Autorius Tema: 2011.11.27 Sekmadienis  (Skaityta 14737 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 27, 2011, 22:23 »
Per gana trumpa laika spejau pasedeti prie triju skirtingu zaidimu, nice! :smile:  Is pradziu taskem SW. Man tai buvo antras kartas prie sio zaidimo ir gerokai nesekmingesnis, itariu, kad per ilgai uzsizaidziau su skeletonais ir be reikalo su Un'u dauzemes. Juk ir taip jau pacioj zaidimo pradzioj buvo aisku, kad Mindaugas laimes :D Nors dabar truputi susimeciau, ar Mindaugas ar Tomas vis delto laimejo... :unknown:  Paveiktas rudenisku slogiu oru protelis man susisuko tad isigijau pora netradiciniu mini zaidimu, kuriu viena is ju Blitz pasiuliau pameginti. Istaske juoko prasme! :D Maniau ir tebemanau kad tai labiau vakareliu zaidimas, bet manau retkarciais galesim pasizaist ir klube :smile: Beje Tomas laimejo, kas labai nustebino, nes puse partijos vien tik "grybavo" :D Buvo suzaista dar viena RFtG partija. Tomas gan stipriai laimejo ir  matesi, kad jau gerai gaudosi siame zaidime, efektyviai panaudodavo kortas. Pelnyta pergale! :yes:

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkritis 27, 2011, 23:14 »
Citata iš: "Xemnon"
Pataisysiu skwazi, expansionu pasirode 1, bet isviso yra paskelbti 4. Dabar tik prie 2'ojo yra dirbama. Del puzzles'u, taip yra random element'as bet ten daugiau yra  logikos ir kad maziau ejimu naudot elementas, na faktas kad pati paskutinioju puzzle bus sunkiausia nes nu come on, jum pabegt jau reikejo ir tiek betruko. O seip ka expansion'as prideda tai tik scenariju 1 ir seip as Rikije kai buvau neperseniausiai, nebuvo brangus tas expansionas - 70lt. Jei jau tikrai nebebus kaip ir ka daryt, bus tikrai geras variantas :).

Aš kiek žinau kad ruošiamas o gal jau ir išėjo normalus expansionas, o daugiau yra pora tu scenariju išleista su kelom kortom  :smile:

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkritis 27, 2011, 23:44 »
Pasiziurejau pas gaminoja, tai yra 3 isleisti nedideli exp kuriuose po scenariju, o ketvirtas didelis exp turetu dar siais metais pasirodyt.
Mazieji maciau po 10 svaru, tikiuosi ne sitie lietuvoj pabrangsta iki 70 lt :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkritis 28, 2011, 09:01 »
Nu ka gerai, mano eile pablevyzgot apie sekmadieni .... :) MTG lost buvau nenusiteikes visiskai todel per daug nesukau galvos pralosdamas ir ramiai galedamas apgalvoti apniurusia ir lietinga diena bei ramiai palaukti kol baigs nusiteike rimciau kapotis :) Tada kol kiti nuejo lost Mansion of Madnes, mes pradejom tikru tikriausia maratona geimu :)
1. SmallWorld - Losem 5iese, pradejau taip graziai ir taip paprastai bet per viduri pradejau pjaut i lankas ir kaip visada stenejas mindaugas kad aj nu cia db tai tikrai nelaimesiu vel nupute visus nenormaliu tasku skirtumu, likau 3, o Un'as pasieke savo tiksla - islaike vienintelis nepakeites rases ir zaidimo pabaigoje isilipo i kalna ir daugiau niekas jo taip ir nebemate :D 0-1 mano nenaudai maratone.
2. Marius taip paslaptingai besisypsodamas straukia is sterbles dezute maza, mes taip ziurim kas ten per velns o ten uzrasyta BLITZ! atidaro koks 60 - kortu su dzeriais ir vaiduokliais, knygom ir buteliais, ir medines figureles tokios, pazvengem pazvengem, sakom pabandom kai pabandem tai taip nunese stogus kad jetau tu mano, nu toks lb geras nuotaikos praskaidrinimui zaidimas, kurio tikslas kas pagriebs greiciau figurele kuria reikia arba kuri arciau :D oj kiek mes plysom per ta zaidima, puse zaidimo griebiau vis ne ta ka reikejo, po to smegenys ijunge kita pavara ir sugebejau net laimet :D 1-1 maratone :P
3. Pradejom skanduot kad norim Race for the galaxy - marius garbingai uzleido savo vieta ir paliko prie stalo mane, sima, mindauga ir gintara. Ir ka as galiu pasakyt, as pagaliau SUPRATAU ka kaip ir su kuom losti ir kaip isspausti maximuma, taip kad dar karta galiu pasakyti kad zaidimas yra SUPER MEGA UBER!!!!!! ir as jo noriu dar palost :) taip as ji laimejau :P 2-1 mano naudai.
4. Marius susipakavo savo smutkes ir isvare namo palikes mus dar kuriam tai laikui pasibuti ir nekeliauti per dargana namo - tai mes paemem ta proga senai ragauta Dominion. Losem toki nesunku scenariju, uztat vaizdelis is sono turejo but geras nes losem tokiu tempu kad nesu mates :D bet uztat tai suteike dar daugiau zavesio nei kad galvoji galvoji delioji delioji, o cia buvo kad nespeji issitraukt kortu o jau vel det reikia taip kad tikrai super buvo partija ir tik per 1 TASKA!!!!!!!! simas aplenke mane :D pas ji galutinis 40 pas mane 39 :D  :evil:  2-2

