Autorius Tema: Klausimai - Atsakymai  (Skaityta 88747 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #30 Įrašytas: Vasaris 14, 2011, 23:23 »
Emmm... chebryte, pamasčiau, kad būtų gerai Dominion turnyrą prasukti šį sekmadienį, t.y. 20-ą dieną, nes taip daugiau žmonių gali. Ar spėtumėt dar ir Doomą sulošt tą pačią dieną?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #31 Įrašytas: Vasaris 15, 2011, 07:35 »
Nu mana zila galva tai spetumem jei susirinktumem kaip siuliau anksciau siek tiek :) galim kad ir kokia 12 rinktis ir megint prasukt :) manau kad spesim  :drinks:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #32 Įrašytas: Vasaris 15, 2011, 09:00 »
Ne visi galės nuo 12 val, todėl turnyrą turėtume pradėt 14-15 kažkur. Bet pažadu, kad ilgai netruks :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #33 Įrašytas: Vasaris 15, 2011, 13:28 »
As siulau nekalt pleisto. As anksciau vargu ar ateisiu, nes is po naktines busiu...o kai atreisiu, tai nzn ka reiks veikt, belaukiant kol jus turnyra pabaigsit. Geriau po viena eventa per viena diena. Jei norit lost Dominion, as galiu Doom matcha nukelti kitai dienai, nes jus nauji siam reikale, kol isaiskinsiu kol viska, o dar kol zaisdami niuansus pagausit, tai ziek ir bus drasiai kokios 5 valandos, ale ziek ir daugiau. O velai namucio grizti irgi nesinori, ar ne ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #34 Įrašytas: Vasaris 15, 2011, 14:16 »
nu ok, vadinas tada dabar si sekmadieni didysis dominion turnyras :) doom'as garuoja ir laukia kol ateis eile, nes aisku pas rama daug pointo, kol mum viska papasakos uzims laiko :)  8)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #35 Įrašytas: Vasaris 15, 2011, 14:24 »
Nors asmeniškai noriu Doomo, bet sutinku su daugelio nuomone ir pasirašau Dominion turnyrui  :friends:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #36 Įrašytas: Vasaris 17, 2011, 16:29 »
Oki, man tinka.
Ziekit ( cia kreipiuos labiau i "senuosius" Doomerius ) - kol rebiatos zais Dominiona, as siulau vykdyt mano plana B - pakurt expansiono pirma scenariju, arba skaiciuojant nuo pradzios - sesta scenariju, kuris yra pagal mane nesveikai lengvas ir turetu but praeinamas. Plius ismeginume kaip veikia naujoji marinu skill kortu draft sistema ( apie ja bus daugiau atskirame Doom topike, kuris jau yra parasytas, dabar tik rankioju gramatines klaidas ).

Ka manot ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Knastar

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausis 07, 2013, 15:31 »
Laba visiem. Zinau kad prikelineju gan sena, sena tema, bet gal nesupyksit, nes kitur klausti, kaip ir nera kur. Tai va,  esu totalus naujokas stalo zaidimuose ir si kluba pats uztikau, tik vakar. Pagrinde mane sudomino  tie visokie roleplay'inimo stiliaus zaidimai, kaip Dungeons and Dragons arba net GURPS, apie kury siek tiek pasiskaiciau jusu forumuose. Bet kadangi jau niekas senai, senai nebepostino GURPS forume, tai man idomu ar tokio stiliaus zaidimai dar vyksta ir ar kas nors noretu priimti totalu naujoka kartu palost.

Aciu uz atsakymus is anskto.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausis 07, 2013, 15:39 »
Sveikas,

Malonu kad parasei ir paklausei pameginsiu truputi nusviesti jei ka mane gal kas papildys :)

Visu pirma is karto pasiulymas butu toks - ateiti apsilankyti pas mus ir pamatyti kaip kas vyksta, pameginsi keleta zaidimu, nuspresi kokie patinka kokie nepatinka ir jau nebebusi zalias :)

del roleplaying zaidimu - kas liecia D&D turbut nezaidem patys, o GURPS zaizdavom (tik jau labai senai ta darem), GURPS manau jeigu butu intuziastu tai butu kas praveda ir gautum paragauti to smagaus dalyko :)

beto yra nemazai stalo zaidimu kurie yra paremti kaip ir roleplaying todel manau atejes ir apsiziurejes tikrai rastum kas patinka :)

taip kad pasikartosiu dar karta - rekomenduoju ateiti ir apsiziureti, o prie vietos ir papasakoti viska paprasciau :)

renkames:
treciadieniais - 19 val.  iki 21.30
sekmadieniais - 14 val. iki  ~19

klubas isikures centre projektavimo institute (iejimas yra pro kiemo puse) - dar geriau paskambinti arba parasyti man (tel.: 8-611-47759) ir ateisim pasitikt ar parodysim kur ir kaip rast mus :)  

ar atsakiau i ka nors ? :D

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausis 07, 2013, 15:42 »
Na, GURPS forume seniai kas bepostino, nes:
a) foruminiai GURPS buvo bandyti ir nepasiteisino keletą kartų.
b) "normalūs" GURPS kiek žinau klube buvo žaisti pakankamai seniai, tiek dėl žaidėjų, tiek dėl GM trūkumo. Manau, dabar geriausias asmuo šnekėtis apie GURPS yra Versetty, nes tiek aš, tiek kitas GM (4taran2) jau seniai besilankėme klube.

O šiaip, visada siūlau išbandyti roleplayinimo stiliaus stalo žaidimų, tikrai manau, kad atsiras, kas tau tiks ir patiks :) Klube jų pilna įvairia tematika, todėl geriausia bus, jei bent keletą kartų pats apsilankysi klube ir viską išbandysi  :drinks:


EDIT: Na va, Tomas mane aplenkė, tai kaip jis ir sakė: ateik, ir pats pamatysi, o esant norui - ir GURPSUS galėsit susiorganizuoti  :crazy:

Knastar

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #40 Įrašytas: Sausis 07, 2013, 19:21 »
Aisku tada. Butinai atleksiu treciadieni. :)