Autorius Tema: Narių prisistatymai  (Skaityta 103933 kartus)

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #30 Įrašytas: Balandis 05, 2010, 13:09 »
Tai prisipazinkit kurie bandet mane suagituot i kluba jungtis per akropolio ledo langa? Kadangi klube nesilankau, tai nauju nariu is veidu nepazistu :-D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #31 Įrašytas: Balandis 05, 2010, 16:57 »
Oba, cia idomiai gaunasi, tu nepazisti , o tave pazista :) Tai kodel, tau Robertai, vis tik neapsilankius klube, pazintum naujus veidus, o prie progos ir pageimintum zmoniskai !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #32 Įrašytas: Balandis 05, 2010, 17:17 »
Nugi sedziu su sunum akropoly prie lango i ledo arena, valgom mcdonald'o bulvytes ir ardau ka tik isigyta carcassonne papildyma princes and dragon. Nu ir prisoka du bachuriukai su paciuzom prie lango, sutypina teksta mobyliake ir man rodo, ty siulo ateit i kluba :D

O i kluba ner kada eit. Taigi jau atviro vandens sezona atidariau, reikia zvejot!

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #33 Įrašytas: Balandis 05, 2010, 18:45 »
Pasakojo šiandien, Edis su Gintaru ten buvo :D

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #34 Įrašytas: Balandis 05, 2010, 19:07 »
as ir iskart supratau apie ka kalba :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #35 Įrašytas: Balandis 06, 2010, 15:26 »
Nu logikos yra, anie gi ledo manjakai , chokejistai musu :) Saunuoliai, nepraleidzia progos paagituot...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #36 Įrašytas: Balandis 06, 2010, 15:32 »
tai ir daugiau yra tokiu atsidavusiu klubui.. gaila ka ne visi :(
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #37 Įrašytas: Spalis 30, 2010, 22:27 »
Gaivinam tema eh?
Pilnas vardas Domantas, sutrumpintai Doma arba seip Xem'u vadinkit - daznai prisisauksit, nebent netycia neisgirsiu. Mano biologinis medis labai painus tai gavau kad esu airis su lenkiska pavarde Lietuvoj, jega ne?
Board game'ais mazai domejaus, butent demesi patrauke kai Briuselyje buvau, bet prie to veliau. Jau metus su trupuciu zaidziu MtG, bet del mazo .... labai mazo klube senam MtG zaideju skaiciaus teko merge'intis ir taip atsiradau cia.
MtG zaisdamas karta atsiduriau Belgijoje, Briuselyje, ten ir supratau geru board game'u galia. Pritrauke trumpam, bet tinginys didelis esu ir nesidomejau ar tokie egzistuoja Siauliuose.
Turiu 2 pakankamai dideles fobijas, viena is ju sugebu siaip ne taip isgydit, o kita ne. Pamatysit what I have in mind ;).
Tikriausiai tiek, klausimus megstu atsakyt, kad ir kokie jie butu, tad tikriausiai atsakysiu :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #38 Įrašytas: Spalis 30, 2010, 22:37 »
Nius, o kur kiti naujokai ?

P.s. Dar kas netingit apsirasykit, ten kur nuotrauku skyrelis yra, man atrodo Mariuko ( Exlegendz ) kurta tema..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Cyxres

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 12
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausis 22, 2011, 12:13 »
Na ka , pradekime . Vardas : Viktoras , aisq vadinti galit ir Vikte , Rusas  8)
Nuosavu zaidimu neturiu  :unknown:  gal kada ir nusipirksiu :) tikekimes .
Zaidimus kaip ir megstu visus , jeigu zaidimas zaidziamas kad ir 6+ valandu , neatsisakau zaisti .
 :mob:  :ninja:  :argh:  :paladin:  :dwarf: FIGHT TILL THE END !   :mob:  :ninja:  :argh:  :paladin:  :dwarf:
Pradejau zaisti Magica , tai ir prisijungiau pas jus :)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #40 Įrašytas: Sausis 22, 2011, 23:42 »
Zdarowa :)
Aš pusiau rusas, bet gali vadinti mane Artūru  :friends:

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #41 Įrašytas: Lapkritis 02, 2011, 13:57 »
Sveiki,

Mano vardas : Povilas (Draugai dar vadina  paska nzn kodel matyt trumpiau  :unknown: )

Savo zaidimu neturiu , bet ateity planuoju ka nors isigyti. O patinka gal labiau zaisti komandinius , bendradarbiavimo zaidimus , nors labiausiai patikes po kolkas red dragon inn  :crazy:  , bet aisq visada prisijungsiu prie bet kokio zaidimo , ypac jei nesu dar loses   8)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #42 Įrašytas: Lapkritis 02, 2011, 14:21 »
Welcome :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #43 Įrašytas: Lapkritis 03, 2011, 09:02 »
Citata iš: "Hurris"
Sveiki,

Mano vardas : Povilas (Draugai dar vadina  paska nzn kodel matyt trumpiau  :unknown: )

Savo zaidimu neturiu , bet ateity planuoju ka nors isigyti. O patinka gal labiau zaisti komandinius , bendradarbiavimo zaidimus , nors labiausiai patikes po kolkas red dragon inn  :crazy:  , bet aisq visada prisijungsiu prie bet kokio zaidimo , ypac jei nesu dar loses   8)

Xem'ai - tai cia tas berniukas, kuris su mumis lose Red Dragon Inn (ir visai neprastai sulose, galiu pasakyt), pameni - kur vardo nezinojom :) Taigi, Povilas cia - welcome bro !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #44 Įrašytas: Sausis 24, 2012, 20:17 »
kas per hariai poteriai pas mus? :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))