Autorius Tema: Klausimai - Atsakymai  (Skaityta 88742 kartus)

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Klausimai - Atsakymai
« Įrašytas: Spalis 28, 2009, 16:59 »
Aktuali tema visiems.
Iškilus bet kokiems klausimams, kurie netelpa į bet kokią kitą temą, prašome klausimus užduoti šioje temoje ir neteršti kitų termų ;)

Iš anksto dėkojame  :friends:
TrustNo1

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 28, 2009, 17:03 »
Tai man iskilo klausimas kaip klubas susikure, kas ikvepe, pareme ir panasiai :) Taip pat skaitydamas foruma is konteksto supratau, kad yra kazkokie remejai ar partneriai. Na idomu viskas :) Kadangi klubas tik plesis ir naujoku atsiras vis daugiau, manau ir smalsuoliu bus siuo klausimu  :no:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 28, 2009, 22:52 »
As pameginsiu atsakyti i tavo klausima :smile:  cia turbut pats sudetingiausias klausimas ir tiksliai atsakyti i ji yra gana sudetinga, todel as papasakosiu viska is savo pozicijos ir jei as klystu pataisykit mane ar papildykit  :smile:
Kadangi siaip visa laika prijausdavau tokiam dalykui kaip stalo zaidimas ir kolekcionavimas, viena karta radau toki dalyka kaip warhammer stalo zadiimas, tai toks miniaturu zaidimas kuriame kiekvienas zaidejas, perkasi ir renka, dazo ir klyjuoja ir tokiu budu daro savo armija, o paskiau su ja ir draugais tarpusavyje zaidzia ir kariauja :smile:  
tas dalykas man patiko tai nutariau ji isigyti, pradejau ieskoti lietuvoje kur butu galima gauti, zinoma siauliuose rasti neimanoma todel ieskodamas kitur radau tokia maza parduotuvele vilniuje D6 kuri prekiauja butent tuom dalyku ir ivairiais stalo zaidimais :smile:  ten dirba toks lb saunus zmogeliukas Rudolfas su zmona Rasa, kazkaip mes su jais pradejom bendraut, radom bendra kalba ir jis parode toki foruma kur mazdaug renkasi stalo zaidimu megejai ir warhammerio zaidimejai 8)  ten kazkaip uzdejau tokia tema ar butu zmoniu prijaucianciu tokiam dalykui kaip stalo zaidimai siauliuose (buvo kazkada ten tokie fantastai, gaila bet nebera ziniu apie juos) nu ir va tada netiketai parase man toks Andrux :drinks:  kazkaip pasnekejom, mintys sutapo, susitikom ir pradejom mastyt toki dalyka kad butu gerai tureti toki kluba kuriame galetu rinktis bendraminciai zmones, kurie tuom domisi, kurie zaidzia ir gyvena tuom, o taip pat parodyti zmonem kaip yra smagu zaisti stalo zaidimus ir kad tai yra tikrai labai nuostabus laiko praleidimo budas ir nereikia vien sedeti su bambaliu alaus ar puslitriu degtines, kad butu smagu ir gerai praleistum laika :good:  paskiau kazkaip isejo is viskas taip, kad tas pats Rudolfas yra geras Andriuko draugas (mazas kaimas ta Lietuva :smile: ) ir kad cia gaunasi jau kazkoks geras dalykas ir pradejo kirbeti tokia mintis kad cia tikrai viskas gausis labai smagiai ir sauniai ir kad reikia paaktyvinti musu miesta  butent tuom reikalu   :twisted:  tai kaip tarem taip ir padarem, kadangi pats mokiausi Siaures Lietuvos Kolegijoje paprasem ten patalpu kurios pasirode labai puikios, pradejom viska judinti ir kaip pats matai viskas gaunasi ir pradeda igauti ta pagreiti kurio ir buvo tiketasi :drinks:  labai malonu matyti atejus i kiekviena meeta vis daugiau zmoniu, nauju zmoniu kurie tuom pradeda dometis, tas jiems patinka ir greitu laiku tikimes kad  jie igaus toki pati kabli kaip ir tie kurie jau zaidzia seniau ir tokia gradine  vis daugiau zmoniu prades tuom dometis :smile:  bet kokiu atveju viskas yra daroma jokiais budais nei komerciniais tikslais, viskas yra daroma del musu paciu,vien tam kad visiems butu mum smagu ir turetumem gera laika  :smile:  o del tu remeju tai paprasciausiai kadangi rudolfas yra toks bendras pazystamas jis mums siek tiek padeda, tai su reklama, tai su kokia nuolaida, tai siaip kokiu patarimu geru  :drinks: ir tas mums yra labai gerai, kadangi mes visi bendrai kartu pleciam stalo zaidimu ideja  :friends:

Aciu uz suteikta eteri  :friends:  mano istorija butu tokia jei kazka sumelavau pataisykit  :smile:
Tomas :friends:  
Maziau barniu daugiau geros nuotaikos ir gero laiko :friends:
Peace!!!

