Autorius Tema: 2012.02.12 Sekmadienis  (Skaityta 10621 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
2012.02.12 Sekmadienis
« Įrašytas: Vasaris 09, 2012, 08:16 »
Arteja sekmadienis. Pagal kai kuriuos oru prognozes puslapius rodo, kad sekmadieni diena bus apie -4, tai manau susirinksim daugiau nei 6 zmones.
Kokie planai ?
As bandau rinkti zmones Doom sesijai. Jei viskas gerai bus, galbut Mariukas bus blogis. Planuojamas trecias expansiono scenarijus, kur yra beore erdve.

1.Nostromo
2.Arūns
3.Mariuks (Legendzinis)
4.smikis

Dar kaip alternatyva galim pabiecinti Descent antra scenariju, kuris susijes su pirmuoju tuom, kad po milzino Nartako mirties, du vyresnieji jo broliai, kersija ir siaubia aplinkinius kaimus.
Tai tiek is mano puses, ka siulo kiti ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 09, 2012, 09:48 »
Zombiai nuplaukė :)
Na jo jei DOOM reiktu man EVUL mastah pabandyt pabūt. Descent irgi smagus, žiūrim kiek mėsos bus.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 09, 2012, 10:16 »
Ramai gal galetum atsinest Ca$h n Gun$ , nes ziurejau ka game pasiimt sudomino mane iis butu gerai isbandyt  :smile:


P.S Tomai kaip sveikatos kaip suprantu kazin ar sekmadieni busi tai jauciu ir gurps nebus?

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 09, 2012, 13:36 »
Gerai Mariukas, sako - jei surinksim chebros, tai gal ir Descent uzsukt iseis, nes jam reikia vienu daugiau.
To Huris: As mielai suzaisciau Cash'n'Guns, bet siam geimui reikia MINIMALIAI 4 , bet idomiausiai zaist pvz 6 arba net daugiau. Seniau, kai eidavo daug zmoniu, surinkt tiek budavo baika, o dabar sunkoka, neskaitant ir tai, kad geimas zaidziasi greitai ir partijos trumpos ir linksmos. Bet jei nesiuos Descent, tai man gaunas 3 dezes , dar dvi papildomai (Cash + Yakuza exp.) paimt nelabai tureciau ranku :) As turesiu galvoj, kad tu nori sulost sita geima, gal koki kita sekmadieni meginsim daryt kokiu daug ir maziau sudetingu geimu pusdieni, reiks parankiot zmogeliuku, manau ir is senuju mielai partijai ar dviem kazkas prisidetu :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasaris 09, 2012, 20:25 »
Doom'ui aš pasirašau, jei jamat noob'us :) cash'n'guns smagu, bet jei nebus chebros min kokių šėšių ar daugiau, Hurris nepajus tikro kaifo to žaidimo.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasaris 09, 2012, 21:57 »
Apie ka, Gintarai ir kalbam ! Jei yra Yakuza, dar karta primenu - 6 yra BUTINAS MINIMUMAS, smagiausiai aisku 9-se !
Bet aisku faina ir "undercover cop" varianta suzaisti.
Tikrai nelaikom Gintes noob'u Doom ar Descent pasaulyje ir mielai, isskestomis rankomis priimam ji i nuotykius.
OK, Gintara irasiau, jei dar vienas pasiraso, ziek ir Descent galima bus kurti, nors tiesa pasakius net pats nezinau ka labiau noriu...Descent - nauja aistra, idomu kaip seksis toliau su tais milzinais, bet Doom masterins Mariukas ! Vien del to jau ko verta bus sesija, o ir siaip - senei losem..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasaris 10, 2012, 12:23 »
Aš norėtau Carson City, Saint Petersburg ir gal kokį Tobago dasimušimui  8)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasaris 10, 2012, 12:26 »
Carson cyti as atsinesiu

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 10, 2012, 15:05 »
As ateisiu ir laisvas bet kam busiu :)
ϕyrexian ϕanatic

