Autorius Tema: 2012.01.24 Treciadienis  (Skaityta 7269 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
2012.01.24 Treciadienis
« Įrašytas: Sausis 24, 2012, 12:33 »
Kokie planai? Povke kiek zinau gavo Carson City tai manau uzsirezervuociau, taip pat man labai patiko praita karta carcasone su mokytoju tai irgi butu neblogai, galiu atnest ir vaiduoklius pasigasdint :)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 24, 2012, 14:39 »
Del carson cyti tai tureciau atsinest  :) reik dar karta pasiskaityt paciam kaip losht :D o del vaiduokliu ta atsinesk as pasirasau iskart  :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 24, 2012, 15:07 »
Carson City atsinešimas jau tampa toks pat legendinis, kaip Dovydo WoW :D
Aš pasirašysiu ant belekokio geimo.
Beje Ramai, gal netyčia ir tu būsi? :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 24, 2012, 15:39 »
Man tinka carson city ir vaiduoklius pagaudyt :smile:  O jei Dowydas butu, tai jauciu noreciau resident evil isbandyt ir prisimint kaip ten jis vartojamas :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 24, 2012, 16:18 »
Simai, noretusi man, bet neisein. Pasirasyciau ant abieju geimu. Kazkaip su zmona suderinom, kad sekmadieniais iseinu ilgiau, o treciadieniais pass darau. BET tai nera kaip taisykle, nes kada nors pasirodysiu ir treciadieni , apie tai tikrai informuosiu butinai !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausis 24, 2012, 16:57 »
ale žiūriu žmonos kai susitariusios dėl trečiadienių :D
bet šiaip ir darbo valandos nelabai leidžia.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

HarisPoteris

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 9
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausis 24, 2012, 19:33 »
Mes irgi, jaučiu, bandysim Carson City :smile: Nu jei visgi nepatiktų, tai, Simai, įsimesk Dominion, bus ką veikt  8)
"Mes perkame daiktus, kurie mums nereikalingi, už pinigus, kurių neturime, kad padarytume įspūdį žmonėms, kurių nekenčiame."

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausis 25, 2012, 22:13 »
Pagaliau išbandėm Karsono miestuką. Buvo biški braindamage, nemažai juoko ir situacijų "aš turiu daugiau pistoletų" bei "o tai kaip čia statyt?".

[img2=75:2fpa51rg]http://www.daiskardas.lt/forum/stuff/IMG_0089.JPG[/img2:2fpa51rg]

Tomas prisiminė, kad jis vistik yra buožė(!), tai daug nesivargino, nes irgi nelabai suprato kaip čia žaist, tiesiog rinko taškus ir laimėjo zaraza.
Kol mes deliojom kaubojų figūrikes, Matas žaidė tik jam pačiam suprantamą žaidimą :)

[img2=75:2fpa51rg]http://www.daiskardas.lt/forum/stuff/IMG_0090.JPG[/img2:2fpa51rg]

Po to dar sumetėm pusiau evil Dominion partijikę, Tomas vėl apsimetė buože ir laimėjo.
Einant lauk mus dar mėgino užpult kiemo prižiūrėtojos šuo su medinėm kojom, bet jam buvo per tamsu, tai pabijojo.
Tokios vat tokelės.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausis 26, 2012, 11:02 »
Papasakosiu savo ispudzius ir as :)

Atejom su Matu truputi veluodami ir jau zmones deliojosi daiktus, siaip ne taip spejau prie Carson City pristatymo :)  Visu pirma kas labai patiko tai komponentu kokybe - nera jokiu plonu kortu kurioms reiktu slyvsu tai cia yra pliusas, net heroju korteles kurios yra siaip daugumoj visur plonos cia yra kartotines ir storos, kokybe geimo yra 10 balu! :)
Kai Povke pradejo aiskint taisykles prasidejo smegenu lydimasis, bet siaip kai pradedi lost pradedi suprast apie ka kalba eina ir tada atsiveria bekrastes strategijos plotai..... :) zaidimas 4 raundai - sukis kaip ismanai, pirma raunda mane dauze ir as nesuratau uz ka, bet po to paemiau ne smurtine strategija prisirinkau daug pinigu ir pradejau raganet  :twisted:  greitai atsiplesiau ir leidau zmonems draskytis del zemes plotu ir nameliu statymo, o pats tik ant galo pasistaciau namiuka viena kita, bet man to pakako laimeti  :argh: siaip reziume - zaidimas patiko, jame tikrai daug strategijos, jis yra gilus, komponentai kaip sakiau auksciausia kokybe, tik vienas minusas - nameliu kuriuos reikia statyti korteles yra visiskai nepaiskintos, o ten kiekvienas namukas turi savo savybes ir niuansus pagal taskus ir yra priklausomas nuo salia kurio stovi, todel lieka dvi galimybes arba sedi atsisedes ir ziuri kiekviena karta taisykles, arba po 10 karto ismoksti visus mintinai ir tada gali ramiai zaisti, tas truputi nervina nu bet ka padarysi :) cia tik niuansas bet jis nenustelbia pacio zaidimo nes galima ir pakariauti ir isdurti ir strateguoti ir statyti nu vienu zodziu geras daiktas ir as ji da paimsiu :)
Veliau sedom palosti Dominiona, nu partija buvo gera smagi nors ir ne greita nes kai kas ilgai maste :D nors buvo sabotioras ir jis pridare daug blogu dalyku, bet gudriai isejo suzaisti, truputis sekmes mano puseje ir as laimiu be skrupulu :D  :twisted:  as raganius !!!!  8)

Treciadienis uzskaitytas man patiko !!!!  :drinks:
P.S. vos nepamirsom Mato nes jis miegojo ant lovos :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.01.24 Treciadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausis 26, 2012, 11:23 »
Vis tik geras yra musu klubas, cia galima ateiti ne tik pazaisti , bet ir pamiegoti  :good:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...