Va tokia vat istorija apie sekmadienio klubo zaidimu maratona is ne VIP kambario :D  :drinks:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkritis 28, 2011, 09:17 »
Biškis mano review.
Smallworld visai neblogai sekėsi, likau antras. Kaip žinia, Mindaugas su savo default fraze "nu va, laimėtojas aiškus" eilinį kartą pats laimėjo be didelio vargo gerokai atsiplėšęs nuo visų. Taip taip, Mindaugai, kitą kartą pasižadam tavęs nebegailėti!  :-P
Blitz, kaip Tomas rašė, buvo gana neprasta protinė mankšta su gera doze juoko :) Pats žaidimo pavadinimas irgi gerai atitinka esmę - suloši per 15 min ir gerai pasikrauni :)
RftG buvo jau visai kita istorija. Tomas, nepaisant savo pasiekimų ant 7 Wonders, net ir čia sugebėjo pasirodyt kaip tikras buožė ir visiems nušluostyt nosis!!!!!! Man su Gintaru kažkaip prastai sekėsi, vis traukiau prastas kortas, lyg ne toj dimensijoj būčiau žaidęs. Žodžiu, pravalas. Bet buvo smagu visvien :)
Galiausiai, Dominion buvo tikrai turbo partija, sulošėm per kokį 20 min ir tokiu žaibišku greičiu žaidėm, kad iš šono turėjo atrodyt, jog esam kažkokie nerealūs profai :D Tomas jau buvo bepradedantis buožint, bet gale parodžiau jam kur vėžiai žiemoja  :crazy:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkritis 28, 2011, 21:10 »
Veluoju biski su reportu, bet nieka.
Taigi, vejuota ir lietinga diena buvo tas sekmadienis, bet klube buvo visai silta ir jauku. Mes VIP kambariuke losem Mansion of Madness, naujaji Domantos geima, kuris as parsiunciau is Furoru. Na, apie si geima as jau anksciau buvau domejesis, bet kazkodel nustumiau i sona. Dabar gavau proga pamegint ir supratau, kad buvau teisus. Kaip ir skwazi pasakysiu - geimas tikrai nera blogas ir bus zaidziamas klube, bet vat det ji i kolekcija - kazko dar iki to truksta. Apie pati geima, Xem'as buvo teisus - flavoro ten daug ir netgi labai, kas yra gerai. Labai savotiska cinka inesa tos spynu rakinimas, tikrai orginalu. Gal pradziai man pasirode, kad geimas isbalansuotas kiek ir svarstykles krypsta i evil master puse, paskui supratom, kad mes tikrai juodai pjovem gryba. Kita karta kai zaisim tikrai mums bus lengviau. Dar man pasirode, kad uz evil zaist linksmiau - daug variantu, kortu , traumu, spawn monstru, eventu, o uz zaidejus, tik begti , nu dar explorinti, ar saudyti ten kazka. Mes ir taip losem 6-se, nors geimas skirtas max 5 zmonem, tai neapsimoka, nes ilgai lauki savo turno, beto, pas mobus atsiranda "dodge" savybe (cia house rules), tai gaunas labai lievai.
Jo, ir dar tas horor check'as - truputi nelogiska, bes savotiskas evil masterio strateginis elementas yra isbegiot su monstrais is kambario ir vel ibegiot :)
Paskui tiek isprotejimai- labai mazai yra budu sumazinti sanity counterius. Arba healinti zaizdas. Praktiskai itariu kiekviena zaidima pirmieji pasirinkti charai mirsta ir imi kitus, kas reiskia, kad vos ne su visais pazaidi :)
Zodziu, sunku dar kazka spresti is vieno karto, to labiau mums tokio nevykusio, tad meginsim dar pagrajint, kitus scenarijus isbandyt, jau zinosim kad nereikia gaujom vaiksciot ir reikia tikrint spynas :)

