Autorius Tema: Narių prisistatymai  (Skaityta 107507 kartus)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 18, 2009, 17:36 »
Sveikas atvykęs :)
Numanau, kad ateityje patapsi vienu iš GURPS gerbėjų ;)

Evelina

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 90
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 10, 2009, 12:02 »
Sveiki : :smile:

Esu Evelina viena iš ne daugelio (bent kol kas) panelių klube .  Keletas žodžių apie save   :smile:   Esu naujas žmogus Šiauliuose , mat tik prieš keletą mėnesių apsigyvenau šiam mieste  :Yahoo!:
Stalo žaidimais pradėjau domėtis studijuodama , tai gi žinojau jog yra stalo žaidimų klubai Vilniuje, Kaune.. O vėliau kuomet jau apsigyvenau Šiauliuose galvoju reikia pasidomėti ar yra kas nors panašaus ir čia .  Tai va vieną dieną  internetas man ir padėjo rasti šį klubą . Tad atėjau, man labai patiko ir pasilikau  :smile:
Kodėl stalo žaidimai?
Pagrindinė ir svarbiausia priežastis : man tai puikus poilsis  :good:  
Taip pat žinoma gyvas bendravimas , gera proga susipažinti su skirtingo amžiaus , profesijų žmonėmis, galimybė įgyvendinti įvairiausias strategijas , lavinti atmintį , žaidimus juk gali išsirinkti pačius įvairiausius pagal savo pomėgius ir sugebėjimus, o be to tai juk toks linksmas laiko praleidimas   :smile:   :good:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 10, 2009, 14:52 »
vau, kaip idomu :) gal kada meete sudalyvautum?  8) :D :D :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 10, 2009, 18:26 »
Pagaliau ir tu prisiregistravai :D
To visoks: a nublūdai? Pirma pats nors kartą ateik, po to kitus agituok  :twisted:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodis 11, 2009, 16:43 »
tai ziuriu a verta :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodis 30, 2009, 11:21 »
Na atėjo laikas kai teko ir man prisiregistruoti šiame forume(kas yra labai sunku tokiam tinginiui kaip aš).
Aš vadinuosi Dovydu dar žinomas kaip "uN" "Unlimited" ir dar kokiu briedu apie kurį dar negirdėjau, kilęs iš Šiaulių(geras ane? :D ) mokausi ŠLK(kam reikia tas supras :P ) esu Anime fanas(šioje srityje žalias bet fanas ;) )
Stalo žaidimais per daug nesidomėjau apart MtG a.k.a magijos(kadangi kortos nėra pigios tai nenorėjau lysti į kitus žaidimus nei magija).
Apie Daiskardą išgirdau per praktiką iš bibliotininkės kad ŠLK saite yra reklama(pasirodo reklama yra naudinga).. Kadangi klubas labai patogioje vietoje nusprendžiau apsilankyti, patiko ir žadu toliau lankytis(nepažadu būt visada, dėl savo tinginiavimo, bet pasistengsiu).

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausis 07, 2010, 14:44 »
Kadangi labai nemegstu apie save rasyti, todel tik dabar teprisiverciau parasyti kazka trumpai apie save... labai atsakingai ruosiausi siam dalykui :D Mano vardas Marius. Ivairius stalo zaidimus zaidziau jau nuo vaikystes, dazniausiai budavo iprasti zaidimai: standartines kortos, monopolis ir jo ivairus klonai, sachmatai, saskes, domino, juru musis, ranku lenkimas (:D) ir daug daug kitu  :smile: Jau is anksciau buvau pastebejes, kad stalo zaidimai labai evoliucionavo, atsirado daug ir idomiu, savo pobudziu panasiu i ivairius kompiuterinius zaidimus. Norejosi tai isbandyti, bet deja nelabai turejau bendraminciu...Ir stai viena grazia diena (turbut sauleta :D ) mano drauge Juste (sake ja butinai pamineti :D ) pamaciusi jusu klubo reklama man apie tai pranese, ir stai as cia  :Yahoo!: Taip pat labai noreciau padekoti sio klubo idejos autoriams, jus saunus, tikiuosi klubas gyvuos ilgai, ilgai, saliut  :drinks:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausis 08, 2010, 22:00 »
aciu :evil:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #23 Įrašytas: Kovas 29, 2010, 17:39 »
Taran aka Kolia aka Nikolajus (apsieikime be nikolajaus  :smile: )
As stengiaus!!!
Ir man pavyko praeiti visas kliutis!!!
Daba ir as forume!!!

