Autorius Tema: 2012.02.12 Sekmadienis  (Skaityta 10624 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasaris 12, 2012, 21:38 »
Gerai, mano monologas ...
Sedom si sekmadieni pamaratonint truputuka, apie viska po truputi:
1. Carason City - nors losiau antra karta, taisykliu buvo gliuku ir daug, o Povke labai puikiai daaiskino taisykles zaidimo eigoj tik viena beda tada kai budavo velu :D visa zaidima islysdavo niuansai kurie NEBUVO papasakoti :D BUOZE!!!!! laimetojas ir cyteris buvo aiskus nuo pat pradziu ir laimejo povke :D
2. Sankt Peterburgas - vokiskas zaidimas apie rusija zaidziamas lietuvoj :D laaaaabai senai as ji buvau loses ir visi neprisiminiau kame ten beda, o gi tame, kad ten VISADA TRUKSTA PINIGU!!!! tai mes su Simu ten pjovem gryba o Mindaugas su Povke svaigo ir svaistes belekokiom sumoj, ko pasekoj laimejo vel Povke! BUOZE X2!!!!!!
3. Ghost Stories - pameginom apsaugot kaima nuo eilinio sunaikinimo, super krito kauliukai, gerai losem, viskas ejos kaip is pypkes ir butumem laimeje jei nebutume istrauke baisiausio imanomo boso! kuriam reikia is 3 kauliuku ismesti 6 :D tai mus pratrauke, bet jeigu ne butent tas bosas butu buve pergale! taip kad jau uzuodziam pergales skoni :)
4. Tobago - dar vienas brainstorm, kuri buvau loses viena karta ir po to karto galvojau kad niekada smegenys nebedirbs kaip iki siol....nu bet meginam. Kol sedejau ir keikiau visus kad nesugeba greiciau paiti ir mastyti per kitus ejimus, vis ateidavo mano ejimas ir pats belekaip gliukindavau   :fool: nu bet cia jau buvo man perkrova matyt, nieko nesuprasdamas ir blaskydamasis pradejau rink auksa, bet aisku kur buve kur nebuve atejo visokie Povkes ir pradejo vel raganaut :D aisku laimejo jis....BUOZE CYTA!!! :D

tai va sio vakaro zvaigzde Povke - BUOZE X3!!! :D  :drinks:

o siaip jei rimtai, prisizvengem, prisibreinstorminom ir buvo labai smagu ir manau patiko mum visiems kas sedejom ir losem :) buvo cool, uzskaitau sekmadieni kaip labai vykusi :)  :friends:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Vasaris 13, 2012, 09:27 »
Vakar buvo tikrai nebloga dienikė. Sulošėm be atokvėpio net 4 geimus :)

Carson City buvo vienas iš neįprasčiausių dienos geimų, nes visas (turbūt) taisykles sužinojom tik į pabaigą :D Buvo daug maž, "- Aš perku tą namą. - O ką, taip irgi galima? - Taigi jau sakiau, kad galima..." ir taip n kartų :D Čyteris konkrečiai aiškus buvo. Šiaip, vienas žaidimo minusas, kad iš pačių kortelių sunku suprast kaip jos veikia ir ko reikia norint pastatyt, o kokio nors help sheeto žaidėjams nėra, todėl tenka nuolat klausinėt game savininko, kuris šį kart buvo įtartinas :D Teks patiems taisykles skaityt.

Su Peterburgu buvo uber mega pravalas, nes burtai lėmė, kad pirmą etapą žaisiu paskutinis, tai tuo šventė ir pasibaigė. Man pastoviai likdavo brangiausios kortos, Tomas kiek mačiau irgi neatsiliko atsilikimu :D

Ghost Stories šį kartą, nors ir krito kauliukai neblogai, lošėm išties gana padrikai, dėl ko dažnai buvo pykau, kai pusiau švaistėm turnus. Šiaip netaip prisikasę iki boso pamatėm, kad jis yra "no comments" - impossible to beat :D Ką gi, vis dar velkamės ant easy  :crazy:

Galų gale ėmėm Tobago. Tomas nuolat kabinėjos, kad mes laginam, kai tuo tarpu savo ėjime nuolat apsirgdavo mąstitu :D Žinau vieną - Xemui daugiau lobių kortų shufflint nebeduosim, nes zaraza porą kartų įmetė kaukuolikę!

Gal dar būtume spėję ką nors sulošt, bet jau smegenai lydėsi, o skrandis grojo 9-ą simfoniją. Beje noriu pastebėti, kad Ramo komanda, pabaigę Doom, galėjot iškart pradėt dėliotis Quarriors ir tikrai būtumėt spėję - vienas susipakuoja,kitas išsipakuoja, nes jums pabaigus mes dar tebeieškojom lobių ir būtume palaukę, juk ten gana trumpas game. Žodžiu, mokykitės iš mūsų  8)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Vasaris 14, 2012, 08:07 »
O cia is tikro labai reiktu padekoti vaikinams, kurie staigiai supuole ir padejo man sudeployinti Doom'a i deze, net Xemas padejo. Sukisom viska i deze per kokias gal 5 - 6 minutes. Tikrai labai aciu ! Ne taip, kaip pamenu kazkada gal 15 min. deliojau Descent i dezes, o aplink kokie 4 zmogiukai stovejo ir ziurejo  :no:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...