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 29, 2009, 08:40 »
As dar nuo saves pridesiu. Klubo ideja buvo labai vykes sumanymas. Nes iki to viskas buvo kiek kitaip, galiu papasakoti. As asmeniskai pradejau ne nuo Warhamerio, o nuo Magic The Gathering, bet tai buvo taip senei, kad net nepamenu kada tiksliai...kai Siauliu turguje, uztikau CD su MtG Starter pradziamoksliu. Nuo to viskas ir uzsisuko. Turiu netgi pasidares home made kortas ( net neisivaizduojat  kiek meiles ir prakaito ten ideta, atsinesiu i kluba kada parodyt - visa Classic 6 edicija ! ). Lietuvoj pirktiniu dar nebuvo tuomet...ideja patiko keliems mano draugams, nu ir pripratinau juos...paskui, atejo tokie laikai, kad pradejo rastis pirmosios kortos pas mus, nu ir pradejau dometis rimciau...kuri laika buvo gal 4-5 draugu ratas , kai rinkdavomes pas kazka ir kaldavom tik magija. O paskutiniu metu pradejom zaist ir stalo geimus, kadangi ir ju dabar jau galima bet kokiu isigyti. Vienas is klubo ikureju , Andriukas, yra mano kolega, dirbam uz stiklines sieno kaip sakoma, tai kalba su juo bendra radom greit. Ir atejes i kluba, pamaciau, kad cia renkas tikrai nuostabus ir labai draugiski zmogeliukai, kaip sakant prasiplete naujos pazintys ir atsidaro daugiau bendraminciu, o ir geiminti jau yra zymiai daugiau su kuo, kas seniau buvo problema. Dziugu, kad pradejau nuo pat klubo ikurimo, bus faina matyt, kaip klubas tobules per laika, ir netgi neatmetu galimybes, kad viena diena galesiu i kluba atsivest savo sunu :) Ta beje, jau kai kas is musu sekmingai padare ( Rivo, kokie ispudziai buvo Mindaugui, po Saboteur matcho ? ).
Taigi, norintys , bet dvejojantys - tikrai apsilankykit pas mus, nesigailesite. Aisku , cia dar tik pradzia, bet visas priklauso nuo musu. Dabar zaidimus atsinesam kiekvienas ka turim, bet ateity bus grynai klubo zaidimai, ir nereiks sukti galvos ka kam nestis, tiesiog ateini , pagal nuotaika pasirenki, randi bendraminciu ir zaidi, vietos uzteks visiems ! Jau dabar kelinta karta girdziu po kiekvieno sekmadienio atsiliepimus ( ...oj geras buvo susibegimas, smagiai pazaidem... ).
Taip kad laukiame visu klube !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalis 30, 2009, 10:53 »
Labai smagu suzinoti istorija is zmoniu, zengusiu pirmuosius zingsnius. O del klubo perspektyvos tai cia visiems aisku, kad ateitis sviesi ;)  :good:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