Beje, kaip kazkas sake, kad jei daug expansionu tai uzuojauta ir vargas. Nesutinku, pvz Descent - ten is viso yra 5 expansionai ir tik vienas nevykes is ju, pats paskutinis. Man dar reikia 2 gauti ir turesiu pilna seta ir koznas is ju tikrai priduoda daug visko, todel jie tiesiog butini !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkritis 28, 2011, 22:54 »
Tai panašu į Kthuhlu, ar ne?
Ar kas nors žaidusių abu žaidimus gali pasakyti, kiek jie panašūs? Susidaro įspūdis, kad tai beveik identiški žaidimai, tik evil rolė perduota žaidėjui ir atsiranda galvosūkiai. Nes Kthuhlu irgi, kol pjovėm grybą, buvo bele kaip sunku ir įdomu  :good:  Kai tik atkalėm sistremą - tapom Van Helsingais ir vargšė Kthuhlu gavo iškeliauti į kitą dimensiją verkdama į nosinaitę.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkritis 30, 2011, 11:17 »
Panasu. In fact, ten ta pati Cthulthu ideja, tik ivyniota kitaip. Tai nera kazkoks Akhram Horror expansionas, greiciau jau kaip stand alone geimas. Tiesa, pirmam scenarijuj mes "kutuliuku" nematem, bet veliau sake, jie atsiranda.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodis 01, 2011, 07:23 »
Citata iš: "skwazi"
Jei ateisiu, man vieta rezervuokit prie Mansiono, jei ne - gales kiti :)

skwazi atisblokuok pm, nes negaliu atrašyt (Some users couldn’t be added as they have disabled private message receipt.), nežinojau kokioi temoi parašyt :D gal pamatys.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodis 01, 2011, 07:30 »
Skwazis uzsiblokavo PM ? Tai slapukas :)

P.S. Beje, Dovydai, kada paliksi ramybej kortas zetonus ir pasirodysi klube ? Pasiilgom :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Gruodis 01, 2011, 08:19 »
O as vis galvoju, kodel man niekas neraso?  :D

PS. Varna nuo pm nusiemiau, kada ir kodel ji ten uzsidejo istorija nutyli ...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Gruodis 01, 2011, 12:33 »
Citata iš: "Nostromo"
Skwazis uzsiblokavo PM ? Tai slapukas :)

P.S. Beje, Dovydai, kada paliksi ramybej kortas zetonus ir pasirodysi klube ? Pasiilgom :)

Nežinau, kadangi pokeris pasidarė tikrai daug daugiau nei tik pomėgis ir man tai skiriant visa laisva laiką jam, vistiek yra mažai... Ypač sėkmadieniais man yra pagrindinė diena pokeryje..

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Gruodis 01, 2011, 12:43 »
Ech, Dovydai Dovydai...
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #28 Įrašytas: Gruodis 02, 2011, 00:43 »
Velnias, o tai merginos kada ? Be to, jei babkiu gerai palupi, tai geimu stalo nusipirk.
Beje, kas ten zadejo klubui atnest Wow ?? Tikrai girdejau, kad kazkas zadejo ! Prisipazinkit...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2011.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #29 Įrašytas: Gruodis 02, 2011, 07:13 »
Citata iš: "Nostromo"
Velnias, o tai merginos kada ? Be to, jei babkiu gerai palupi, tai geimu stalo nusipirk.
Beje, kas ten zadejo klubui atnest Wow ?? Tikrai girdejau, kad kazkas zadejo ! Prisipazinkit...

Merginom laiko atsiranda Ramai, tai kiek svarbiau... :D O kam man juos dabar pirkt, jei jie tik dulkes rinks