Autorius Tema: Gurps Calculator  (Skaityta 18593 kartus)

0Setas0

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 5
Gurps Calculator
« Įrašytas: Spalis 15, 2011, 01:42 »
Pagaminau sioki toki skaiciuotuva Gurps myletojams. Tikuosi pagelbes kuriant charus. Cia pirma versija tai apie esamas klaidas butu malonu isgirsti, na gal ne kiek malonu kiek naudinga  :smile:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Gurps Calculator
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 15, 2011, 10:10 »
Labai kietas sumanymas  :drinks:

Tik klausimas - pagal kokią ediciją yra skaičiuojami taškai? 3?4?

Dėl grafinio apipavidalinimo - jei gali, mygtuką "įkelti paveiksliuką", informacijos banerį ir mygtuką spausdinti, perkelk į šonus, kad viskas pasikeltų į viršų, nes dabar toks ištemptas į apačią charackter list'as yra...
Labai būtų šaunu, jei pats charakter listas būtų geresnės kokybės, nes žodžiai ir tekstas, prie kurio nekišai pirštų ir žaidėjas negali koreguoti - išplaukę.

Negaliu daug tikrinti, nes nežinau pagal kurį leidimą sudarei, bet: ST 12 tikrai nėra 1D-6 / 1D+2, nu bliamba, tikrai to negali būti, net su ST 11 darai 1D-1 / 1D+1 :D :D :D

Taip pat reikėtų galimybės apskaičiuoti išsisukimą, atrėmimą, blokavimą.

Skillų pasirinkimas - man patiko, kad yra aprašymai prie kiekvieno skillo, bet:
tai vis tiek ne visi skill'ai yra paminėti, dėl to pavadinime reikėtų pataisos ne tik pagal kokį leidimą skaičiuotuvas padarytas, bet ir tai "Lite" ar "Basic", ar panašiai.

Ir dar toks dalykas: nežinau (spėju, kad tai pagal 4 leidimą padaryta viskas) galbūt dabar kirvio ir vėzdo skillą vadina "Smūgiamaisiais ginklais", bet aš ilgai ieškojau kirvio :D Būtų labai patogu, jei skilai būtų suskirstyti į fizinius ir protinius galbūt į kovinius ir nekovinius.

Mano akimis žiūrint, darbo dar yra, bet šiaip - šaunuolis, seniai tokio reikėjo  :drinks:

0Setas0

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 5
Re: Gurps Calculator
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 15, 2011, 16:37 »
taskai skaiciuojami pagal lite 4 edicija (ta kur Tu ikeliai i savo GURPS), lenele paemiau is senesnio leidimo nes ja geriausiai supratau ir patogiausia naudoti buvo. Man atrodo kad kad atskiro skilo kaip kujis kuoka nera, radau tik prie smugiamuju ginklu. O sklu skirstyma nuo kokio atributo skaiciuojasi ideti prie aprasymo, lenteleje nebuvo ta vietos tai nedejau. Del 12 st tai ten klaida padariau, gerai kad pastebeta  :smile: . kitus patobulinimus ziuresiu kaip seksis daryti. Dekui kad patikrinai, ten dar viena klaida su naktiniu matimu, kylant lvl nekyla taskai, istaisysiu su nauja versija ;D

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: Gurps Calculator
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 16, 2011, 13:18 »
Kietai. Mano pasiulymas Labiau susisiteminti skillus. Ginklai, soc skilai... ir t.t
42 is the answer \"(bow)\"

0Setas0

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 5
Re: Gurps Calculator
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalis 19, 2011, 02:13 »
[attachment=0:2yaf85d8]Gurps Calculator  V1.01a.rar[/attachment:2yaf85d8]Na va patobulinau truputeli savo kurineli, jei pamatysite kad kazkas ne taip skaiciuojasi praneskite, nes tikriausiai busiu klaidu priveles. Truputeli suskirstciau skilus, dadejau kad skaiciuotu blokavima, atremima, issisukima, istaisiau zalos klaida, naktinio matymo, pagerinau lenteles kokybe... ir t.t. galetu kas isbandyti atspausdinti, nes neturiu spausdintuvo ir butu gerai pamatyti ar tai veikia.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Gurps Calculator
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalis 25, 2011, 19:59 »
Spausdintuvo ir aš neturiu, taip pat neturiu laiko nuoširdžiai visko patikrinti, bet šiaip viskas atrodo gerai, net privalumai su leveliais skaičiuojasi normaliai. Didelis ačiū už atskirus skilų ir privalumų/trūkumų surašymus.

Apie patobulinimus:
norėtųsi galimybės išsaugoti sukurtą personažą bele kokiu formatu.


Žinoma, viskas priklauso nuo galimybių, bet:
panaudok basic, o ne lite taisyklių knygą, dar kiek padailink ir drąsiai galima bus šį įrankį pardavinėti  :good: Tik nežinau ar tai neprieštaraus kūrėjų autorinėms teisėms.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Gurps Calculator
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalis 26, 2011, 11:32 »
Manau, kad priestaraus  :evil:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...