bralisv

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 44
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 08, 2009, 20:30 »
Sveiki kolegos geimeriai, ka pazystu ir ko DAR nepazystu, tikuosi jus sauniai siandien pasiautet ir tikrai esu su jumis visa siela, bet... kolkas negaliu ateiti, nes turiu stipriu tam priezasciu. Visai neseniai mano seima padaugejo vienu nariu, t.y. atsirado mazas vaikutis, kurio vardas Jokūbas. Tai dabar turesiu ne 1 sūnų, o 2 ir galėsiu artimiausiu metu lošti gatvių krepšinį 3 prieš 3  :Yahoo!:
Na o jeigu rimčiau tai išgirdau iš aplinkui daug kalbų kas kur ir kaip, kad vyksta neramumai klube, kas tikriausiai nė vienam nepatinka, neigiamai veikia DAISKARDO klubo gerąją aurą. Tad einu tikslingai prie reikalo. Aš manau, kad susirinkimas kaip ir kiekvienam klubui reikalingas, bet jis turi būti tikslingas ir gerai suplanuotas, t.y. nereikia išsiplėsti kalboje, susirinkimą daryti geriausia būtų savaitgalį, t.y. sekmadienį. Temos ir klausimai (darbotvarkė susirinkimo) turi būti iš anksto suderinti. Nuo paskelbimo, kad bus susirinkimas min. turi būti 2 sav., kad spėti normaliai viską sustyguoti temose. Mano manymu kodėl tai reikia daryti, Iš karto atsakau. Nes tam reikalui galim skirti max. tik valandą pradžioje prieš pačius geimus tik susirinkus ir kad nesigautų jovalas (liet. kalbininkai pasakytų "chaosas"), na kaip pvz.: išnagrinėjam trumpai temas jau suderintas ir iš anskto paskelbtas daiskardas.lt, o  atsiranda miegantis "tinginius" ( iš ledynmečio veikėjas) ir pradeda, noriu paklausti to ir ano, visai ne į temą ir nesuderintą su darbotvarke.
Kas liečia Nostro dėl kortelių VIP kaip tu nori pasakyti be apribojimo datos, na mano manymu galima būtų tokią, pvz.: 8 kartai per 8 mėn. (tikimybė, kad žmogus ateis nors 1 kartą iš 8 galimų per mėn.; gavoju kad įmanoma, bet tokios kortelės kaina reliatyviai išauga na iki kokio pvz. 90 Lt :wink: ). Dėl Juliaus Ramai galiu pasakyti, kad jeigu žmogus nori eiti, tai jis tikrai ateis,o tas 15 Lt tik simbolinis mokestis, be to jis kaip pasakysiu net daugiau už mane uždirba ir pas jį šeimos nėra, bet aš nekeliu galvos skausmo dėl tokio mokesčio.
Sakai klubas praras žmonių daug, nes atbaidys su savo nelankstumu, tai tu klysti. Juk tikslas yra nepasipelnyti, o suburti kuo daugiau taip mastančių žmonių. Juliui nebuvo nei grasinta, nei kaip kitaip įtakota, kad jis galėtų blogai atsiliepti apie klubą, na nebent kas nors užsinorės apjuodinti klubą. Juk bet kur nuėjęs žmogus moka pinigus, net į miesto tualetą, kai sysiu nori. O čia juk tik tik kuriasi įstaiga, jai iš kažko reikia save išlaikyti ir nestovėti vietoj, t.y. turi atsirasti nauji geimai, turi atsirasti šiokie tokie patogumai, gal dar 2as arbatinis pastoviai kava arbata ir gaivieji gėrimai, salės mokestis, už domeną mokestis, na ir t.t.
Jeigu ką įžeis tos mano kalbos, tai iš anksto atsiprašau, nes mano tikslas ne sukelti karą, o tik atskleisti savo nuomonę, kad nebūtų, kad bralis ten papezėjo ar dar ką nors. Tai savo laisva valia ir žodžiu pareiškiu, kad čia mano žodžiai ir tam neturėjo nė vienas iš jūsų man įtakos šią info rašant. Na atrodo pasakiau.

O kubo įkūrėjų (Andrius ir Tomas) noriu parašyti, kad mano laiško neištintų ir pagalvokit apie mano pasiūlymą   :friends:

Labų dienų visiems, jeigu kas nors ne taip rašykit, skambinkit. Gal kitą savaitgalį pavyks man atbėgti į klubą, noriu visiems ranką paspausti tiek seniams, tiek ir Naujiems klubo žaidėjams.


P.S.: mano asmeninis klausimas dėl mano kortelės, koks įkūrėjų sprendimas ar man jos galiojimas prasitęs ar man planuoti naują jau nusipirkti?

Ačiū už supratimą :-P

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkritis 09, 2009, 08:41 »
Taip :) Daug čia prirašei :)

Na dar kartą didžiuliai sveikinimai Tau ir tavo Šeimai ;) :Rose:

Kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį tada darom trumpą aptarimą dėl klubo reikalų - finansai, turima žaidimų bazė, planuojami įsigyti žaidimai, turnyrai ir t.t. ir t.t.
Taigi, pirmas toks tada vyktų 2009.12.06.
TrustNo1

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkritis 09, 2009, 10:36 »
Valio. O tai kas cia per neramumai nesupratau.

p.s. Sveikinu Jokūbą! :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 10, 2009, 10:49 »
Itariu Braliuka reiktu sveikint ne Klausimai - Atsakymai skiltyje, bet anyways - best regards bro ! Laukiame greiciau pasirodant klube, po to kai atsidziaugsi nauju, mazu leliumi.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Anonymous

  • Svečias
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 12, 2010, 13:02 »
Q:
Dear Admins,
How to close my account?

Thanks!

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodis 12, 2010, 18:42 »
A:
Dear Andrux,
why?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Anonymous

  • Svečias
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodis 12, 2010, 18:54 »
A:
Cos' nothing interesting here for me  8) And there's no point for keeping my account active  :yes:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodis 12, 2010, 18:56 »
A:

Done.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Anonymous

  • Svečias
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodis 12, 2010, 20:06 »
AndruX dekingas ;)

Panaikinkit ir mano paskyra :)

Dekui!

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Klausimai - Atsakymai
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodis 12, 2010, 20:39 »
Looks like a job for Captain Accountdestroyer!
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.