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 11, 2012, 10:03 »
Tiksliai nezinau ar ateisiu, bet jei ateisiu prigriebsiu tobago  :smile:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 12, 2012, 11:31 »
man nieko neimt? :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasaris 12, 2012, 11:48 »
Citata iš: "ExLegendz"
man nieko neimt? :)
Jei nesunku, gali pagriebt ką nors. Jei tik spėsim sulošt viską.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasaris 12, 2012, 19:18 »
ir vėl nespėjom :D
Taigi Doom antras xp scenarijus įveiktas. Blogiui sekės neblogai, bet marinai buvo kietesni, ir prasisuko taip gerai, kad vos pusė kaladės teišnaudojau. O fragų turėjau 4.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasaris 12, 2012, 19:24 »
Pradesiu turbut nuo to kad busiu apsauktas Uber mega Cheateriu  O:) , O sekmadiensi buvo turiningas spejom sulost 4 game, pradejom nuo Carson cyti , partija buvo tikraj smagi kadangi losiau prima akrt tai pastoviai ziejau y taisykliu lapa vis ka nors pridedamas :D nors pradziai buvo issiverzes tomas , bet ant galo as laimejau  8) . Poto emem peterburga , nors mindaugas sako kad buvau jy loses niekaip to neatsimenu tai losiau kaip pirma kart matyt todel ir laimejau :D  Poto emem dar nenugaletuosius vaiduoklius turejau gera nuojauta kad sy kart butinaui laimesim , bet aisq tomui reikejo randomu istraukt paty stipriausia bosa , tai jo sulauke gavom malku  :cry:  Paskutinis buvo tobago kury losiau pirma kart , partija prasidejo labai ydomiau su pasakymu va cia 4 korteles , eik rink lobi :D zaidime geriausia vieta buvo buvo kai klausdavai kam ejimas tai budavo tavo ejimas :D  neidejas dauk pastangu kazkaip laimejau  8) ir taip yvykdziau plana padaryt HATTRICK  :Yahoo!:  Uz tai gavau priza sudet zaidimo detales y deze ,  tai as jy pasidalinau su simu nes nelabai sekes man ten deliot   :crazy:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.02.12 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasaris 12, 2012, 21:04 »
Yea ! Nugalejom blogi snd - iveiktas TRECIAS Doom expansion scenarijus, woohoo ! Uz marinus zaide Gintaras, as ir Maroom (uz ka jam esu ZIAURIAI dekingas, kad prisijunge zmogus prie tokio zaidimo, kur visai ne jo stilius). Jis beje, pakeite Aruna (ne Brali), kuris sustume raga ir neatvyko. Dar didziule pagarba Mariukui (Exlegendz)- jis buvo blogio ispera. Jis zaide tiesiog nuostabiai ! Konkreciai, grieztai, o svarbiausiai - klastingai (ka as labiausiai vertinu). Nors ir laimejom, bet pirmam ir antram kambary jis mozojo mus po sienas, bet paskui priejom tokia situacija, kuri vadinas - "berniukai gavo granatu..." , trecia kambari isvalem per viena turna: su Maroom svystelejom pora granatu, Marius dar su shotgun'u demona pribaige.
Taigi, dziugu, kad overlord zaideju gretos dideja ir as jau nebe vienintelis galiu buti blogio isikunijimas (du pries tai sio titulo nusiplene ir uzsitarnave zmones yra Dowydas ir Xem'as). Tikiuosi ir Descent greitu laiku bus tokiu, kas nores ir gales pabut Overlord.
Gaila, kad nespejom sulost Quarriors (jau antra karta !), bet vis tiek ismeginsiu. Xemas su tokiu berniuku, kurio vardo nezinau testavo teminius Ravnikos dekus, sako reiks biskiuka dar pimp my deck padaryt, o siaip nieko sako visai, galima zaist. Ai, dar sake, kad Izzet dekas yra biski broken, kas yra didziausias komplimentas man, nes siam dekui daugiausiai teko mano kurybos paragaut, tad kaip matom gavos visai nieko, nors ana turnyra Arturas su juo uzeme vos 6 vieta. Ziesim kaip bus dabar.
Kiti zmones irgi labai smagiai praleido laika, ypach kai pamate vaiduokliu bosa :) Taigi, neziurint i viska, sio zaidimo svarstykles vis dar giliai pasvirusios i blogio puse.
Sekmadienis uzskaitomas belenkaip, buvo visai smagu.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...