Tai gi esu trecias GURPS meistras Siauliuose (labai senai norejau tai parasyti :wink: ).
Papuoliau i fantastu judejima kai dar buvau labai mazas.... Mama mane guldydavo salia kovos lauko kur tevas kapodavo galvas drakonamas ir uzkariau....
Ne, ne. Is tikro viskas buvo ne taip.
Paziurejau ziedu valdova, ir kazkaip susidomejau tolkienistais. Ju nesugebedamas rasti lietuvoje (nes kitaip vadinasi) perskaiciau visas fantasy senelio knygas ir parinaus kad esu vienintelis toks ant sveto ryterio-fantasy-freako sirdis. Bet po kiek laiko likimas suvede mane (ismeciau kritine sekme) su ismintingu klasiuoku kuris turejo draugu siauliu fantastu klube, kietvirtadienio laukiau nekvepodamas. Atejo ketvirtadienis, mane isvadino berniuku, palauze pirsciukus, supratau kad niekuo as nesuprantu apie gyvenima, ir apskritai esu newbas  :Yahoo!: . Po biski, po biski is newbo pavirtau adeptu, po to mane paskire vadavauti surmuliui..... bet tai tesesi neilgai, bo beveik visi tenajaus apsizenejo/istikejo vieni uz kitu ir pradejo zaisti kita zaidima ( seiminini). Liko labai mazai laisvu geziuku kuriems dar norejosi pazaisti magica arba pasiGURPSinti (ane arturai). Tai va paskui musu liko dar maziau ( mat visi paugo ir reiskias nebetikejo burtinikais ir drakonais). O paskui musu realiai visai nebeliko.... va tokia graudi istorija. NORS MES ESAME VISADA  :evil: (palaikik mane arturai)  
Antras etapas mano fantasmogorisko gyvenimo atsitiko kai nuejau pas jus ir pamaciau kad vis del tuo dar yra tikinciu burtininkais ir magija... Tai buvo dydi diena pasakysiu as jums paslapcia. O nuo siuo laiko jus turbut, jei duomejotes mano persona ( aha labai isdydi   :fool: ) kazka apie mane jau turite zinoti.

Jei ne.
Labai megstu LARPa, jei man leis atidarysiu larpo tema ir bandysiu jumis suduominti. GURPS, DnD.... ir labai gerai. Board game visai neblogas reikalas, kai bandai isiaiskini taisykles ne vienas ( ane arturai ). Magicas knisa juodai  :smile:.

P.s Nuotrauka as idesiu veliau, kai busiu labiau fotogeniskas  :crazy: .
P.p.s (ar P.s.s) Atsiprasau uz kreiva lietuviu, mat mokykloje mokaius elfu kalba.
3 post screaptum. ACIU ARTURUI UZ PALAIKIMA  :drinks: (ane arturai)
Aciu uz silta preimima!!!!
42 is the answer \"(bow)\"

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #24 Įrašytas: Kovas 29, 2010, 18:58 »
Taigis, tikrai graudi istorija, ne Holivudine 'tsakant...beje, jei uzkietejes Tolkienistas buvai, mazu maziausiai turejai moket elfu kalbos pradmenis..kaip su tuo reikalu pas tave ? As tai tingejau mokytis, bo vis tiek kalbet nera kur, mazai tarp musu half-elfu yra..
O priimam mes visus zmogucius siltai, jei tik jei yra faini, mieli ir draugiski ! Ir dziugu, kad atsiranda nariu, kurie yra netradicines pakraipos  :o Um..nesupraskit ka ne taip, as turejau galvoje - netradicines zaidimu pakraipos, kaip antai Kolia yra is tu old skuliniu geimeriu, kurie daugiau uz mus kartu sudejus zaide yra DnD, Gurpus ir kitus paper and pencil geimus, jau neskaitant tikru mustyniu su sarvais ir kardais, kitaip dar - Lauko RPG. Bo kaip matom, stalo geimus daugiau ar maziau lost gali kiekvienas prasciokelis, o va isskirtinius geimus, ne belen kas. Sorry aisku, kad pastumiau ant kitu, bet as ir pats priskiriu save tai pilkajai board geimu masei.
Is parasymi supratau, kad keliai tavo ne karta kirtosi su Arturu ( Arturas, pasakykite savo nuomone , plz )...ir man VELNIONISKAI knieti suzinoti..jei tu esi trecias GURPS meistras, tai kas gi tie pirmasis ir antrasis ??
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #25 Įrašytas: Kovas 29, 2010, 19:41 »
:oops:

Antrasis gi yra arturas, him self... (ziureti jo prisistatyma)
O del to, kad stalo gamus gali losti bet kas, tai cia klistate, dauguma sustoja ant taisykliu skaitymu
Tagi didziulis respectas :Rose:   :smile:
42 is the answer \"(bow)\"

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #26 Įrašytas: Kovas 29, 2010, 19:54 »
O kuom Arturas kietesnis Gurpsas uz tave ? Kas taip nusprende ? Buvo koks kompetitionas ? Ir dar, mes nezinom kas yra pirmas, bet itariu jo identity cia nebus atskleista, bo jis net ne klubietis , nia ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #27 Įrašytas: Kovas 29, 2010, 20:07 »
Na viskas kas supa si vietu paskirtinima yra labai uzslaptinta ir mums neleista skleisti sios informacijos.
Atsiprasau, gal arturas bus drasiasnis.  :friends:
 :smile:
42 is the answer \"(bow)\"

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #28 Įrašytas: Kovas 29, 2010, 23:16 »
Nostromo - tu pas mane ateisi Gurps palošti, aš tau parodysiu, kodėl aš antras  :evil:
Visiškai palaikau Taraną. Sakyčiau, mes kardo broliai, tik jis naudojo kirvį, o aš vaistinėlę dažniausiai... :D
Wellcom  :drinks:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #29 Įrašytas: Kovas 30, 2010, 08:39 »
dabar ir as pakomentuosiu mazumele...

TAI KUR DAR PIRMASIS GM bastosi??? :evil:  du turim, reiks ir pirmaji istraukt ;)

ir dar.. del tos netradicines pakraipos... matom, berniukai, kad labai jau meiliai vienas kita vadinat.. taip.. eam.. riterishkai ;) :Rose:  :D

ir.. man su fanstastais yra teke susidurti ;) gal pries kokius astuonis metus :-P

na, o dabar prie esmes. smagu, kad daugeja pas mus profesionalu. tikimes, kad aktyviai lankysies klube, triuksmausi ir zinoma nepamirshi meetu ;) galesite kartu su Artūru ateiti  :friends:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.