neturi expansionu....

Taigi, Simo vote yra - JAMK TA GEIMA ! (kaip beje ir daugumos, ko jau klausiau)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Ar apsimoka ?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 14, 2011, 10:14 »
Siaip as manau, kad apsimoka taip pat ... geimas vertas tu pinigu, o cia dar sutaupau 150 tai kame da mastymas? :)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Ar apsimoka ?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalis 14, 2011, 12:22 »
Aš puikiai suprantu Ramą, ką reiškia praplėšti naują geimą. Tai tas pats, kas atsiversti dažais kvepiančią knygą, bet aš jau 18 metų skaitau bibliotekos knygas, jei supranti apie ką aš ;)

Jei žaidimas yra nesudrožtas ir alum neapipiltas - imk dėvėtą ir nesuk galvos dėl nieko, ypač, jei sutaupai. Taranas, manau, prastumtų pigiau, bet čia jau tau spręsti kaip ten su tais expansionais. Galbūt siūlyčiau pradžioj pasiimti iš tarano pagrindą, o po kiek laiko - galbūt atsiras ir papildymai iš kokio ebay ar iš to pačio žmogaus.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Ar apsimoka ?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalis 14, 2011, 19:53 »
Kaip ir apsimoka. O kuom tie leidimai skirsis? gal nėra tikslo senų beturėt?

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Ar apsimoka ?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalis 14, 2011, 22:14 »
Citata iš: "ExLegendz"
Kaip ir apsimoka. O kuom tie leidimai skirsis? gal nėra tikslo senų beturėt?
Yra tikslas turėt, nes nusipirkes conversion kit, galėsi senus papildymus panaudot prie second edition.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Ar apsimoka ?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalis 14, 2011, 23:22 »
Tai va, kad spekuliuojama yra tuo reikalu. Juk 1st editionas turi aibe expansionu, ten viskas jau isdirbta, o cia pyst - perdaro is naujo visa sistema. Kam ? Kad atgaivintu is naujo Descent slove ? As maciau kaip duzge forumai ir spjaudes Descent uzkieteje zaidejai. O cia siulo kazkoki conversion kit, kad mimiatiuras is seno paimt gali ir pan. Jei dar sugalvos Second Edition ir expansionus leisti tai bus virsune. Isvis kazkaip imu pykti ant FFG, kas cia per bajeriai...perleistas Red November, Lord Of The Rings..cia bajeris , ar kaip ? Ideju pritruko ? Aisku, dar nera jaujojo Descento taisykliu viesai, bet as jau maciau kaip atrodo dezes apipavidalinimas. Paisymo stilius kone amerikonu Marvel komiksu stiliumi. Nu zodziu..

Man atrodo, kad tikriausiai reiks ciupti ir daug nemastyt.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Ar apsimoka ?
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalis 15, 2011, 07:51 »
Tai A game of thrones taip pat perleidžia, kuris su 3 expiansion'ais, jug viskas sukas apie pinigus, čia kaip ir bet kur kitur.