Autorius Tema: 2011.10.19 Trečiadienis  (Skaityta 7783 kartus)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
2011.10.19 Trečiadienis
« Įrašytas: Spalis 17, 2011, 20:46 »
Taigi...

Simai, būsi? Nugalėjai piktąsias dvasias, šanbždančias tavo galvoje?  :-x
Klausiu dėl to, nes įdomu ar man toliau skaityti Earth Reborn taisykles   :oops:
Šiaip, mielai suloščiau naują airio žaidimą (thunderclap by AC/DC, ne..?), na, žinoma, truputį magijos ar galbūt 7 wonders?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.10.19 Trečiadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 17, 2011, 23:50 »
Su piktosiomis dvasiomis vis dar kariauju, bet nepaisant to manau būsiu.
EB taisykles kol kas skaityk iki 16 psl, jei žaisim tai bus antras scenarijus (apie jį irgi gali paskaityt). Jei bus Xemas ir atsineš Thunderstone, tada EB paliekam kitam kartui?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.10.19 Trečiadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 18, 2011, 20:40 »
Taigi, ryt losim vat,
Jei bus ER as su mielu noru ji sumesiu, jei nebus su mielu noru sumesiu Thunderstone, o jei jo nebus, tada su mielu noru bet ka :) vo tep :) beje noreciau 7 wonders jei ka tarp kitko cia siaip sau :P

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.10.19 Trečiadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 20, 2011, 11:11 »
Žaidėm Earth Reborn trise antrą siužetą. Negaliu pasakyti, kad likau labai sužavėtas - tokio epic fail seniai beturėjau - iš 5-6 kovų / susirėmimų (o kovojau daugiausiai) padariau tik du žalos taškus ir tuščių kauliukų buvo gal 90 procentų mano metimuose. Bet ne žaidimo kaltė, kad man nesisekė - Tomo bloga karma dėl užmušto šuns Gurpsuose persekioja visus, kurie yra su juo komandoje.
Taigi, Simas mus sudraskė kaip vaikus, tačiau vien dėl to, kad mums su Tomu nesisekė. Ir tai ne kvailas pasiteisinimas - galėjom laimėti antru ėjimu. Deja.

Šiaip, norėčiau išbandyti žaidimą su daugiau galimybių, tai yra, tolimesnius siužetus, kad būtų ginklų, mąstymo, šaudymo ir taktikos.